Bugün ne giydin? Çek görelim..

Benim güzel arkadaşımda kombin eklemiş:KK16: çok rahat bi kombin olmuş canım.bende kombin eklemek istiyorum :84:artıkk

tatlım 10 öncelikle fiziğini çok beğendim kıyafetinde hoş küpelerin çok güzell[/B]

senin tarzını çok farklı buluyorum canım en önemlisi yakışanı giyiyosun çok beğeniyorum seni:nazar:

coook tesekkür ederim:kk77:

nisaanurum sade bir kombin olmuş
tatlım10 çok ciciş bi kombin beyazlar çok yakışmışş :nazar:kontesss:KK59: pantolonun beğenilme yüzdesinden haberdarsın senle ilgisi yok beğenmedim canım:KK50: kazağın çok güzel etekli kombininde de çok beğenmiştim :KK17:

tesekkürler ederim :KK61:

tatlim güzel olmus kombinin begendim... :KK16:
kontes bayildim cok tarz olmus, kolyende cok güzel... :nazar:

cok sagol

nisaanurum sade bir kombin olmuş
tatlım10 çok ciciş bi kombin beyazlar çok yakışmışş :nazar:
kontesss:KK59: pantolonun beğenilme yüzdesinden haberdarsın senle ilgisi yok beğenmedim canım:KK50: kazağın çok güzel etekli kombininde de çok beğenmiştim :KK17:
sağolasın tibitimm:KK71:
tatlim güzel olmus kombinin begendim... :KK16:
kontes bayildim cok tarz olmus, kolyende cok güzel... :nazar:

teşekkürler canımm:87: kolye aşk'tan:89::KK69:

tatlım10 güzel bir kombin olmuş botlarını ve küpelerini beğendim bileklik olmamış ama canım basit kalmış
kontescim bu kazağın güzel ama pantolonla beğenmedim ben sakil görünüyor bana göre
daha dar bişey giysen pantolonun modeli ortaya çıkarmış canım

tatlım10 güzel bir kombin olmuş botlarını ve küpelerini beğendim bileklik olmamış ama canım basit kalmış
kontescim bu kazağın güzel ama pantolonla beğenmedim ben sakil görünüyor bana göre
daha dar bişey giysen pantolonun modeli ortaya çıkarmış canım

sakil ne demek bebişim:26:
dar gömlekle kombinlemiştim geçmişte, bi de böyle deneyeyim dedimdi:KK31:

nisanurum : kış için gayet güzel bir kombin canım :KK69:
kontes : canım o havuç pantolonmu ben tam anlayamadım bunu söyle ona göre yorum yapıcamda:KK53:
tatlım_10 : beyazlar çooooooooooooooook yakışmış canım çok beğendim kotun üstüne harika duruyo beyaz ya:KK68:

Kontescim tarz olmusun :) , bir havucta benim edinesim var bugun gordum krem rengi ama yakisip yakismiyacagi konusunda tereddutlerim var .. Aa soyleneden gecmiyeyim son resimde karnina krampf girmis gibi :KK1: cot seni :)))

ince hanımhanımcık bir hatun görüntüsü
teşekkür ederim canım:KK75::KK71:
Kontescim tarz olmusun :) , bir havucta benim edinesim var bugun gordum krem rengi ama yakisip yakismiyacagi konusunda tereddutlerim var .. Aa soyleneden gecmiyeyim son resimde karnina krampf girmis gibi :KK1: cot seni :)))

ayy edinseneee:KK52: zayıfsın da süper olur benceee:KK52::KK52::KK52:
ay sorma çekemedim ki bi istediğim gibi
havadan mıdır nedir renkler çıkmadı kazak abzürt durdu filan
hem sıfatımın hakkını vermişim fena mı kuu:82::KK60:

$199165_1502393334816_1683712589_900590_2519590_n.jpg

bursada kar varrrrr

sakil ne demek bebişim:26:
dar gömlekle kombinlemiştim geçmişte, bi de böyle deneyeyim dedimdi:KK31:
yani bir arada kaba durmuşlar diyim kontesim
evet o gömlekle çok hoşuma itmişti mesela bence o tür şeylerle giymelisin bu pantolonu çok daha şık görünüyor

ben
üzerimdeki tunik cok degerlim barbivekenimin hediyesi.. aslinda kisa bir elbise ama ben elbise olarak giyinemedigim icin biraz icine katlayip tunik olarak giyindim.. sagol birtanem tekrardan tesekkürler, bu ve digerleri icin mucuxxx
saclarimi gecen hafta kestirdim ve boyattim, renk yine tam belli degil bu resimdekinden 1-2 ton daha acik..

$HPIM7924.jpg $HPIM7923.jpg $HPIM7943.jpg

Son düzenleme:
ben
üzerimdeki tunik cok degerlim barbivekenimin hediyesi.. aslinda kisa bir elbise ama ben elbise olarak giyinemedigim icin biraz icine katlayip tunik olarak giyindim.. sagol birtanem tekrardan tesekkürler, bu ve digerleri icin mucuxxx
saclarimi gecen hafta kestirdim ve boyattim, renk yine tam belli degil bu resimdekinden 1-2 ton daha acik..

Eki Görüntüle 155842 Eki Görüntüle 155843 Eki Görüntüle 155844

tunik olarak gayet iyi olmuş bence canımm
elbise gibi durmamışş
maşallahh:nazar:

selayhuscum çok hoş olmuşsun siyah tayt veya skinnyle de güzel olur elbise tuniğin canım :nazar:

X