Bugün ne giydin? Çek görelim..

tşk ederim

Cok hossun saatini de ayrı beğendim..

Eki Görüntüle 150110

a$klarimla gezme günü

kontesskom basligini caldim perdon :)
cok rahat göründün bana, rahat bi yerde bulustunuz heralde :)

masallah..allah saglıcakla dogurmayı nasip etsin..cok tatlısınız

günlük sade kombin..güzel bence..

evet geniş tatlım :26:teşekkür ederim

tşk ederim

Cok hossun saatini de ayrı beğendim..

masallah..allah saglıcakla dogurmayı nasip etsin..cok tatlısınız

günlük sade kombin..güzel bence..

teşekkür ederim

cok cok tesekkür ederim, allah isteyen herkese versin, bu güzel mutlulugu yasatsin insallah

darisi basiniza ezgim tivitimmm:87:

aşşkitomm amin zamanı gelince herkese nasip etsin allah
barbim evet bağada lazım nisanda geliyo çok yağmur yağar bende alıcam araştırmadayım onlardan da her renk edinmek lazım ya kombin yapmak için okadar cicili bicilileri varki düz renk almak istemiyor insan :97:

okula gidiyorum az daha oyalanırsam geç kalıcam

kolyemde askerimin künyesi

Son düzenleme:
air amma da kiloluymuşsun :86: eteğine bayıldığımı belirmek isterim nerden aldınn :76: çok cici bir kombin olmuş tacında çok uyumlu pörfekto olmuşsunnnn

air amma da kiloluymuşsun :86: eteğine bayıldığımı belirmek isterim nerden aldınn :76: çok cici bir kombin olmuş tacında çok uyumlu pörfekto olmuşsunnnn

teşekkür ederim tatlım:118:sinopta öğrenciyim burada bi butikten aldım ismi bilindik değildi ama

bugün burda işler kesat
bugünkü kombinim ,içimde kahverengi badi var.

Eklentiler

• $040320115644.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 36
  • $040320115642.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 30
airlkfeer : eteğin çok yakışmış ve kombinin çok güzel canım:)

tiviti : harika bir kombin üstündeki beyaz badiyi çok beğendim sanada çok yakışmış zaten fiziğin her zaman ki gibi çok iyi

airlikfer cok cici olmussun fakat ayakkabilarini begenmedim bu kombinde...
twetty fizigini cok begeniyorum bir kac sefer dile getirmistim zaten ama bu kombini begenmedim nedense..

air
neeren kilolu senin hangi kiloyu verceksn sade tatlı olmuşsn cnm
tweety fizigin güzel dolayısıyla taytlı tunikli kombinler yakışıyo güzel cnm ama bn çizmenin rengini uyduramadm pek çantan o renkse sorun yok tbi

tibitim güzel olmusun begendim canim , siyah cizmeyle daha iyi olurdu heralde ama böylede hareket gelmis olmamis demiyorum yani..

airlikfeer sende cok cicisin etegin sanirim kahve tonlari agirlikliydi canim o yüzden kahve tonlarinda badi cizme ve corapla daha uygun olurdu , tabi ben resimde öyle gördüm belkide etekte siyahlar agirlikli öyle ise cok hos

eteğin çok hoşmuş. fiziğinde çok güzel. beğendim.

teşekkür ederim canım çok mutlu oldum

airlikfer cok cıcı bı kombın olmus
tıvıtımmm bıde sıyah botlarla dene onu

teşekkür ederim tatlım

bende onu düşünüyodum canım diyete devam edip etmeme konusunda kararsızdım iyi oldu şimdi sanırım bu kadar diyet yeter:87:teşekkür ederim tatlım

evet canım kahve de var siyah da eteğimde hatta kahve çorap da almıştım bu kombin için ama kahve kazağım yok kahve rengini sevmiyorum daha doğrusubidahakine kahve çzme ve krem kazakla kombinlerim başka nasıl komb,nlerim bilmiyorum

tatlı tibitim, airlikfeer çok beğendim.
xzgi hepsi çok hoş çok yakışmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…