Bugün ne giydin? Çek görelim..

hanım kız skopca :KK71: cnm sende söylemişsn zaten üstüne dha sade bişeyle çok dha hoş durucak :KK71:
moon bnmde bi arkadaşm var aynı senin gbi kot giyince çok tuhafıma gider hiç yakıştıramam :KK60::KK60: ama yinede arada farklı giyinmek lazm diimii :KK53: ben yine begendm yakışmış fizikte güzel :nazar: ama arkadan neden o beyaz şey çıkıyo ki siyah giyseydn keşke :/

arada esiyo oyle giyiyorum kot ama cok sık degil iste taytlada oyle rahat oluyoki varya:KK9:
o beyaz seyde sporcu sudyenleri gibi yarım arkadan ic camasırım gozukmesin diye giydim siyahda olur ama ben griye beyazı siyahdan daha cok yakıstırıyorum ama siyahda giyinilebilir tabi:KK16:

Çok teşekkürler canım blzun altına ne giyebilirim etek pek uymadıda:26::26:

bence o bluzun altına hani kloş etek değil de dar etekler daha da yakışır die düşündüm bluz gerçekten güsel
bennucum sağol cnm evet bencede ama bulüzüm görünsün diye çıkartmıştım

anladım tatlım ben orada ceketin şıklık yaratmış anlamında söylemek istedim yani kombinleme ceketle renk kazanmış anlamında :KK16:

bence o bluzun altına hani kloş etek değil de dar etekler daha da yakışır die düşündüm bluz gerçekten güsel

anladım tatlım ben orada ceketin şıklık yaratmış anlamında söylemek istedim yani kombinleme ceketle renk kazanmış anlamında :KK16:

Evet canım oda olur şık olur hemde thanks:KK16:

tatlım_10
: Spor kıyafetleri her zaman severim orda çok yakışmış canımmmm:)[/b]

tatlım10 çok uyumlu olmuşsun bileziğini sevmedim sadece yaz kombinine daha uygun olur bilexiğin:KK71:

tatlım-10 orlarla uyumu yakalamışssın[/b]

ben çok beğendim uyumlu olmuşsun botlarını çok sevdim :KK9:
[/

:KK66:hepınıze coooooooooooook tesekkür ederım

arada esiyo oyle giyiyorum kot ama cok sık degil iste taytlada oyle rahat oluyoki varya:KK9:
o beyaz seyde sporcu sudyenleri gibi yarım arkadan ic camasırım gozukmesin diye giydim siyahda olur ama ben griye beyazı siyahdan daha cok yakıstırıyorum ama siyahda giyinilebilir tabi:KK16:
maix
yakışmış :KK16:
moon sen blirsn tbi cnm tayt siyah die demiştm :KK16:

skopca üst kismini begendim gayet güzel ve hos
moon cok güzel olmus
Maix üstündeki bady`nin hem rengi hemde durusu cok güzelmis
month gömlegin cok sekermis hele kol kismi süper

:nazar::nazar::nazar::nazar::KK64:

Son düzenleme:
yaptım alıntı ne olceeek şimdi :KK70:D
yaa moon hanım bi eleştirim olacak size, allah aşkına sırtınızı ne parçaladı öleee :KK70:
kartopumu yoksaaa :p

güzel olmuş güzel hadi iyisin kaptın benden tam puanı yine. :KK53::KK53:

yaptı alıntı valla:86:

o esit parcalayamıyo peynire yaptırdım bu sefer:KK66:

yaptı alıntı valla:86:

o esit parcalayamıyo peynire yaptırdım bu sefer:KK66:

kemirdi dimi uyuuus :KK70:
du bende yaptırayım bi araaa. Geçenlerde iş teklifi gelmiş ona Cemil İpekçiden biliyonmu :KK70:
Eşit kemirdiği ve böle güzellikler çıkardığı için :KK53::KK66:

X