Bugün ne giydin? Çek görelim..

kazağın çok farklıymış çok hoş olmussun

ayseyilmaz_88 kazagının kol kısımları ne kadar farklıymıs cok hos:KK16:

teşekkür ederim. ben de kollarını seviyorum zaten
$IMG_0599.jpg
amma da çok foto ekledim bugün

Teşekkür ederim canım eteğin üstüne zaten hiç bir şey uyduramıyorum ya yardımcı olursanız sevinirim :KK31::KK31:

canım bence bu eteğin üzerine düz bir şey giymelisin.siyah olur,gri olur,krem renk olur ama düz olsun.altına da çizme giyebilirsin siyah yine.çok şık olur:KK31:

hanım kız skopca :KK71: cnm sende söylemişsn zaten üstüne dha sade bişeyle çok dha hoş durucak :KK71:
moon bnmde bi arkadaşm var aynı senin gbi kot giyince çok tuhafıma gider hiç yakıştıramam :KK60::KK60: ama yinede arada farklı giyinmek lazm diimii :KK53: ben yine begendm yakışmış fizikte güzel :nazar: ama arkadan neden o beyaz şey çıkıyo ki siyah giyseydn keşke :/

Son düzenleme:
hanım kız skopca :KK71: cnm sende söylemişsn zaten üstüne dha sade bişeyle çok dha hoş durucak :KK71:
moon bnmde bi arkadaşm var aynı senin gbi kot giyince çok tuhafıma gider hiç yakıştıramam :KK60::KK60: ama yinede arada farklı giyinmek lazm diimii :KK53: ben yine begendm yakışmış fizikte güzel :nazar: ama arkadan neden o beyaz şey çıkıyo ki siyah giyseydn keşke :/

Teşekkürler :KK42::KK42::KK42::KK42:

kızlar kusura bakmayın boy aynam olmadığı için banyonun aynasında çektim birde koyu kırmızı ojede sürcektim ama çok aceleyle giyindim fırsat olmadı resimleride gelince çekildim saçlarımı topladım dağılmıştı çünkü bacaklarım fazla görünmedi idare edin artık:KK16:
$Görüntü022.jpg $Görüntü019.jpg $Görüntü015.jpg $Görüntü026.jpg ayakkabıda bunları giymiştim kızlar

Üzerindeki bluze çok güsell :KK16:

bluzun da montun da çok güseller özellikler montuna bayıldım :KK76:

kızlar kusura bakmayın boy aynam olmadığı için banyonun aynasında çektim birde koyu kırmızı ojede sürcektim ama çok aceleyle giyindim fırsat olmadı resimleride gelince çekildim saçlarımı topladım dağılmıştı çünkü bacaklarım fazla görünmedi idare edin artık:KK16:
Eki Görüntüle 147615 Eki Görüntüle 147616 Eki Görüntüle 147617 Eki Görüntüle 147618 ayakkabıda bunları giymiştim kızlar

Ceket üzerinizdeyken çok şıksınız :KK16:

moon sırt dekolten şahane :KK66:

X