Bugün ne giydin? Çek görelim..

kalben erzurumluyum diyeyim , ya da kalbim erzurumda yüksek aşk lisansı yapıyor :86:
canım sevdiceğim erzurumda asker o yüzden öyle şeyettim :97::98:

bende artık o elbise yok ki xzgim deiştim ya

Ciddi bende erzurumdayım da görünce o yüzden şeyettim

sevgiline hayırlı tezkereler inşallah..

Ciddi bende erzurumdayım da görünce o yüzden şeyettim

sevgiline hayırlı tezkereler inşallah..

ne kadar şanslısın şu an erzurumda olmak vardıı :97::97:
teşekkür ederim canım tezkere demişken burdanda sevgili düzcelilere selamlarımı iletiyorum :86: şafağım 81 de sanki tvye çıktım :86:

Anam bende netten markanın özel sitesinden sandıydım yaaa ...benim dolap netten ya herkesin ki öle sanıom

yok cnm ben netten pek almam, takıldığım yerler var mağaza olarak oralardan bakarım

öyle kolları çok seviyorum ama koltuk altı görünür diye giymiorum ya bu tam benlikmiş kendiliğinden kollu ama burda yoktur ben de alır içine bişi giyerim:)

:44:
ne yazık ki bende içine siyah badi giydim.. badisiz halini görmek istersen pembe dolaba bakabilirsin, kontes eklemiş

çok şıksın kontes

ayy evet bugün bende gördüm bunu çok begendim bende alıcam çorapiç giyim satan büyük bi magaza var bizim burda orda bakıcaktım insallah vardır

inşallah tatlım bende alıcaaaamm

canım sana çorap ararkene o arada bi tayt beğendim aldım maksat sana yardımcı olmak

ne güzel alışveriş yapmışsın

bu kombine bayılmıştım yaaaa

Son düzenleme:

hımmm barbi hanım sevgilinize buradan neler söyleyeceksiniz ...

hııı birde klişe bir şey geliyor: sayılı gün çabuk geçer 81 dediğin nedir ki:92:
hayırlısı canım

tamam canım yaa kısmet diilmiş tşkleeeerrr...

Son düzenleme:
bu kombine bayılmıştım yaaaa

aynı şehirde nefes almak bile yeterdi desem yeterli
tşklerimide iletip 1-2-3 tıpp yapıorum, şimdi kızarlar burayı geyiğe çevirdiniz diye :86: e haklılar tabi o ayrı

Son düzenleme:

öyle kolları çok seviyorum ama koltuk altı görünür diye giymiorum ya bu tam benlikmiş kendiliğinden kollu ama burda yoktur ben de alır içine bişi giyerim:)

kollu değil ki kuşum o
içine başka şey giymiş barbitom

trendyola gelmişti o tunikten (siyah beyazı)
aklında bulunsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…