Bugün ne giydin? Çek görelim..

bu kurbagalar bir tek bana gözükmüyorlar merak ettim simdi haa üzerlerindeki yesil nasil bütün kiyafetleri ayni yesil tonundami ayakkabi ne giymisler canta da eklemislermi

Son düzenleme:

bu kombin siyah uzun bir cizme ile süper olurdu ...
.
olabilir canım o şekildede giyebilirim

teşekkür ederim tivitim

diğer arkadasların resimleri görünmüyo kurbağalar görünüyo...kızlar imagesten yüklemeyin yaaa resimleri gözükmüyolar

335 tayt yakışmış tuniğinde çok hoş
335dc cok begendim harika olmussun
bence sade ve hoş olmussun cnm
çok teşekkr edermmmmm
bu kurbagalar bir tek bana gözükmüyorlar merak ettim simdi haa üzerlerindeki yesil nasil bütün kiyafetleri ayni yesil tonundami ayakkabi ne giymisler canta da eklemislermi
bunlar farklı kurbaa bacım kahverengiler modaya ayak uydurmuşlar emmmeee üzerlerindeki mavi buzu heç sevmedm uymamş

kontes : kız sen ne kadar zayıflamışsın yaaa ben kıyafete değilde direk bacakların düzgünlüğüne baktım

barbieveken : canım sana dicek bişi bulamıyorum senin her giydiğin çok yakışıyo sana eee fizik yetio

tatlım_10
: spor kıyafetleri her zaman severim orda çok yakışmış canımmmm:)

Son düzenleme:
tatlım10 çok uyumlu olmuşsun bileziğini sevmedim sadece yaz kombinine daha uygun olur bilexiğin

kontessssçok hoş olmuşssunn vallaa taytın çok çok güzel durmuşküpelerini ben beğendim valla aykırı mıyım neyimm

aşkito ve selayy laflarınıza hala gülüyorum şu an acaip koptum kendi kendimeeeo tayt bana da ince çorap gibi olur zannımca

bnnu tuniğin çok güzelmiş

355 canımcım çok tatlı omuşssun yerim senii
egerian ben beğenmedim canım yaaao ayakkabıları hiç sevmiyorum. yeleğin de daha açık renk bir şeyin üstüne daha güzel olur sanki:18:

tatlım-10 orlarla uyumu yakalamışssın

siyahlı grili canım ayakkabılarım.verdiğin fikir güzel evet deneyebilirim o şekilde sabah kalkar kalkmaz giydim çıktım gerçi ama söylediğin fikir güzel teşekkür ederim

Ben teşekkür ederim canım ...

çok yakışmış cnm güzel ve uyumulu olmuşsun

çok mersi

ben çok beğendim uyumlu olmuşsun botlarını çok sevdim

Teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…