Bugün ne giydin? Çek görelim..

aklımda kalanları yazayım :18:
air ayakkabıların hoş fakat kombininle olmamış canım onun haricinde güzel
month seninde ayakkabılarn uyumsuz spor bir ayakkabı daha güzel olurdu pembeyi çok severim güzel olmuş sanada
tatlım10 sadece papilerini beğenmedm:26: onun haricinde çok uyumlu ve şirin bir kombin
maix çantan uyumsuz onun haricinde çok hoş olmuşsun fiziğin 10 numara zaten

teşekkür ederim canım:KK70:yaptım öyle bir hata bi kere:KK50:

kızlar şu üstümdeki hırkayı maviden almıştım 90 dan 45 e düşmüş yakından bakıldığında dantel gibi işlemeleri var
eşimde görümcemde beğenmedi
yaşına göre değil dediler
maviden gençler giyinmiyormu
sonradan pişman oldum aldığıma günlük giyerim dedim kendi kendime
gençler şundan bundan giyinir diye bir şey yok cryp'cim. markalar genelde her kesime hitap etmeye çalışır.yaşımızın işi olanları seçmek bizim elimizde olan bir şeydir.

tatlım 10 , beyaz çorap (kusura bakma ama benim için ilk okulda kaldı o :78:) + takıları sevmedim.onun dışında güzel bir kombin olmuş.bir de buz mavi jean ile dene derim:KK31:

Son düzenleme:
ayşeyılmaz elbise modelini beğendim fakat kahve çorapla hiç olmamış içine kombinezon veya astarıımsı bişey giyerek denesen iyi duracaktır..
criptic seni atlamışım dün yorum yaparken yeni farkettim hırkanın modelini bende beğenmedim ne yazık ki :26: daha uygun bir hırkayla güzel bir kombin çıkabilir..:KK34:

airlikfeer 20 yaşındayım ben canım benden küçük yok sanırım akran olsun razıyım :KK60:
hem ayakkabılarınla farklı kombinini bekliorum çok hoşuma gitmeye başladı bu tip ayakkabılar
:KK16:pelincim seni de merak ediyorm :KK70:
bnde 21 yaşındaymmm :82::82:
aslında kırmızı mont ve ayakkabı çok uymamş üstünle ama fizigin çok güzel çıtı pıtı olmuşsn yakışmış bnce çokta sırıtmamş :KK69:
hiç bi uyumsuzluk yok çok uyumlu ama beyaz çorap görünce direk ilkokul yıllarm geliyo aklıma :KK53:

aslında kırmızı mont ve ayakkabı çok uymamş üstünle ama fizigin çok güzel çıtı pıtı olmuşsn yakışmış bnce çokta sırıtmamş :KK69:

hiç bi uyumsuzluk yok çok uyumlu ama beyaz çorap görünce direk ilkokul yıllarm geliyo aklıma :KK53:

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

selayhuscum sade vehoşsun yine canım tam senlik bir kıyafet gömlekli kıyafetini çok beğendim bu arada
barçman ablacım her zamanki gibi çok şık ve bakımlısın
tatlım10 tam baharlık bi kıyafet fular ve aksesuarların da gayet uyumlu
ayşeyılmaz elbiseni beğendim ama koyu renk çrapla olmamış sanki
hotcouture kazağın çok tatlı ama ben de çantanı uyumsuz buldum

gençler şundan bundan giyinir diye bir şey yok cryp'cim. markalar genelde her kesime hitap etmeye çalışır.yaşımızın işi olanları seçmek bizim elimizde olan bir şeydir.

tatlım 10 , beyaz çorap (kusura bakma ama benim için ilk okulda kaldı o :78:) + takıları sevmedim.onun dışında güzel bir kombin olmuş.bir de buz mavi jean ile dene derim:KK31:
haklısın canım ama o dökümlü hırkalardanda her yaş giyiyo aslında gerçi bu sene kısa ceketlerle uzun çizmeler modaydı..:KK6:

aklımda kalanları yazayım :18:
air ayakkabıların hoş fakat kombininle olmamış canım onun haricinde güzel
month seninde ayakkabılarn uyumsuz spor bir ayakkabı daha güzel olurdu pembeyi çok severim güzel olmuş sanada
tatlım10 sadece papilerini beğenmedm:26: onun haricinde çok uyumlu ve şirin bir kombinmaix çantan uyumsuz onun haricinde çok hoş olmuşsun fiziğin 10 numara zaten

coook tesekkür ederim :KK61:

vayyyy. çok güzel! :KK3:

sagolasin canim

sen kaç kilosun 47 falanmı çok zayıf çıkmışsın kıyafetin çok şirin ve uyumlu..

kilom 50,51 arasi bisey cok tesekkür ederim

tatlim 10 tatli bir kombin olmus... bilekligi yakistiramadim sadece..
ama farkettigim kadariyla takip takistirmayi seviyorsun...

koruma derken canim ben istahli olup alamiyanlar sinifina giriyorum... 5 kilo kadarda almak istiyorum..

month sade rahat bir kombin canim seninkide ,alisveris icin en ideali

tesekkür ederim evet takip takistirmayi cok seviyorum bazen uyduramazsamda :KK61:

hepsi çok güzel olmuş ama ayakkabılarını ayrı beğendim. :81:

begendigine sevindim :KK66: ayakkablarimi begenerek aldim zaten ama yazlik oldugu icin pek giyemiyorum

tesekkür ederim kontesscim...türkiyede okula gitmedigim icin bilemicem..ama dogrudur biraz cocukca olmus :KK1: corapsiz giyinemezdim bizim buralarda hava okadar güzel degil....tavsiyeni denicem kesinlikle :KK61:

tesekkür ederim canim..birdahakine baska renkli bir corapla denicem bu kombini

selayhuscum sade vehoşsun yine canım tam senlik bir kıyafet gömlekli kıyafetini çok beğendim bu arada
barçman ablacım her zamanki gibi çok şık ve bakımlısın
tatlım10 tam baharlık bi kıyafet fular ve aksesuarların da gayet uyumlu ayşeyılmaz elbiseni beğendim ama koyu renk çrapla olmamış sanki
hotcouture kazağın çok tatlı ama ben de çantanı uyumsuz buldum

coook sagoool

month bu kombini daha güzel olmus... :KK16:
ayseyilmaz elbiseni begendim, cok hos olmussun... :KK34:
tatlim beyaz coraplarin disinda cok begendim... :nazar:

kızlar bu kombini daha önce eklemiştim. yrn hava güzel olursa böyle giyinmeyi düşünüorum. çantam botlarımı filan da çektim. yorumlarınız bekliyorum. uyumlu olmuş mu sizce böyle??

$nurel 6 004.jpg $nu4rr 019.jpg

$nu4rr 014.jpg $nu4rr 011.jpg

botlarım tozlu çıkmış kusura bakmayın. dışarı çıkarken siliyorum tabiki:KK76:

month: çooooook beğendim canım kombinini pembe çok yakışmış:KK69:

hotcoure : tam yaz havaları için bir kombin çok beğendim canım sen kaç kilosun bakim zapzayıf fiziğin var çok hoş maşallah:KK49:

selayhus : canım ben seni jadeyle karıştırdım yaa çok özürdilerim:KK43:

X