Bugün ne giydin? Çek görelim..

selayhus süper olmussun, saclarinin renginide cok begendim..

tunik olarak gayet iyi olmuş bence canımm
elbise gibi durmamışş
maşallahh

selayhuscum çok hoş olmuşsun siyah tayt veya skinnyle de güzel olur elbise tuniğin canım

tesekkür ederim kizlar..
tivitim öylede düsündüm canim... degisik olarak, bu cizmeyle gri daha iyi oldu kendini göstermesi acisindan :)..

tesekkür ederim

çok beğendim tunik çok yakışmış selayhuscum fizikte on numerosaçlarında yakışmış:81:

kızlar kaç gündür giremedim geriden takip ediorum
okula gidiyorum az daha oyalanırsam geç kalıcam
Eki Görüntüle 150335 Eki Görüntüle 150336 Eki Görüntüle 150337

kolyemde askerimin künyesi

eteğine bayıldım söylemeden geçemicem

bugun ben aıle buyugune yemege gıderken
ayakkabılarım cıkmamıs ama uzun bacaga yapısan yuvarlak burun topuklu cızmem vardı
[/url][/IMG]

elbise çok güsel çok da yakışmış

Eki Görüntüle 154429

bende c.tesi gecesi yapılan özel bi gecede görevliydim ve böyleydim...

maşallah çok şıksınız ayakkabı ve çantayı merak etmeden geçemdim :26:

oy oy çok güsel yaa

hepsi birbiriyle aşırı uyumlu

kontescim bunu beğenmedim yaa aşk ile buluşma kombinini alıntı yapmamışım sanırsam onu çok beğenmiştim bu tarzım diil galiba ondandr

herşey çok uyumlu sırıtan hiç birşey yok yakışmış da çok beğendim

Son düzenleme:
bnnu teşekkür ederim canım,o kombin daha bi şıktı tabi sonuncuya kıyasla:78:sonuncusu günlüktü...

şu bluz paketlene kadar benim dolabımdaydı, şimdi senin dolabında , o bile sana geldi ben gelemedim neyyseee dramatize etmek yok bebeim mükemmel olmuşsun hep diyorum manken anne diye yaa, he bundan bendede var ayrıca bende tunik olarak kullanıyorum , elbise olarak giymem mümkün değil., hoş buna hiç elbise gözüylede bakmadımdı :26:

selayhusum bebegım yıne cok sık ve guzel olmussun
barbıtomun yuregıne kesesıne bereket

kontescan kazak kolye ve çantayı beğendim ve çokta yakıştırdım ama havucunu sevmedim daha doğrusu sana yakıştıramadım bu havuçları ben çok çok az kişide beğendim bu zamana kadar o yüzden k.bakma canım

teşekkür ederim tatlım

kızlar maşallah hepiniz süpersniz =)

Son düzenleme:
tunik gibi kullanmışsın bende olsam öyle yapardım çok yakışmış saçlarında güle güle kullan....

çok tatlı ollmuşssun
gri kraliçesi her şeyinle harika olmuşssunn

maix : ne hava atıyosun ankaradada kar var hıhh
selayhus : griler çok yakışmış valaha çocuklu bir anneye göre fiziğin harika canım

selayhus caanım süper olmuşsunn saçlarına da bayıldımmm çok güzel olmuş
sagol canim ... sacim ilk basta renk olarak tuhaf gelmisti ama alisiyorum ... ilk defa bukadar acik oldu rengi
tsk ederim
selayhuscum çok beğendim çok hoş olmuşsun
elbiseyi katlayınca duruyomu açılmıyo mu ki
canim sagol , alti cok dar oldugu icin hic sorun cikmiyor egerki cok hareket edersem düzeltmem gerekiyor..
herşey çok uyumlu sırıtan hiç birşey yok yakışmış da çok beğendim

tsk ederim
askitomtom sanada ne diyeyimki ben simdi gönlüne eline koluna saglik...
selayhusum bebegım yıne cok sık ve guzel olmussun
barbıtomun yuregıne kesesıne bereket
cok tesekkür ederim bebegim
çok uyumlu olmuşsun cnm
tskler ederim ..
tunik gibi kullanmışsın bende olsam öyle yapardım çok yakışmış saçlarında güle güle kullan....
cok tesekkür ederim cryptic sanada
çok tatlı ollmuşssun

gri kraliçesi her şeyinle harika olmuşssunn
kuskam cok merci
selayhus : griler çok yakışmış valaha çocuklu bir anneye göre fiziğin harika canım

tsk ederim canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…