Bugün ne giydin? Çek görelim..

Eylulu: kombinin cok güzel...hele gömlegin cok hosuma gitti
pelinkr: elbisen yakismis
kkontess: canim ben ayakkabilarini ve coraplarini cok begendim siyahla uyumlu olmus takilarinda o tonlarda olsaymis dahada güzel olacakmis
bnnu: fizigin cok güzel elbisenden yakismis sana
335dc: etegin güzelmis ama üstündekini pek uyumlu bulmadim

kkontess: canim ben ayakkabilarini ve coraplarini cok begendim siyahla uyumlu olmus takilarinda o tonlarda olsaymis dahada güzel olacakmis

çok teşekkürlerrr:KK16:

bu ikisini yüz bin kere görenlerden özür diliyorum ama 'uyumsuz' denilince bi kaç kez,dayanamadım...
daha uyumlu nasıl olabilirdi:26:?
fikirlere açığım.
$CIMG10421.jpg

Ben bluzunu da çok beğendim eteğini de yani bana göre çok güsel bi kombin ojenle rujun süpper:KK1:
sımardım :KK19: teeşekkrlr :KK16:
üstümdekini giymicektm aslında demiştm ilk defa giydigm bişy arkadaşlarm onu giymemi söylemişti :78: neyse teşekkrlr :KK71:

bu ikisini yüz bin kere görenlerden özür diliyorum ama 'uyumsuz' denilince bi kaç kez,dayanamadım...
fikirlere açığım.
Eki Görüntüle 167039

renk olarak uymuş tabiki. kahve tonlarında. bana kolye olmadan tek gömlekle daha güze olur gibi geldi. kolye fazla geldi. tabi bana göre. yoksa renk olarak uymuş tabi uyumsuz deil kesinlikle:KK34:

renk olarak uymuş tabiki. kahve tonlarında. bana kolye olmadan tek gömlekle daha güze olur gibi geldi. kolye fazla geldi. tabi bana göre. yoksa renk olarak uymuş tabi uyumsuz deil kesinlikle:KK34:

tamamdır.şimdi anlaşabildik:128:
ne yazık ki takısız çıkmayanlardanım:78:

Son düzenleme:
fikirlere açığım.
Eki Görüntüle 167039

Amaaaannn salla gitsinbak böyle:KK8:Çanta ve kolye gerçekten çok güzel renk olarakda gayet uyumlu bence,kahverengini bende çok severim ve ağır durur her zaman, zaten asillerin rengiymiş:13:

Amaaaannn salla gitsinbak böyle:KK8:Çanta ve kolye gerçekten çok güzel renk olarakda gayet uyumlu bence,kahverengini bende çok severim ve ağır durur her zaman, zaten asillerin rengiymiş:13:
bi de kararsızların rengi derler:90:
teşekkür ederim canım:KK71:
yani bilemiyorum,önerilere açık biriyim:KK53:

seksu bır kombın :KK1:
kontesım ben takı sevmeme ragmen kolyen cok uyumlu guzel olmus hava katmıs
ayrıca ayakkabın cantan ve coraplarınla uyuyor kolyen :KK34:

teşkür ederim arı mayammm
sen beğendiysen gerisi yalan uleennn:KK60::KK60::KK60::KK60:
senin beğendiğin takılarımı çerçeveleteceğim:86::KK54:

Ben burayı daha anca görebildimm o_0

http://i51.tinypic.com/a47u34.jpg

Buyrun bu da benim kombinim, tek foto vardı. Gelecek sefere detaylı foto koyacağım >^w^<
cok hos hanim hanimcik bir kombin olmus, sac bandin siritmis diyecektim ama zaten toka almisin
aramizada hosgeldin..
yine elbiseli kombinim. bu sefer manken yok ama:KK1::KK1: altında siyah botlarım. siyah kabanım ve siyah çantam vardı.onların resmini çekemdim. bi dahaki sefere inş eklerim.,

Eki Görüntüle 166182 Eki Görüntüle 166181
bi alışverişe gidebilsem kontessde çok güzel desenli çoraplar gördüm hepsinden edincen inş birer tane penti den. desenli çoraplar güzel duruo elbiselerin altında.:KK66::KK66:
pelinkr canim begenmedim ben bu elbiseyi seni kilolu göstermis birazcik..

papi fotosu dönüş yolunda çekildiğinden tozlu hali yansımış.özür diliyorum o çirkin görüntü için:KK71:
Eki Görüntüle 166245 Eki Görüntüle 166246
siyah gömlek siyah etek acayip zarif durmus üzerinde... canta ilede ayakkabiyi uydurmusun güzel duruyor , coraplarin iddiali geldi ama sen iddialarin hatunusun :KK1: .. hos begendim..
ayrica cok asiri taki sevmesemde kolyen siyahlarin icinde hos durmus

Kızlar bu da benden trendden aldığım bi elbise bi kolyem yokken çektim bi kolye varken çektim hangisi sizce...
Bir de faturasına bakarken annem çekmiş onu da ekliim dedim hem doğal hemde yandan görünüm :KK60:

Eki Görüntüle 166255 Eki Görüntüle 166256 Eki Görüntüle 166257
deseninden dolayi sevmedim canim elbiseyi, cok karisik geldi gözüme :KK14::KK14:

ilk defa kafalı bi fotograf ekliyorm :KK53::KK53:
Eki Görüntüle 166308
kafali eklemis :KK1: , saclarin yüzünün yani cildin dudadindaki rujun cok hos bakimli hatun , etekte cok yakismis ama o gömlegi giyinme birdaha emi :KK58:
gecen hafta sonu ben siyah uzun çizmelerim vardı ayağımdada:21:
bu arada görebildiğim kadarıyla herkesler çok şık :nazar:
dscf0705o.jpg

anladigim kadariyla siyah beyaz uyumu güzel durmus, saclarda cok hos

X