Bugün ne giydin? Çek görelim..

jade hamişken bile çıtıpıtı ve güzelsin :KK19:
kontescann 1. kombinini çok beğendim sadece badinin sırıttığını düşündüm bebeişim :97:
2.kombinin ise fevkaladenin fevkinde :nazar: özellikle çantan içim açtı :KK16:
airlikfeer çok beğendim kombinini, hırkan polodan mı ? bendede pembesi var eğer oysa bu rengini görmemiştim çok hoşmuş :KK9:
tibitim sanırım elbise güzel :KK61: ama iyi resimleyemediğini düşünüyorum, en yakın zamanda başkasına dışarda çektir bu elbiseyle resmini bacım :KK34::KK34:ne neymiş görelim :82:

barbi:KK19::KK19:maşlallah diyeyeim analar ne güzeller doğuruyor:nazar:bluzunu çok beğendim ayakkabıların sanırım kontezinkilerinden ozaman onuda beğendim canım :KK53:saç rengini mi koyulttun yoksa fotodanmı canım:KK53:

:KK17: tşk ederim
ayakkabılarımı ekledim senin için :KK34:
oo saçlarımı bakır yaptım :KK53:

daha ben sana ne yorumu yapayım ki anacım:86: fıstık fıstıkkk:KK23:

teşekkür ederim canımm:KK71: sen de aliberaber giyek :76:

:kk77::78:saol bebeim :KK71:

barbicikimm ceketin ne şekermişş öylee senin :KK17: , dantelli şeyleri ben günlük hayatta kullanamıyorum sanki herkes bakıyo gibi geliyor ama sana yakışmış balım :nazar:

saol tibitimcim , ceketimi pembe dolaba eklemiştim ya hani gördünmü bilmiyorum ama bu o :nazar: bunun danteli çok çok az, ben çok seviorum danteli :KK69: herkesin gözü leoparada dantelede alıştı rahat rahat giyin bence hayatım :KK34:

önce bu günkü kombinimi ekliyim sonra geçmişe bakiyim :KK55: altımdada siyah topuklu oxfordlarım vardı (eski kombinlerimden birinden kesip ekliyeyim resmini)

Eki Görüntüle 160219

Eki Görüntüle 160251

:KK23:çok güzel bi kombin olmuş tatlım:KK69:ceketine bayldım:KK16:

jade hamişken bile çıtıpıtı ve güzelsin :KK19:
kontescann 1. kombinini çok beğendim sadece badinin sırıttığını düşündüm bebeişim :97:
2.kombinin ise fevkaladenin fevkinde :nazar: özellikle çantan içim açtı :KK16:
airlikfeer çok beğendim kombinini, hırkan polodan mı ? bendede pembesi var eğer oysa bu rengini görmemiştim çok hoşmuş :KK9:
tibitim sanırım elbise güzel :KK61: ama iyi resimleyemediğini düşünüyorum, en yakın zamanda başkasına dışarda çektir bu elbiseyle resmini bacım :KK34::KK34:ne neymiş görelim :82:

marka değil canım beğendiğine çok sevindim:124::KK70:

:KK17: tşk ederim
ayakkabılarımı ekledim senin için :KK34:
oo saçlarımı bakır yaptım :KK53:

:kk77::78:saol bebeim :KK71:

saol tibitimcim , ceketimi pembe dolaba eklemiştim ya hani gördünmü bilmiyorum ama bu o :nazar: bunun danteli çok çok az, ben çok seviorum danteli :KK69: herkesin gözü leoparada dantelede alıştı rahat rahat giyin bence hayatım :KK34:

bende çok seviyorum canım dantelide, leoparıda :KK69: yorum içinde teşekkürler datlım:KK71:

emoscum fotonu göremiyorum + yeni alınan cici topiği başka bi yer canım.
(kombin şeklinde karelediysen bilemem tabi,dediğim gibi foto göremiyorum)

Günaydııın
JADEM=Hamilelik bir bayana ancak bu kadar yakışabilir:nazar:
Her zamanki gibi çok asil görünüyorsun ablacığım
KONTESSİM=Çok güzel bir kombin olmuş ablacığım:nazar:
BARBİM=YAKMIŞSIN YİNE BURAYI FISTIĞIM:nazar:
Ceketin ve papilerin muşteşem:nazar: Güle güle giy

canım ayakkabılarını da giysen çekinirken daha güzel dururdu ama bence böyle bile süpersin :)
teşekkür ederim canım.eskiden öyle yapıyordum ama her defasında altlarını silmek zor gelir oldu.
bi de dediğim gibi ayakkabıyı çok gördü bu topiktekiler.
bezdirmek istemedim.

kontesssss:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:
barbimmmm:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:
:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:
Günaydııın
JADEM=Hamilelik bir bayana ancak bu kadar yakışabilir:nazar:
Her zamanki gibi çok asil görünüyorsun ablacığım
KONTESSİM=Çok güzel bir kombin olmuş ablacığım:nazar:
BARBİM=YAKMIŞSIN YİNE BURAYI FISTIĞIM:nazar:
Ceketin ve papilerin muşteşem:nazar: Güle güle giy
sağolasın ablacığım:KK54::78:

günayydinlarrrr..:79::79::79:
simdi gelelim dün bugunun selayca özetine :
tatlim _10 üzerinde hos birseye benziyor ,yalniz bir önerim olacak sana resimleri cok kücültüyorsun inan ben neresi neren diye secmek icin zorlaniyorum, keske birazdaha büyütebilsen :26::26:

tivitim kombin cok yalin geldi canim bana yani elbise kendini gösterememis.. bu elbiseyi ayakkabi gösterir gibime geldi.:KK19:

kontesim blazerinle elbisen cokuyumlu olmus hos bir görüntü ortaya cikmis, artik papilerinide kabullendik napalim :KK60: .60:

barbivekenim yavrum diyorum sana :KK53::KK53: durusunu yedigim, blazerin e bayildim cok yakismis:KK19:

emossss ne kadar citipitisin hos bir kombin yapmisin sende güle güle giyin yeni aldiklarini..

umarim kimseyi unutmadim :86::86:

X