Bugün ne giydin? Çek görelim..

tümüyle beğendim canım çok uyumlusun ve fiziğin çok hoş

tesekkür ederim caniiim

çok uyumlu ve güzel olmuş cnm benimde böyle eteğim var şimdi giyemiyorum kilolardan dolayı olmuyo insallah zayıflayınca giyerim bu arada kaç kilosun cnm çok zayıfsın ne güzel........

sagol canim kilom 50 boyum 1,65 bu aralar biraz göbü$üm cikti amaaa neysseeee
insallah verirsin sende canim bu arada bebisin kac aylik??

tesekkür ederim caniiim

sagol canim kilom 50 boyum 1,65 bu aralar biraz göbü$üm cikti amaaa neysseeee
insallah verirsin sende canim bu arada bebisin kac aylik??

masallah ne güzel zayıfsın ama 50 kilo durmuyosun resimlerden ve pcden galiba zayıfsın ama 60 gibi duruyosun insallah bende veririm 60 olsam yeter hiçte göbüşün falan yok kardesime böyle yapıyo göbüşüm çıktı diyo şükredin halinize...oğlumda 9 aylık oldu cnm

resimlerin boyutunu kücültügüm icin öyle duruyo olabilir canim iste insan biraz kilo aldimi hemen kendinde farkediyor... masallah allah anali babali büyütsün bebisin yürümeye baslayinca sende kesin kilo verirsin

bnnu 25'im canım evet ama yüzümü görsen 19 sanabilirsin
aslında +30 gibi giyindiğim söylenir ama bunu duyduğuma sevindim

sen mi +30 giyiniyomussun genc kiz gibi giyinmek sadece bir kot bi body giymek degil ki soylememe gerek yok sen zaten biliyorsundur tatlim da ben yine de soliyim coook hos cok guzel ve zevkli giyiniyorsun bence :93:

merak ettigim bisi askin nasil giyiniyor senin giyimin hakkinda ne dusunuyor tasiyabiliyor mu seni yaninda merakimi mazur gorursen tabi

Son düzenleme:
aklımda kalanları yazayım :18:
air ayakkabıların hoş fakat kombininle olmamış canım onun haricinde güzel
month seninde ayakkabılarn uyumsuz spor bir ayakkabı daha güzel olurdu pembeyi çok severim güzel olmuş sanada
tatlım10 sadece papilerini beğenmedm:26: onun haricinde çok uyumlu ve şirin bir kombin
maix çantan uyumsuz onun haricinde çok hoş olmuşsun fiziğin 10 numara zaten

selaycım kıyafette oldukça masraflı evlendiğimde 48 kiloydum 4-5 senede 76 ya çıktım azmattim vericem diye 50 ye indim şu sıralar kıyafet alıyorum yavaş yavaş
yorumun için teşekkür ederim sen kilonu koruyabiliyormusun bu arada

50 mi çok zayıfsın bence kilo al biraz 55 yada 58 ol bari bende 60 olmak istiyorum çok zayıflığı eşimde bende sevmiyoruz hatta bana böyle iyisin zayıflama diyo ama ben zayıflamak istiyorum
saol canım 53 -54 olurum herhalde oğlum hareketlenmeye başladı koşturmaktan kilo verdim birazda yardım eden yok eşim yoğun çalışıyo anne kayınvalide rahmetli ondan birazda...

teşekkür ederim. Aslında pantolon-ceket takım ama ben ayrı kullanıyorum.

Eki Görüntüle 168071 kızlar eşim ve oğlumla bu sabah pazar giderken çekildi
kızlar şu üstümdeki hırkayı maviden almıştım 90 dan 45 e düşmüş yakından bakıldığında dantel gibi işlemeleri var
eşimde görümcemde beğenmedi
yaşına göre değil dediler
maviden gençler giyinmiyormu
sonradan pişman oldum aldığıma günlük giyerim dedim kendi kendime

sen onları boşver biz beğendik canım.:81:

tatlim 10 tatli bir kombin olmus... bilekligi yakistiramadim sadece..
ama farkettigim kadariyla takip takistirmayi seviyorsun...

koruma derken canim ben istahli olup alamiyanlar sinifina giriyorum... 5 kilo kadarda almak istiyorum..

month sade rahat bir kombin canim seninkide ,alisveris icin en ideali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…