Bugün ne giydin? Çek görelim..

bende böle kombinledim. bakalım beğenecek misiniz???

$nurel 6 004.jpg $nurel 6 002.jpg

yorumlarınız bekliyorummm........:KK52::KK52:

Icimdeki_sen fular ceketle cok hos duruyor, ama sadece tunikle begenmedim... yoksa gayet hos bir kombin...

cok tesekkür ederim canim ama üstümde tunik degil gömlek... :KK34:

hoş olmuş beğendim kot yerine dar kesim kumaş pantolonla dahada iyi olur diye düşündüm...

tesekkürler..:KK16:
tiroid yüzünden cok kilo verdim ve kumas pantolanlarim artik olmuyor ne yazik ki, ameliyatdan sonra kilo alirim diye zaten yenisi almiyorum... :KK9:

selayhus : canım kombinini görünce böyle içim açıldı ya çok beğendim :KK9:

Sağol tatlım:KK16:

Evet tatlım çok sade ve güzel olmuş, keşke etek diz hizzasında olsaymış, ama yine de ben beğendim :KK16:

çantanı ve ceketini çok beğendim. sadece etek boyu accık daha kısa olsaydı daha güzel olabilirdi. saçların çok hoş. fizik süper.:KK9:

anooo yerim seni, cok tatli olmussunn:KK54:
]

kombin cok hos zaten fiziginde cok güzel ama keske etegin boyu biraz daha kisa olsaydi... :KK34:

Selaycim bu kombin siyah skinny ile daha güzel olurdu canim; kot etegi uyduramadim pek :KK34: Saclarin cok hos olmus :nazar:

sade ve güzel yakışmış....

Hepinize ayri ayri tesekkür ederim

belki cogunuza tuhaf gelecek cogu arkadasim biliyor gerci , ama etegi bu boylarda giyinebiliyorum yani daha kisasini esim istemiyor bende bu yuzden huzursuzluk ciksin istemiyorum, o yüzden alistim bu boya :KK1:

benim adim yar skinny ile evet cok hos olurdu ama biliyorsun hep skinny hep skinny baska birsey giyineyim dedim, birde skinny cok yapistigi icin üzerine uzun badi aliyorum bunla kombinlemezdim
sagol canim yinede

bende böle kombinledim. bakalım beğenecek misiniz???

Eki Görüntüle 167225 Eki Görüntüle 167226

yorumlarınız bekliyorummm........:KK52::KK52:

hanim hanimcik bir kombin ama biraz agir gibi durmus , nasil desem orta yas ..
ayirca bir önceki mesajimda inan kirmak amacli dememistim kilolu durmus diye.. senin fiziginde cok hos, aldigin bütün elbiseler mankenlerden daha güzel oluyor sana :KK19:

yine elbiseli kombinim. bu sefer manken yok ama:KK1::KK1: altında siyah botlarım. siyah kabanım ve siyah çantam vardı.onların resmini çekemdim. bi dahaki sefere inş eklerim.,

Eki Görüntüle 166182 Eki Görüntüle 166181

bi alışverişe gidebilsem kontessde çok güzel desenli çoraplar gördüm hepsinden edincen inş birer tane penti den. desenli çoraplar güzel duruo elbiselerin altında.:KK66::KK66:

çok güzel cnm yazın çıplak giyincede ekle resmini..evet desenli çorapları bende çok seviyorum çok yakışıyo elbiselerin altına öylede kombinleyip eklersin:KK16:

belki cogunuza tuhaf gelecek cogu arkadasim biliyor gerci , ama etegi bu boylarda giyinebiliyorum yani daha kisasini esim istemiyor bende bu yuzden huzursuzluk ciksin istemiyorum, o yüzden alistim bu boya :KK1:

benim adim yar skinny ile evet cok hos olurdu ama biliyorsun hep skinny hep skinny baska birsey giyineyim dedim, birde skinny cok yapistigi icin üzerine uzun badi aliyorum bunla kombinlemezdim
sagol canim yinede

ayirca bir önceki mesajimda inan kirmak amacli dememistim kilolu durmus diye.. senin fiziginde cok hos, aldigin bütün elbiseler mankenlerden daha güzel oluyor sana :KK19:

yok cnm benim niye alıniim ki. hele doğru eleştirelerde hiç alınmam. ztn buraya ekliyorum ki benim göremediğim hataları sizler söyleyesiniz ki bidahakine düzeltebiliyim. kombine gelince evt biraz orta yaş gibi duruo. aslında eteğim kot ama pek belli olmuo galiba.:59

cok tesekkür ederim canim ama üstümde tunik degil gömlek... :KK34:

tesekkürler..:KK16:
tiroid yüzünden cok kilo verdim ve kumas pantolanlarim artik olmuyor ne yazik ki, ameliyatdan sonra kilo alirim diye zaten yenisi almiyorum... :KK9:

Gömlek demek istemistim canim :KK34:

benim adim yar skinny ile evet cok hos olurdu ama biliyorsun hep skinny hep skinny baska birsey giyineyim dedim, birde skinny cok yapistigi icin üzerine uzun badi aliyorum bunla kombinlemezdim sagol canim yinede

Sen de haklisin canim; ama ozaman siyah etekle daha güzel olurdu diyim :KK34:

Son düzenleme:
X