Bugün ne giydin? Çek görelim..

dünden.. ya ellerim ne kadar kötü çıkmış :KK25:
$IMG_0601.jpg $IMG_0602.jpg

moon:nazar:kombin güzel sadece şöyle bi eleştirim olucak ; daha farklı şeyler giymiyor musun hiç? yani %99 tunik taytlasın da :KK31: umarım yanlış anlamadın beni:KK71:

ayşeyılmaz; kotunu hiç beğenemedim canım üzgünüm:KK59: kazağını daha farklı bi kombinle değerlendirmeni öneririm:KK71:

skopca; bluz de etek de süper,tam tarzım ama beraber uymamış canım:KK71:

moon:nazar:kombin güzel sadece şöyle bi eleştirim olucak ; daha farklı şeyler giymiyor musun hiç? yani %99 tunik taytlasın da :KK31: umarım yanlış anlamadın beni:KK71:

ayşeyılmaz; kotunu hiç beğenemedim canım üzgünüm:KK59: kazağını daha farklı bi kombinle değerlendirmeni öneririm:KK71:

Teşekkür ederim canım eteğin üstüne zaten hiç bir şey uyduramıyorum ya yardımcı olursanız sevinirim :KK31::KK31:

yok canım anlamadım:KK16:genelde tunik ve tayt giyerim hani oyle bir alıskanlık olmuski gecen dolabıma bir baktım hep tunik kendi kendime yeter ya ben kot giymeyecekmiyim hic dedim:KK53: yazında elbise etek tercih ederim taytların rahatlıgına alıstım sanırım kot rahatsız etmeye baslıyor giyince:KK66:

kontes,
bir de böyle bir eteğim ver bununla da güzel olur bak sen söyleyince geldi aklıma :KK28:
$IMG_0603.jpg
bak bu başka bir günden yine kot var. tam net değil ama böyle ?

$IMG_0468 - Kopya.jpg

Son düzenleme:
X