Bugün ne giydin? Çek görelim..

bnnu simdiye kadar eklediklerinin icinde en hosuma giden bu tunigin oldu hos durmus
bense bej ve beyaz kazalari ki§a cok yakistiririm insanin icini acar adeta.. sendede cok ferah durmus

askitom canim banada o kadar tayt muhabbetinin arasindan bulup yorum yapmisin tesekkür ederim bebegim

bnnu cok begendimm seni bugünn

çok mersi teşekkür ederim yaa
bnnu simdiye kadar eklediklerinin icinde en hosuma giden bu tunigin oldu hos durmus
bense bej ve beyaz kazalari ki§a cok yakistiririm insanin icini acar adeta.. sendede cok ferah durmus

çok teşekkürler... de mi bence de insanın içini açıyor eskiden siyahları çok severdim şimdi açık renklerin ferahını daha çok sever oldum

bnnu çok hoş olmuşsun
çok beğendim
bende yaz kış renk ayrımı yapmam
daha çok kıyafet yünmü trikomu ketenmi pamuklumu vs ona göre olur yaz kış tercihim

bnnu çok hoş olmuşsun
çok beğendim
bende yaz kış renk ayrımı yapmam
daha çok kıyafet yünmü trikomu ketenmi pamuklumu vs ona göre olur yaz kış tercihim

çok teşekkürler ederim canım evet katılıyorum giydiklerimizin nelerden yapıldığı hangisinin mevsime uygun olduğu da çok önemli

papilerin güsel siyah diğer çizgisi gri renk mi yoksa antrasit mi ...hani çok karalar bağlamadan da olabilir mesela siyah tuniğin güsel altına papinin diğer rengi bi tayt olabilir üstüne siyah yeleğin ya da taytı siyah yaparsın üzerine aldığın yelek diğer renk olabilir küçücük ufakcık bi değişim karalar bağlatmazdı ....tabiki bu sadece benim fikrim senin düşüncen daha önemli

şimdi okullu oldum sınıfları doldurdm
pek net çıkmamş siz sormadan bn söyliym çanta ve ayakkabım taba rengi .. kazagımda o tonlardaa..

siyahlı grili canım ayakkabılarım.verdiğin fikir güzel evet deneyebilirim o şekilde sabah kalkar kalkmaz giydim çıktım gerçi ama söylediğin fikir güzel teşekkür ederim

aldım bu çorabı çok güzel gerçekten. krem rengini aldım pentiden. siyahı ve şarap rengi de vardı. bidahakine siyahını da alcam. çok hoş çoraplar var pentide.

bende almak istiyorum
daha evdeyim alışverişe çıkınca alacağım oda ayın 10 una denk geliyo daha çok var:26:

abbowww heryeri kurbağalar sarmışş :83: kızlar yaa şu upload sitelerine üyelik yapında gitsin şu kurbağacıklar yada resimlerinizi eklenti şeklinde yükleyip hiç uğraşmayın
egerian papilerin hariç beğendim
335 tayt yakışmış tuniğinde çok hoş

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…