Bugün ne giydin? Çek görelim..

aşkitooo küpe ve tokayı çıkarırsan çok daha hoş olursun, çok hoşsunn leopar leoparr :KK69:
tiviticim dert etme kuzum ya naparsın Allah vergisi inceciksin :KK60: bence hoşsun :KK9:
:KK60:
hahahah çok güldüm barbitom :KK60: böyle renkli çoraplı kombinleri çok seviyorum bende işyerine böyle bir kombinle gitsem acaba nasıl karşılanır :KK53: bende oyüzden renkli çorapları haftasonuna saklıyorum :KK60: feystede beeendim burda da saçlarınlada çok uyumlu gitmiş , çantanda fevkaladenin fevknde olmuş bayıldım :KK69:

simalev fizik pörfekto taytta yakışmış
gamze ayakkabılarını ve saatini uyumsuz buldum onun dışında güzel.

bugün okula giderken:KK24:

$Fotoğraf 0545.jpg $Fotoğraf 0548.jpg $Fotoğraf 0547.jpg

barbieveken tek kelimeyle bayildim... :nazar:
twetty cizmelerin disinda begendim... :KK16:
airlikfeer tam okula uygun bir kombin olmus, begendim... :KK16:

BarbieveKen
kırmızılım sana yandı canım :KK24: beyaz ata binerim yanına koşarımmm :KK24:
askerden barbisine gelsn :KK9:

uzun bir aradan sonra ben :KK3: falcı seansımdan birkaç kare :KK1:

Eki Görüntüle 158546
kırmızı çoraplarını çok beğendim çok uyumlu çok seksü çok çok çok beğendm seni maşallahh diyeyeim:nazar:
tivitim ben cok begendim kiyafetini.. bacaklarin cok zayif oldugundan öyle tuhaf durur gibi olmus cizmelerin, azicik sana vereyim mi kilolarimdan canim, tam 25 kilo fazlam var su an:KK1::KK1:

bende cuma günü bi kina gecesine gittim böyle, sonradan saclarimi topuz yaptim , annem bu modeli begenmeyince:KK52:

daha öncede giymistim buna benzer bi kombin , ama aksiyon olsun diye ekliyorum :pp
Eki Görüntüle 158469

leoparlı tunik çok yakışmış aşkitom saçın başın her halinle şıksın valla ne diyeyim :KK69:

:KK60:
hahahah çok güldüm barbitom :KK60: böyle renkli çoraplı kombinleri çok seviyorum bende işyerine böyle bir kombinle gitsem acaba nasıl karşılanır :KK53: bende oyüzden renkli çorapları haftasonuna saklıyorum :KK60: feystede beeendim burda da saçlarınlada çok uyumlu gitmiş , çantanda fevkaladenin fevknde olmuş bayıldım :KK69:

aynen bende bu kırmızı çorapları giyeceğim günü bekledim günlerdir, işe giderken giyemedim :18:
tşk ederimm kadrolu şafak beğenme memurum :KK1:

kolye hariç kombinini beğendim :KK3:

barbieveken tek kelimeyle bayildim... :nazar:

tşk ederimmm :KK34:

BarbieveKen
kırmızılım sana yandı canım :KK24: beyaz ata binerim yanına koşarımmm :KK24:
askerden barbisine gelsn :KK9:

eheehe :KK9: yanlız ne odun sevgilim varmış bu resimleri dün gördü ve ne şarkı ne şiir hiçbrşey söylemedi :KK19: barbisinden askerine birşeyler gelecek gelince :KK4::KK57:

kırmızı çoraplarını çok beğendim çok uyumlu çok seksü çok çok çok beğendm seni maşallahh diyeyeim:nazar:

aa herkes bu kombine seksü dedi :KK53: ben cici bulduydum :44: tşk ederim cnm :KK34:

aynen bende bu kırmızı çorapları giyeceğim günü bekledim günlerdir, işe giderken giyemedim :18:
tşk ederimm kadrolu şafak beğenme memurum :KK1:

kolye hariç kombinini beğendim :KK3:

tşk ederimmm :KK34:

eheehe :KK9: yanlız ne odun sevgilim varmış bu resimleri dün gördü ve ne şarkı ne şiir hiçbrşey söylemedi :KK19: barbisinden askerine birşeyler gelecek gelince :KK4::KK57:

aa herkes bu kombine seksü dedi :KK53: ben cici bulduydum :44: tşk ederim cnm :KK34:

teşekkür ederim tatlımm:KK24::KK24:

bencede çok zeksüydün :KK9:

X