Bugün ne giydin? Çek görelim..

bayıldım canım o eteği giymişsin sanırım dediğin gibi
gömlek şahanae olmuş ayakkabıları uyduramadım bu kombine sadece
teşekkürler canım, aa neden ki ? çantamla çorabımla aynı renk halbuki...tarz olarak mı uyduramadın?
yine cok güzel bir kombin...
ve kolyen bu kombine daha cok yakismis... :81:
coraplarinda cok seksü.... :82:
bence de kolye bunla daha iyi oldu,teşekkür ederimmm
oy ağzından bal damlamış teşekkürlerrr

çanta ayakkabı ile aynı renk canım,bi önceki kombinimde olduğundan ayrıntılı çekmedim.
leopar pek sevilmiyor sanırım o yüzden hoş gelmedi gözüne,yoksa renk olarak uyduklarını düşünüyorum,teşekkürlerr

kontes fiziğin çok düzgün botlarına bayıldım bu kıyafetle siyah bot dahamı iyi dururdu dedim acaba:44:
teşekkür ederim canım,siyah bot boğar gbime geldi,simsiyah olmak istemedim
iki türlü de olmuş canım,karar veremedim ben:26:

çorabın süper canım ama aykkabıyı yakıştıramadım

kolye varken daha canlanmş kombin tatlım bana göre

tamam canım teşekkürler bana da yakın geldi kolyeyle

iki türlü de olmuş canım,karar veremedim ben:26:[/QUOTE]

çantan fotodan dolayı açıklı koyulu çıkmış ondan sordum esas rengini...... fotodandır çorapların gözüme çarpması yanlış anlama tatlım çok güsel görüküon onu belirtiim seksü bacaklım
diğer yorum için de teşekkürler ederim

eylül şık bir kombin olmuş yalnız o başındaki bantı beğenmedim
pelinkr elbisenin modeli güzel ,kombinde uyumlu anlattığın kadarıyla fakat enine çizgili kıyafetler insanı olduğundan kilolu gösterir senide daha kilolu göstermiş.
kontesscim kolyen çok alakasız olmuş ayakkabı ve çorabınıda uyumsuz buldum canım üzgünüm kombin spor ve klasik tarz arasında kalmış
bnnu fiziğin güzel, güzelde taşımışsın elbiseyi fakat bisiklet yaka kıyafetleri sevmiyorum ben senle ilgisi yok yani.

papi fotosu dönüş yolunda çekildiğinden tozlu hali yansımış.özür diliyorum o çirkin görüntü için
Eki Görüntüle 166245 Eki Görüntüle 166246

Çok beğendim, çoraplarına isebayıldımmm

teşekkür ederim tibitim,senlen tarzımız bayaaa bi farklı haklısın
Çok beğendim, çoraplarına isebayıldımmm

teşekkürler

bnnu; kolye kalsın
kontesss o kolye hiç olmamş ya :18: ama çorapla ayakkabı fln uymuş bnce orda bi sorun yok güzel

335 etek muazzam yakışmış fizik süper yalnız üstündeki nasıl birşey anlayamadım bluz mu gömlek mi ?
alıcıbjk teşekkür ederim

335 etek muazzam yakışmış fizik süper yalnız üstündeki nasıl birşey anlayamadım bluz mu gömlek mi ?
ay çok teşekkr ederm bluz tarzı bişey canm gömlek deil .. kumaş cinslerini blmedigm için adını söyleyemicm :78:
bluzunu fazla begenmedim ama etek cok yakismis...
belli zaten fizigin cok güzel...
ayrica saclarinin rengide cok hosuma gitti..
teşkkr canm saçlarımın rengi bu hafta deişicek ama :78: eski rengine geri dönücm koyu kahve normal saç rengim yani çünkü sürekli fön çeken fondoten süren biri deilim zor oluyo :26:
Ben de en çok eteği beğendim

üstün pek belli olmuyor canım ama bencede fiziğin güzel ve etek çok yakışmış
üstümdekini ilk defa giydim zaten dolapta duruyodu 2 yıldır saol canm

bnnu fiziğin güzel, güzelde taşımışsın elbiseyi fakat bisiklet yaka kıyafetleri sevmiyorum ben senle ilgisi yok yani.

Tabiki olabilir yorum için çok teşekkür ederim canım

bnnu; kolye kalsın

sağol tatlım hemfikiriz o zaman

ilk defa kafalı bi fotograf ekliyorm
Eki Görüntüle 166308

Ben bluzunu da çok beğendim eteğini de yani bana göre çok güsel bi kombin ojenle rujun süpper

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…