Bugün ne giydin? Çek görelim..

yine elbiseli kombinim. bu sefer manken yok ama altında siyah botlarım. siyah kabanım ve siyah çantam vardı.onların resmini çekemdim. bi dahaki sefere inş eklerim.,

bi alışverişe gidebilsem kontessde çok güzel desenli çoraplar gördüm hepsinden edincen inş birer tane penti den. desenli çoraplar güzel duruo elbiselerin altında.

içine badi giymek yerine, üstüne hırka giymeyi denesene canım?
onun dışında uyumlu bir kombin olmuş
az sonra bi desenli çorap daha ekleyecek konteskoo

Çok sağol canım Klasik giyim benim stilim zaten

Eee başka yorum yapan yok muu?

sen başkalarına yorum yaparsan başkaları da sana yapar belki canım

bende yakadaki dantel hariç herşeyi beğendimbot pantolon çanta tunik çok zevkliiç badi siyah ve dantesiz biraz daha açık yakalı olabilirdi

Teşekkürler canım kimse dantel sevmio galiba
Ben burayı daha anca görebildimm o_0

http://i51.tinypic.com/a47u34.jpg

Buyrun bu da benim kombinim, tek foto vardı. Gelecek sefere detaylı foto koyacağım >^w^<

ben şık buldum çok güsel

anam manken yok mu yaa onu da koy mankenden daha güzel durmuş die yorum yapmak istiorummmmm bu elbisen de güsel de diğerleri bana daha bi şık gelmişti açıkçası hem bunu tam da göremiorum kolları büzgülü mü anlamadım büzgülüyse çok güsel bu ara moda sanırım

teşekkürler. ekle cnm ekle çok beğeniyorum tarzını ve kombinlerini.52:

evt bu daha sade. bunu geçens sene almıştım. evt kolları büzgülü güzel duruo ama resimde belli olmamı. bide telefonla çekiyorum ya ondan. teşekkürler yorumun için

papi fotosu dönüş yolunda çekildiğinden tozlu hali yansımış.özür diliyorum o çirkin görüntü için

Ben burayı daha anca görebildimm o_0

http://i51.tinypic.com/a47u34.jpg

Buyrun bu da benim kombinim, tek foto vardı. Gelecek sefere detaylı foto koyacağım >^w^<

güzel bir kümbin tatlım

bende kontesin siyah eteğinden istiyorum:84::84::84::84::84:

papi fotosu dönüş yolunda çekildiğinden tozlu hali yansımış.özür diliyorum o çirkin görüntü için
Eki Görüntüle 166245 Eki Görüntüle 166246

çorapların çok deişikmiş. ayakkabıyla uyumlu ve hoş olmuş. sanki kolye fazla gibi geldi. tabi bana göre. eteğin çok güzel. ceket de uymuş. ayakkabılarınıda beğenmiştim ztn. kısacası beğndimm. hiç 60 kilo gibi durmuosun bu arada. 52-53 gibi doruosun.

kontescim eteğin ve gömleğine bayıldım çok şık sana da yakışmış ....çantanın rengini göremiorum bir de ben çoraplarını uyduramadm gibi geldi siyah tül yine böyle desenli çorabı daha bi yakıştırırdım sanırım, çantayla da ayakkabının rengi aynı zaten ....binceee.....çoraplarını görmezsem eteğin gömleğin şahane ve yakışmış... hı bi de şunu söyliim çorapların çok şık ben sadece bu kombinde gözüme çarptı die ddm ((

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…