Bugün ne giydin? Çek görelim..

$DSC_2602.JPG $DSC_2614.JPG

bugun boyleydiimm hava çok güzeldi:)

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 168071 kızlar eşim ve oğlumla bu sabah pazar giderken çekildi:KK42:
canim üzerindekiler 1-2 beden bol durmus.. zayifladim demistin ondan sanirim..
selayhus : yaa ben senin gibi zapzayıf hamile görmedim :KK71:inşallah ilerde bende senin gibi zayıf hamilelerden olurum ama çok zor su içsem yarıyo bana:26:
B]

huuu beren beren ben hamile degilim bebegim :KK60: :KK60:, seymi demek istedin acaba hamilelik gecirmis..
2. bebegi ilerleyen vakitte dusünüyoruz insallah :KK1:

hepinize yorumlarinizdan begenilerinden dolayi tesekkür ediyorum ...

50 canım şu an ama biraz alırım herhalde almak istemiyorum ama:KK71:

50 mi çok zayıfsın bence kilo al biraz 55 yada 58 ol bari bende 60 olmak istiyorum çok zayıflığı eşimde bende sevmiyoruz hatta bana böyle iyisin zayıflama diyo ama ben zayıflamak istiyorum

Son düzenleme:
airlikfeer ayakkabıların güsel bende almakistiorum bi tane :/ keşkem ayakkabının renginde tuniğine bir kaç damla serpiştirseymişin dedim ben :44:

pelinkr çizgili elbisen kilolu göstermemiş diğer arkadaşlara katılıorum...çok rahat gözüküyorsun yakışmış:KK16:

barçman çok zarif durmuş :KK71:

selayhus inceciksin yaa yakışmış :KK71:

cryptic rahat pazar gününe uygun bi kombin :KK71:

birşey söylemeden geçmek istemiorum şaşırdım yaa
month 22 yaşında mısın çok afedersin bende 22 tahmin etmemiştim elbiseden bir de fotodaki tatlı şirin bebişten dolayı...Ama sanırım evliliğin getirdiği asalet ağırlıktan dolayı da olmuş olabilir yüzünü göremediğimiz için sırf elbise ve fizikten hareketle yaş çıkarıoruz biz de :KK31:

kontes ben seni de 25 hiç tahmin etmemiştim 20-24 arası felan sandım :KK30:

anam en küçükleriniz ben miyim benden küçük wa mı:26:

evet cnm 22 yasındayım ama elbiselerden size öyle gelmiş tabi oğlumun resminide gördünüz ondan e tabi evliliğin verdiği ağırlıkta var bekarken açık saçık herseyi giyiyodum şimdi birazcık kısıtladım çok aşırı açık giyinmiyorum artık bekarken zayıftımda şimdi doğum kilocuklarım var

Son düzenleme:
görmemişim bunu canım geçmiş doğumgünün kutlu olsun:KK16: yeni yaşın sağlık mutluluk huzur ve başırı getirsin inşallah:KK16:

kırmızı ceket yeşil çanta ve ayakkabıların birbiri ile uyumsuz geldi canım:26:

inş. cnm bnm çok saol:80::80::79::79::79::79::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X