Bugün ne giydin? Çek görelim..

Eki Görüntüle 167800

sabahin köründe ciktim evde.. sabah mahmurluyla anca bu kadar :)

kontess senin sala$ halini yirim kiz :)

barcman abla yanii sende tombulsannn:63:

özlemisiz bu arada masllah sana..

selayim ben cok begendim siyah beyaz giyimini..

pelinkr cok kilolusun gercekten :KK1: bencede enine cizgili giyinme :))

yesimb co cicisin..

ailikfeer ben bu kombinni pek sevmedim..

unuttuklarim varsa affola.. ve güzel yorumlariniz icin tsk ederim , tek tek alintilamadim

çok mersi senda çok cici olmussun hemda çok. yakışmış hamilelik ... :))

yaowssss : canım kombinini çok beğendim maşallah
selayhus : yaa ben senin gibi zapzayıf hamile görmedim :KK71:inşallah ilerde bende senin gibi zayıf hamilelerden olurum ama çok zor su içsem yarıyo bana:26:
yeşimb : canım badin ve kotun çok güzel:KK49:
airlikfeer : pantolonunu çok beğendim sanada çok yakışmş eee o pantolonu giymek fizik ister o da sende var canım süper olmuşsun:KK52:
pelinkr : canım kombinini tam göremedim ama sade ve hoş:nazar:
aşkito : gün geçtikçe hamilelik daha çok yakışıyo sana canım:nazar:
ayseyılmaz88: çok şık bir kombin ceketini çok beğendim canım:nazar:
,çok mersiii canım...

selayhus : yaa ben senin gibi zapzayıf hamile görmedim :KK71:inşallah ilerde bende senin gibi zayıf hamilelerden olurum ama çok zor su içsem yarıyo bana:26:
airlikfeer : pantolonunu çok beğendim sanada çok yakışmş eee o pantolonu giymek fizik ister o da sende var canım süper olmuşsun:KK52:
çooookkk mersi canım...

selayhus hamile değilki :KK1: jade le karıştırmış olabilir misin acaba ? :26:

airlikfeer ayakkabıların güsel bende almakistiorum bi tane :/ keşkem ayakkabının renginde tuniğine bir kaç damla serpiştirseymişin dedim ben :44:

pelinkr çizgili elbisen kilolu göstermemiş diğer arkadaşlara katılıorum...çok rahat gözüküyorsun yakışmış:KK16:

barçman çok zarif durmuş :KK71:

selayhus inceciksin yaa yakışmış :KK71:

cryptic rahat pazar gününe uygun bi kombin :KK71:

birşey söylemeden geçmek istemiorum şaşırdım yaa
month 22 yaşında mısın çok afedersin bende 22 tahmin etmemiştim elbiseden bir de fotodaki tatlı şirin bebişten dolayı...Ama sanırım evliliğin getirdiği asalet ağırlıktan dolayı da olmuş olabilir yüzünü göremediğimiz için sırf elbise ve fizikten hareketle yaş çıkarıoruz biz de :KK31:

kontes ben seni de 25 hiç tahmin etmemiştim 20-24 arası felan sandım :KK30:

anam en küçükleriniz ben miyim benden küçük wa mı:26:

Son düzenleme:
bnnu 25'im canım evet ama yüzümü görsen 19 sanabilirsin :KK60:
aslında +30 gibi giyindiğim söylenir ama bunu duyduğuma sevindim:KK64:

yok bence giyindiklerini yakıştırıyorsun çok önceden bir kombin koymuştun saçlarından gördüğüm kadarıyla da yorum yapmıştım walla 25 e çok şaşırdım ...
neyse haydi bakalım benden küçük çıkar mı:KK5:

airlikfeer ayakkabıların güsel bende almakistiorum bi tane :/ keşkem ayakkabının renginde tuniğine bir kaç damla serpiştirseymişin dedim ben :44:

pelinkr çizgili elbisen kilolu göstermemiş diğer arkadaşlara katılıorum...çok rahat gözüküyorsun yakışmış:KK16:

barçman çok zarif durmuş :KK71:

selayhus inceciksin yaa yakışmış :KK71:

cryptic rahat pazar gününe uygun bi kombin :KK71:

birşey söylemeden geçmek istemiorum şaşırdım yaa
month 22 yaşında mısın çok afedersin bende 22 tahmin etmemiştim elbiseden bir de fotodaki tatlı şirin bebişten dolayı...Ama sanırım evliliğin getirdiği asalet ağırlıktan dolayı da olmuş olabilir yüzünü göremediğimiz için sırf elbise ve fizikten hareketle yaş çıkarıoruz biz de :KK31:

kontes ben seni de 25 hiç tahmin etmemiştim 20-24 arası felan sandım :KK30:

anam en küçükleriniz ben miyim benden küçük wa mı:26:

bu hafta içi yapacağım canım inşallah öyle bişey:KK19: uyumlu bi kombin değildi:KK50:
teşekkür ederim canım bende çok severekk aldım:KK16:
ben de küçüğüm sanırım sen kaçlısın tatlım:KK69:

yok bence giyindiklerini yakıştırıyorsun çok önceden bir kombin koymuştun saçlarından gördüğüm kadarıyla da yorum yapmıştım walla 25 e çok şaşırdım ...

sen kaç yaşındasın ki cnm?

airlikfeer 20 yaşındayım ben canım benden küçük yok sanırım akran olsun razıyım :KK60:
hem ayakkabılarınla farklı kombinini bekliorum çok hoşuma gitmeye başladı bu tip ayakkabılar
:KK16:

pelincim seni de merak ediyorm :KK70:

Son düzenleme:
airlikfeer 20 yaşındayım ben canım benden küçük yok sanırım akran olsun razıyım :KK60:
hem ayakkabılarınla farklı kombinini bekliorum çok hoşuma gitmeye başladı bu tip ayakkabılar
:KK16:

bende 89 luyum canım 22 ye sene olarak girdim ama ay olarak girmedim:KK31:

elbetteki kombinleyeceğim:KK70:

X