Bugün ne giydin? Çek görelim..

kontessssskıs bacak show yapmışın altındaki kot tayt mı??
çok şık görüküon :KK34:
bu ne güzellik tatlım çok şıksın özellikle pantolonuna bayıldım derimi acaba yoksa baska bişeymi ama çok güzelmiş kazağınlada çok güzel olmuş bayıldımmm:nazar: haa bide kalın diyodun bacaklarına masllah çok güzel bacakların var
hee di mi kapkalın bacaklardan da ne show olur ama :KK60:
kot değil canım değişik bir malzemesi var ne olduğunu anlamadım
barbieveken'ciğimin hedayesi :KK54:
eed kuşum,tanımadın mı kız kendi hedayeni :KK60:aşıkkk barbi
teşekkür ederim canım:KK61: derimsi değişik bir şey,tam bilemiyorum ne olduğunu.
barbime yönlendiriyorum sizi :90:
kazağım da annemin dolaptan çalıntı :KK60:
eskileri derleme toplama kombini oldu bu

kızlar bu tayt deri değil ama ben kontesin resminde benim yolladığım tayt olduğunu anlayamadım :KK53: daha viskonumsu gördüm.. bendede aşağıdaki şekilde duruyordu daha önce eklemiştim bu kombini ama anlatmak için resmi tekrardan koyuyorum :nazar::nazar:
$SAM_0506.JPG

bende daha derimsi durmuştu sanki anlamadım :44:
tayt deri görünümlü ama bildiğin elastik kumaş :KK1::KK1: acaip bişi işte :KK1::KK1:

Son düzenleme:
:KK53:

kızlar bu tayt deri değil ama ben kontesin resminde benim yolladığım tayt olduğunu anlayamadım :KK53: daha viskonumsu gördüm.. bendede bu şekilde duruyordu daha önce ekleiştim bu kombini ama anlatmak için resmi tekrardan koyuyorum :nazar::nazar:
bende saha derimsi durmuştu sanki anlamadım :44:
tayt deri görünümlü ama bildiğin elastik kumaş :KK1::KK1: acaip bişi işte :KK1::KK1:

bacaklarım daha kalın ya
bende çok esnemiştir :KK60:

:KK53:

kızlar bu tayt deri değil ama ben kontesin resminde benim yolladığım tayt olduğunu anlayamadım :KK53: daha viskonumsu gördüm.. bendede bu şekilde duruyordu daha önce ekleiştim bu kombini ama anlatmak için resmi tekrardan koyuyorum :nazar::nazar:
bende saha derimsi durmuştu sanki anlamadım :44:

ala ala:26: çok farklı lacivert gibi durmuş kontesde de siyah ....
ama üzerindeki çok güsel yaaaaa :KK69:

tmm kuşum geçen gittiğimde dolu vardı hemide hepsi indirime girmiş :KK34::KK34:
birtanede kendime alayım inşallah neon sarı durur :97::97::86:

Barbi profiline yeni baktım kıs sen erzurumlu musun yoksa erzurumda yükseklisans mı yapıosun

ay pardon löp die konuya atladım da merakımdan yaa :KK43:(((

Son düzenleme:
Barbi profiline yeni baktım kıs sen erzurumlu musun yoksa erzurumda yükseklisans mı yapıosun

kalben erzurumluyum diyeyim , ya da kalbim erzurumda yüksek aşk lisansı yapıyor :KK69::86:
canım sevdiceğim erzurumda asker o yüzden öyle şeyettim :97::98:

walla bı tanede elbıse vardı bılmem hatırlıyomusun
bende kontesde barbımde ve tıvıtımde var :KK1:

bende artık o elbise yok ki xzgim deiştim ya :KK25:

X