Bugün ne giydin? Çek görelim..

ben
üzerimdeki tunik cok degerlim barbivekenimin hediyesi.. aslinda kisa bir elbise ama ben elbise olarak giyinemedigim icin biraz icine katlayip tunik olarak giyindim.. sagol birtanem tekrardan tesekkürler, bu ve digerleri icin mucuxxx
saclarimi gecen hafta kestirdim ve boyattim, renk yine tam belli degil bu resimdekinden 1-2 ton daha acik..

Eki Görüntüle 155842 Eki Görüntüle 155843 Eki Görüntüle 155844

fizik süper

tunik güzel

kemer ayakkabı, ayrı ayrı da kombin olarak da güzel

pantolon, streç bi jean olsaymış daha mı ii olurmuş acabası :KK61:

fizik süper

tunik güzel

kemer ayakkabı, ayrı ayrı da kombin olarak da güzel

pantolon, streç bi jean olsaymış daha mı ii olurmuş acabası :KK61:

Cok tesekkur ederim yorumun icin ..
Strec jean derken anliyamadim ama ? Ustumdeki kot pantalon yani beli lastikli skinny...

Benim güzel arkadaşımda kombin eklemiş:KK16: çok rahat bi kombin olmuş canım.bende kombin eklemek istiyorum :84:artıkk

tatlım 10 öncelikle fiziğini çok beğendim kıyafetinde hoş küpelerin çok güzell

senin tarzını çok farklı buluyorum canım en önemlisi yakışanı giyiyosun çok beğeniyorum seni:nazar:
saol cnm benim ekle tabi cnm geç bile kaldın bebeğim:KK16::KK16:
nisaanurum sade bir kombin olmuş
tatlım10 çok ciciş bi kombin beyazlar çok yakışmışş :nazar:
kontesss:KK59: pantolonun beğenilme yüzdesinden haberdarsın senle ilgisi yok beğenmedim canım:KK50: kazağın çok güzel etekli kombininde de çok beğenmiştim :KK17:
evet cnm ben sadeliği seviyorum takıp takıştırmayı pek sevmem abartıyı hele hiç sevmem sade ve bana yakışanı giyerim:KK34::KK34:
nisanurum : kış için gayet güzel bir kombin canım :KK69:
kontes : canım o havuç pantolonmu ben tam anlayamadım bunu söyle ona göre yorum yapıcamda:KK53:
tatlım_10 : beyazlar çooooooooooooooook yakışmış canım çok beğendim kotun üstüne harika duruyo beyaz ya:KK68:
saol cnm benim :KK71:
güzel olmuşsun cnm burdada kar var ama hastalıktan çıkamıyoruz dışarı:94:
ben
üzerimdeki tunik cok degerlim barbivekenimin hediyesi.. aslinda kisa bir elbise ama ben elbise olarak giyinemedigim icin biraz icine katlayip tunik olarak giyindim.. sagol birtanem tekrardan tesekkürler, bu ve digerleri icin mucuxxx
saclarimi gecen hafta kestirdim ve boyattim, renk yine tam belli degil bu resimdekinden 1-2 ton daha acik..

mükemmell olmuşsunn çok beğendim fizikte mükememel maşallah diyeyimde nazar değmesin kız:KK1::KK1:

Selayhus cnm yorum yapamadan gecemecegim valla :KK23:
ne kadar zarif bir bayansin ...
Sac stiline bay-il-dim :KK64: cok hos bir kesim ve renk ...
Masallah Diyorum Sana :nazar: :KK71:

ben

slmmm bayablar uzuun bir aradan sonra nihayet yorum yazabileceğim :):)
selayhus kombini çok beğendim canım çizmeler çok güzel saçlar hoş olmuş:KK12:

kontesim snein bir tarzın var ve ben çok beğeniyorum yaşına uygun
yine kombinini beğendim çok tatlı omuşsun maşallah:KK9:

canım botların hariç herşeyi beğendim onlarında rengi
benim sevdiğim renk değil belki ondan beğenemedim ama kombin hoş olmuş :KK16:

kontesim snein bir tarzın var ve ben çok beğeniyorum yaşına uygun
yine kombinini beğendim çok tatlı omuşsun maşallah:KK9:

canım botların hariç herşeyi beğendim onlarında rengi
benim sevdiğim renk değil belki ondan beğenemedim ama kombin hoş olmuş :KK16:

teşekkür ederim jackalımm:KK52::KK54:

selayim bayildim sana cnm, sacin basin kiyafetinn..
cok cok begendimm:nazar:
tsk ederim güzel annecik...
mükemmell olmuşsunn çok beğendim fizikte mükememel maşallah diyeyimde nazar değmesin kız:KK1::KK1:

tsk ederim nisanurum..:KK71:
Selayhus cnm yorum yapamadan gecemecegim valla :KK23:
ne kadar zarif bir bayansin ...
Sac stiline bay-il-dim :KK64: cok hos bir kesim ve renk ...
Masallah Diyorum Sana :nazar: :KK71:
ne kadar güzel bir yorum olmus yüregine yazan ellerine saglik :KK19:
:
seni ve kombinlerini özledik ama , tesekkürler canim

merhabalar;
resim biraz karanlık ışık oynaması yaptım biraz , gri elbise ve üstünde siyah bolero var:KK71:

Eklentiler

• $110320115668.jpg
    $110320115668.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 54
  • $110320115670.jpg
    $110320115670.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleme:
twetty84 malesf bu sefer bgenmedim :KK31:
elbise oturmamş bol durmuş biliyorm modeli bol ama farklı duruyo bide çizme çok bol durmuş .. renk uyumu güzel ama :/

Son düzenleme:
günaydın sadece son sayfalara bakabildim
SELAYHUSUM=Şahane görünüyorsun tüniğin kemerin ve çizmelerin hepsi harika ve doğru seçimler:nazar:
KONTESİM=Kilo verme konusunda idolüm oldun :nazar:Bende spor ve perhize başladım sayende
TWEETYİM=Ben elbiseni çok beğendim:nazar: Çizme konusunda söylenenlere katılıyorum

günaydın sadece son sayfalara bakabildim
SELAYHUSUM=Şahane görünüyorsun tüniğin kemerin ve çizmelerin hepsi harika ve doğru seçimler:nazar:
KONTESİM=Kilo verme konusunda idolüm oldun :nazar:Bende spor ve perhize başladım sayende
TWEETYİM=Ben elbiseni çok beğendim:nazar: Çizme konusunda söylenenlere katılıyorum

sen gayet fit görünüyordun ablacım,ne gerek vardı kii:nazar::KK71: teşekkür ediyorum,şımarttın beni:KK69:

tivitim ben cok begendim kiyafetini.. bacaklarin cok zayif oldugundan öyle tuhaf durur gibi olmus cizmelerin, azicik sana vereyim mi kilolarimdan canim, tam 25 kilo fazlam var su an:KK1::KK1:

bende cuma günü bi kina gecesine gittim böyle, sonradan saclarimi topuz yaptim , annem bu modeli begenmeyince:KK52:

daha öncede giymistim buna benzer bi kombin , ama aksiyon olsun diye ekliyorum :pp
$meg.jpg

X