Bugün ne giydin? Çek görelim..

pelin etek boyu hoşuma gitmedi benim sadece desenli çoraplarla az dizüstü daha güzel duruyor:KK17:
kontescikk hırkanı sevmedim ön tarafı sünmüş gibi duruyor t-shirt ve kot uyumu hoş :KK3:

Son düzenleme:

ilk iki kombininde içine giydiğin gözükmüo. ama ilk resimdeki kaban sanırsam güzelmş. 2. resimdeki ceketin de hoş. yakışmış. 3. resimde giydiklerinde uyumlu gözüküyor. yalnız alınma cnm ama eşarp bağlama stilini değiştirmelisin bnce de. önü tuhaf durmuş sankim. tabi bnm fikrim bu.:KK34::KK34:

pelin etek boyu hoşuma gitmedi benim sadece desenli çoraplarla az dizüstü daha güzel duruyor:KK17:
kontescikk hırkanı sevmedim ön tarafı sünmüş gibi duruyor t-shirt ve kot uyumu hoş :KK3:

etek daha mı uzun olmalıydı tatlım? tam anlayamadım demek istediğini kusura bakma:KK59::KK59:

etek daha mı uzun olmalıydı tatlım? tam anlayamadım demek istediğini kusura bakma:KK59::KK59:

daha kısa yani dizüstü canım ,( çorabın ön plana çıkması açısından ), dizüstü yazmışım ama hızlı okudun sanırım :KK1:
kristane üzgünüm resimlerin açılmadı bende :26:

daha kısa yani dizüstü canım ,( çorabın ön plana çıkması açısından ), dizüstü yazmışım ama hızlı okudun sanırım :KK1:
kristane üzgünüm resimlerin açılmadı bende :26:

anladım daha kısa demek istemişsin teşekkür ederim yorumun için.

kontesstatlım bu kombinini yakıştıramadım:KK31:

kristaltane genel olarak kombinlerin şık tatlım ama boydan görseydin keşke:KK34:

X