Bugün ne giydin? Çek görelim..

4019.jpg

kontes : krem rengi ceketine bayıldım off zayıflamak çok güzel bişi ne kadarda güzel olmuşsun ya:KK49:
barbieveken : canım maşallah manken gibisin oxford ayakkabılarında çok yakışmış:KK69:
maix : çok beğendim kombinini fiziğine zaten herşey yakışıyo:KK71:

çok beğeniyorum ben senin tarzını :KK16:

günayydinlarrrr..:79::79::79:
simdi gelelim dün bugunun selayca özetine :
tatlim _10 üzerinde hos birseye benziyor ,yalniz bir önerim olacak sana resimleri cok kücültüyorsun inan ben neresi neren diye secmek icin zorlaniyorum, keske birazdaha büyütebilsen :26::26:

tivitim kombin cok yalin geldi canim bana yani elbise kendini gösterememis.. bu elbiseyi ayakkabi gösterir gibime geldi.:KK19:

kontesim blazerinle elbisen cokuyumlu olmus hos bir görüntü ortaya cikmis, artik papilerinide kabullendik napalim :KK60: .60:

barbivekenim yavrum diyorum sana :KK53::KK53: durusunu yedigim, blazerin e bayildim cok yakismis:KK19:

emossss ne kadar citipitisin hos bir kombin yapmisin sende güle güle giyin yeni aldiklarini..

umarim kimseyi unutmadim :86::86:

kontes : krem rengi ceketine bayıldım off zayıflamak çok güzel bişi ne kadarda güzel olmuşsun ya:KK49:
barbieveken : canım maşallah manken gibisin oxford ayakkabılarında çok yakışmış:KK69:
maix : çok beğendim kombinini fiziğine zaten herşey yakışıyo:KK71:

çok sağolun kızlarr:78:
selayım bizi böyle kabullen,sev,benimsee:KK53:

yine nefis bir hava vardı bugün, alışverişe çıktım :KK66: üstünmde siyah ceket var ayaklarımda da siyah çizme vardı :KK61:

Eklentiler

• $170320115693.jpg
    $170320115693.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 58
  • $170320115691.jpg
    $170320115691.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 64
BarbieveKen senin tarzin cok rocky ve seksü, cok yakisiyor, süpersin ! Bluz, saclar, ayakkabilar, ceket (giyilmemisken bile cok iyi duruyordu) süper :nazar:

airlikfeer rahat bir kombin olmus :nazar:. pantolon cok iyi, onunla cok sey giyebilirsin, rengi kesimi güzelmis.

beren91 cok cici olmussun :nazar:

tweety renk bogmus ya, biraz fazla neon buldum ama uyumlu tabi, güzele hersey yakisiyor. :nazar:bu arada blok renkler moda, bu parcalarla güzel kombinler cikabilir..

Son düzenleme:
yine nefis bir hava vardı bugün, alışverişe çıktım :KK66: üstünmde siyah ceket var ayaklarımda da siyah çizme vardı :KK61:

gayet güzel olmuşsn tatlım:KK71:

BarbieveKen senin tarzin cok rocky ve seksü, cok yakisiyor, süpersin ! Bluz, saclar, ayakkabilar, ceket (giyilmemisken bile cok iyi duruyordu) süper :nazar:

airlikfeer rahat bir kombin olmus :nazar:. pantolon cok iyi, onunla cok sey giyebilirsin, rengi kesimi güzelmis.

beren91 cok cici olmussun :nazar:

tweety renk bogmus ya, biraz fazla neon buldum ama uyumlu tabi, güzele hersey yakisiyor. :nazar:bu arada blok renkler moda, bu parcalarla güzel kombinler cikabilir..

teşekkür ederim canım:KK24::KK24:
bende bu pantolonumu çok seviyorum:124:

kontess yine herseyinle cok uyumlusun, cok begendim... :nazar:
barbieveken ceketini begendim cok tatliymis... :KK16:
twetty pembis kombinin cok cici olmus... :81:

X