Bugün ne giydin? Çek görelim..

bnnu uyumlu olmuşsun fakat ben beğenemedim kombini:26: kusura bakma canım:KK30:

barçman ablacım çok mercii:KK71:

kızlar birazdan eşimle yemeğe gidicez 8de geliyo işten böyle giyindim $Görüntü010.jpg $Görüntü023.jpg $Görüntü027.jpg bu çizmelerimi giyicem $Görüntü017.jpg

kızlar birazdan eşimle yemeğe gidicez 8de geliyo işten böyle giyindim Eki Görüntüle 167370 Eki Görüntüle 167371 Eki Görüntüle 167372 bu çizmelerimi giyicemEki Görüntüle 167373

gayet uygun hoş gözüküyorsunuz :KK54:

teşekkür ederim bnnu :KK16:
Üstündekiler çok uyumlu olmuş sadece o kolundaki saçaklı şeyi ve küpelerini alakasız buldum :44:

:KK70: koolumdaki saçaklı şey elbisenin toz pembe kısmıyla aynı renk oradan uyumlu olsun dedim küpemde de toz pembe boncuk vardı :KK1:
sağol canım :KK71:

güzel olmuş tatlım:KK24::KK24:

çok şık çok güzel ve uyumlu hepsi herşeyini beğendim:79:

içimdeki sen ; beyaz gömleğin çok hoş fularında güzel tarzım olmasada sana yakışmış güzel bir kombin olmuş..:nazar:

İÇİMDEKİSEN= Sade ve hoş bir kombin olmuş Ben gömleğinide beğendimÖzellikle fuların kıyafetini çok güzel tamamlamış:nazar:

şalın ve küpeni çok sevdim kombin de gayet uyumlu:KK16:

hepinize yorumlariniz icin cok cok tesekkür ediyorum... :KK16: :nazar:

bende böle kombinledim. bakalım beğenecek misiniz???

Eki Görüntüle 167225 Eki Görüntüle 167226

yorumlarınız bekliyorummm........:KK52::KK52:

bluzun ve etegin ayri ayri güzel ama bir arada olmamis sanki, coraplarin cok tatli yalniz... :KK34:

bugün ki ben ; ayakkabı ve çanta füme rengi fakat ışıktan olsa gerek biraz ton farkı olmuş. Kemer kullanmama nedenim elbise siyah olduğu için belli olmamış ama iple göğüs altından geren şekilde kemeri var o nedenle..

ayakkabin, cantan hersey uyumlu, begendim... :KK16:

kızlar bu da dünden benEn Büyük TÜRKİYE

Uploaded with ImageShack.us

ay bana mi öyle geldi bilmiyorum :26: ama bence cok seksü cikmissin... :KK16:

ben de bu gün böyleydim küpelerimi renk katsın die taktım :)

Eki Görüntüle 167352 Eki Görüntüle 167353

elbisen cok tatli ama cantani ve ayakkabini begenmedim keske düz renk tercih etseydin onlari.. :KK34:

kızlar birazdan eşimle yemeğe gidicez 8de geliyo işten böyle giyindim Eki Görüntüle 167370 Eki Görüntüle 167371 Eki Görüntüle 167372 bu çizmelerimi giyicemEki Görüntüle 167373

cok begendim, sadece icine beyaz degilde siyah bi badi giyseydin...
yoksa gercekten cok güzel, deri ceketinin renginede bayildim... :KK16:

elbisen cok tatli ama cantani ve ayakkabini begenmedim keske düz renk tercih etseydin onlari.. :KK34:

elbisedeki grilikten dolayı ayakkabıyıda gri siyah seçtim ama başka sefere de düz renk tercih ederim farklı olsun :KK70: teşekkürler...

kontescim kolyeni çok sevdim :KK54:

Son düzenleme:
month kombinini uyumlu buldum , yaşını merak ettim kaç yaşındasın acaba?:44:
Salaş kontessi beğendim kolye hırkayla uyumlu , gömlek çok hoş , salaşlık sana yakışıyor tatlım :KK34:

X