Bugün ne giydin? Çek görelim..

Tombiş ablanızı özledinizmi:KK9:
Bugün bende bir foto ekleyim dedim

oo ön siradaki ablam gelmis hosgelmis :KK19::KK19:
ablacigim üstündeki ceket badi galiba tam secemedim ama siyahin asilligi senin asillikle birlesmis duble asillik olmus :) cok zarifsin :KK16:
sende tombissen bilemiyorum yanii

Son düzenleme:
alelacele sabah üzerime taktiklarim.. en rahat ettigim halde diyebilirim:KK69:
$cats.jpg

Neren tombiş ya, bence gayet zarifsiniz. Kıyafetlerede 10 puan :81:

İlk defa buraya Foto koyuyorum Beğenirseniz ara ara koyarım kızlar :)) :KK53:

Bence çok güzel olmuşsun tatlım, altında ki kapri pantolon mu?

Eki Görüntüle 167726

Gayet güzel bence, fiziğin de çok güzel. Uzun ve şık bir kolye ve bi kaç aksesuar ile hava katabilirdin ama acele giyinmişsin. O kadar da olsun. >^w^<

Gayet güzel bence, fiziğin de çok güzel. Uzun ve şık bir kolye ve bi kaç aksesuar ile hava katabilirdin ama acele giyinmişsin. O kadar da olsun. >^w^<

tesekkür ederim yorumun icin.. taki ve aksesuar nadir kullaniyorum... yani acele giyinmesemde takmazdim bu kiyafetlere :KK1: sadeligi daha cok seviyorum

kk deki en beğendiğim hanımsınız size hayranım diyebilirim evinizde çok zarif döşemişsiniz kendinizde zarifsiniz fiziğiniz düzgün yakıştırmayı biliyorsunuz hep kaliteli görünüyorsunuz...:KK71:

Barcman ablacigim eger tombissen bizde o zaman ayi yogiyiz :KK9:
asilligin, endamin kimsede yok, citir gibisin masallah... :nazar: :KK16:
yaowss ceketin cok güzelmis, kombinde iyi... :KK34:
selayhus zaten fizigin cok güzel siyahla daha da zayif görünüyorsun, siyahi cok sevdigim icin begendim seni... :nazar:

ablam yine asalet damlıyor üzerinden maşallah :nazar:
selayım tuniği çok güzel taşımışsın çok hoş ve sade :nazar:

selayım kombin tam seloloyluk olmuş bebişimm:nazar::KK19: manken seniiii:KK52:

air'cim botları uyduramadım,onun dışında kot ve kazak uyumlu ve hoş canım:nazar:

Eki Görüntüle 167472 Eki Görüntüle 167473
okulda bir ben. çizmelerim birazcık tozlanmış ama
kilo almam lazm demişsn ama bnce gerek yok böyle gayet normal :26: hoş olmuşsn :KK71:

tombiş miiiiii :KK53: neren tombiş abla :KK9: gayet şıksın :KK69:
İlk defa buraya Foto koyuyorum Beğenirseniz ara ara koyarım kızlar :)) :KK53:
çok çok büyük şekilde açılıyo fotograf tam anlayamadm o yüzden ama göze batan bişey yok hoş olmuş :KK69:
Eki Görüntüle 167726
dümdüz olmuş bi kolye taksan güzel olur ! demicm tbiki :KK9::KK9: çnkü sevmiyosun :KK60::KK60: sade sade tam sana göre olmuşş :KK69::KK69:
ama o ayakkabıyla kazak olmamş ki :78::78: o kazak yerine kahveli bişey giysen çok hoş olucak canm :KK69:

selayım kombin tam seloloyluk olmuş bebişimm:nazar::KK19: manken seniiii:KK52:

air'cim botları uyduramadım,onun dışında kot ve kazak uyumlu ve hoş canım:nazar:

kilo almam lazm demişsn ama bnce gerek yok böyle gayet normal :26: hoş olmuşsn :KK71:

tombiş miiiiii :KK53: neren tombiş abla :KK9: gayet şıksın :KK69:

çok çok büyük şekilde açılıyo fotograf tam anlayamadm o yüzden ama göze batan bişey yok hoş olmuş :KK69:

dümdüz olmuş bi kolye taksan güzel olur ! demicm tbiki :KK9::KK9: çnkü sevmiyosun :KK60::KK60: sade sade tam sana göre olmuşş :KK69::KK69:

ama o ayakkabıyla kazak olmamş ki :78::78: o kazak yerine kahveli bişey giysen çok hoş olucak canm :KK69:

haklısınız kızlar :kk77:teşekkür ediyorum:KK70:

bugün bn okula giderkene....

$nurel 003.jpg

yine enine çizgili olmuş. kilolu gösterio :KK58::KK58: ama napalım. bi dahaki alışverrişlerimde enine çizgili kıyafet almıcam.:KK20::KK20: altımda siyah tayt var. yorumlarını bekliyorumm.

X