Bugün ne giydin? Çek görelim..

aşkitooo küpe ve tokayı çıkarırsan çok daha hoş olursun, çok hoşsunn leopar leoparr
tiviticim dert etme kuzum ya naparsın Allah vergisi inceciksin bence hoşsun

hahahah çok güldüm barbitom böyle renkli çoraplı kombinleri çok seviyorum bende işyerine böyle bir kombinle gitsem acaba nasıl karşılanır bende oyüzden renkli çorapları haftasonuna saklıyorum feystede beeendim burda da saçlarınlada çok uyumlu gitmiş , çantanda fevkaladenin fevknde olmuş bayıldım

simalev fizik pörfekto taytta yakışmış
gamze ayakkabılarını ve saatini uyumsuz buldum onun dışında güzel.

barbieveken tek kelimeyle bayildim...
twetty cizmelerin disinda begendim...
airlikfeer tam okula uygun bir kombin olmus, begendim...

BarbieveKen
kırmızılım sana yandı canım beyaz ata binerim yanına koşarımmm
askerden barbisine gelsn

uzun bir aradan sonra ben falcı seansımdan birkaç kare

Eki Görüntüle 158546
kırmızı çoraplarını çok beğendim çok uyumlu çok seksü çok çok çok beğendm seni maşallahh diyeyeim

leoparlı tunik çok yakışmış aşkitom saçın başın her halinle şıksın valla ne diyeyim

aynen bende bu kırmızı çorapları giyeceğim günü bekledim günlerdir, işe giderken giyemedim :18:
tşk ederimm kadrolu şafak beğenme memurum

kolye hariç kombinini beğendim

barbieveken tek kelimeyle bayildim...

tşk ederimmm

BarbieveKen
kırmızılım sana yandı canım beyaz ata binerim yanına koşarımmm
askerden barbisine gelsn

eheehe yanlız ne odun sevgilim varmış bu resimleri dün gördü ve ne şarkı ne şiir hiçbrşey söylemedi barbisinden askerine birşeyler gelecek gelince

kırmızı çoraplarını çok beğendim çok uyumlu çok seksü çok çok çok beğendm seni maşallahh diyeyeim

aa herkes bu kombine seksü dedi ben cici bulduydum :44: tşk ederim cnm

teşekkür ederim tatlımm

bencede çok zeksüydün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…