Bugün ne giydin? Çek görelim..

:KK52:bayıldım canım o eteği giymişsin sanırım dediğin gibi:KK52:
gömlek şahanae olmuş :KK23:ayakkabıları uyduramadım bu kombine sadece :KK25:
teşekkürler canım, aa neden ki ? çantamla çorabımla aynı renk halbuki...tarz olarak mı uyduramadın?
yine cok güzel bir kombin... :nazar:
ve kolyen bu kombine daha cok yakismis... :81:
coraplarinda cok seksü.... :82:
bence de kolye bunla daha iyi oldu,teşekkür ederimmm:KK19:
çorapların çok deişikmiş. ayakkabıyla uyumlu ve hoş olmuş. sanki kolye fazla gibi geldi. tabi bana göre. eteğin çok güzel. ceket de uymuş. ayakkabılarınıda beğenmiştim ztn. kısacası beğndimm.:KK16: hiç 60 kilo gibi durmuosun bu arada. 52-53 gibi doruosun.:KK34::KK34:
oy ağzından bal damlamış:KK52: :KK69: teşekkürlerrr:KK71:
kontescim eteğin ve gömleğine bayıldım çok şık sana da yakışmış ....çantanın rengini göremiorum bir de ben çoraplarını uyduramadm gibi geldi siyah tül yine böyle desenli çorabı daha bi yakıştırırdım sanırım, çantayla da ayakkabının rengi aynı zaten ....binceee.....çoraplarını görmezsem eteğin gömleğin şahane ve yakışmış...:KK16: hı bi de şunu söyliim çorapların çok şık ben sadece bu kombinde gözüme çarptı die ddm :KK43:((

çanta ayakkabı ile aynı renk canım,bi önceki kombinimde olduğundan ayrıntılı çekmedim.
leopar pek sevilmiyor sanırım o yüzden hoş gelmedi gözüne,yoksa renk olarak uyduklarını düşünüyorum,teşekkürlerr:KK69:

kontes fiziğin çok düzgün botlarına bayıldım bu kıyafetle siyah bot dahamı iyi dururdu dedim acaba:44:
teşekkür ederim canım,siyah bot boğar gbime geldi,simsiyah olmak istemedim:KK31:
Kızlar bu da benden trendden aldığım bi elbise bi kolyem yokken çektim bi kolye varken çektim hangisi sizce...
Bir de faturasına bakarken annem çekmiş onu da ekliim dedim hem doğal hemde yandan görünüm :KK60:

Eki Görüntüle 166255 Eki Görüntüle 166256 Eki Görüntüle 166257
iki türlü de olmuş canım,karar veremedim ben:26:

teşekkürler canım, aa neden ki ? çantamla çorabımla aynı renk halbuki...tarz olarak mı uyduramadın?

bence de kolye bunla daha iyi oldu,teşekkür ederimmm:KK19:

oy ağzından bal damlamış:KK52: :KK69: teşekkürlerrr:KK71:

çanta ayakkabı ile aynı renk canım,bi önceki kombinimde olduğundan ayrıntılı çekmedim.
leopar pek sevilmiyor sanırım o yüzden hoş gelmedi gözüne,yoksa renk olarak uyduklarını düşünüyorum,teşekkürlerr:KK69:

:KK50:çorabın süper canım ama aykkabıyı yakıştıramadım:KK50:

kolye varken daha canlanmş kombin tatlım bana göre:KK19:

tamam canım teşekkürler bana da yakın geldi kolyeyle :KK16:

iki türlü de olmuş canım,karar veremedim ben:26:[/QUOTE]

çantan fotodan dolayı açıklı koyulu çıkmış ondan sordum esas rengini...... fotodandır çorapların gözüme çarpması yanlış anlama tatlım çok güsel görüküon onu belirtiim seksü bacaklım :KK54:
diğer yorum için de teşekkürler ederim :KK34:

eylül şık bir kombin olmuş yalnız o başındaki bantı beğenmedim
pelinkr elbisenin modeli güzel ,kombinde uyumlu anlattığın kadarıyla fakat enine çizgili kıyafetler insanı olduğundan kilolu gösterir senide daha kilolu göstermiş.
kontesscim kolyen çok alakasız olmuş ayakkabı ve çorabınıda uyumsuz buldum canım üzgünüm kombin spor ve klasik tarz arasında kalmış :KK50:
bnnu fiziğin güzel, güzelde taşımışsın elbiseyi fakat bisiklet yaka kıyafetleri sevmiyorum ben senle ilgisi yok yani.

papi fotosu dönüş yolunda çekildiğinden tozlu hali yansımış.özür diliyorum o çirkin görüntü için:KK71:
Eki Görüntüle 166245 Eki Görüntüle 166246

Çok beğendim, çoraplarına isebayıldımmm :KK31:

Kızlar bu da benden trendden aldığım bi elbise bi kolyem yokken çektim bi kolye varken çektim hangisi sizce...
Bir de faturasına bakarken annem çekmiş onu da ekliim dedim hem doğal hemde yandan görünüm :KK60:

Elbisen çok hoş:81:

Eki Görüntüle 166255 Eki Görüntüle 166256 Eki Görüntüle 166257

pelinkr elbisenin modeli güzel ,kombinde uyumlu anlattığın kadarıyla fakat enine çizgili kıyafetler insanı olduğundan kilolu gösterir senide daha kilolu göstermiş.
kontesscim kolyen çok alakasız olmuş ayakkabı ve çorabınıda uyumsuz buldum canım üzgünüm kombin spor ve klasik tarz arasında kalmış :KK50:
bnnu fiziğin güzel, güzelde taşımışsın elbiseyi fakat bisiklet yaka kıyafetleri sevmiyorum ben senle ilgisi yok yani.[/

elbise hem enine çizgili hem de bol kesim. o yüzden kilolu gösterdi evt cnm haklısın. teşekkürler yorumun için:KK16:

bnnu fiziğin güzel, güzelde taşımışsın elbiseyi fakat bisiklet yaka kıyafetleri sevmiyorum ben senle ilgisi yok yani.
teşekkür ederim tibitim,senlen tarzımız bayaaa bi farklı haklısın:KK31:
Çok beğendim, çoraplarına isebayıldımmm :KK31:

teşekkürler:KK71:

bnnu; kolye kalsın :KK16:
kontesss o kolye hiç olmamş ya :18: ama çorapla ayakkabı fln uymuş bnce orda bi sorun yok güzel :KK16:

ilk defa kafalı bi fotograf ekliyorm :KK53::KK53:
$189787_206520859363637_100000171742794_870978_3927250_n.jpg

335 etek muazzam yakışmış fizik süper yalnız üstündeki nasıl birşey anlayamadım bluz mu gömlek mi ? :nazar:
alıcıbjk teşekkür ederim :KK16:

335 etek muazzam yakışmış fizik süper yalnız üstündeki nasıl birşey anlayamadım bluz mu gömlek mi ? :nazar:
ay çok teşekkr ederm :KK69: bluz tarzı bişey canm gömlek deil .. kumaş cinslerini blmedigm için adını söyleyemicm :78:
bluzunu fazla begenmedim ama etek cok yakismis...
belli zaten fizigin cok güzel... :nazar:
ayrica saclarinin rengide cok hosuma gitti.. :KK34:
teşkkr canm :KK69: saçlarımın rengi bu hafta deişicek ama :78: eski rengine geri dönücm koyu kahve normal saç rengim yani çünkü sürekli fön çeken fondoten süren biri deilim zor oluyo :26:
Ben de en çok eteği beğendim :KK76:
:KK16::KK16:
üstün pek belli olmuyor canım ama bencede fiziğin güzel ve etek çok yakışmış:KK71:
üstümdekini ilk defa giydim zaten dolapta duruyodu 2 yıldır :KK9::KK9: saol canm :KK16:

Tabiki olabilir yorum için çok teşekkür ederim canım:KK54:

bnnu; kolye kalsın :KK16:

sağol tatlım hemfikiriz o zaman :KK16:

ilk defa kafalı bi fotograf ekliyorm :KK53::KK53:
Eki Görüntüle 166308

Ben bluzunu da çok beğendim eteğini de yani bana göre çok güsel bi kombin ojenle rujun süpper:KK1:

X