Bugün ne giydin? Çek görelim..

kontes çok beğendim
yelek bence çok güzel durmuş yakışmış
ayrıca incecik görünüyorsun maşallah

tibiti herzamankinden :)) :nazar:

her zamanki gibi çok şıksın cnm üzerindeki hırkamı montmu yarım kolla üşümedinmi bu soğuk havada kız:26:

üstümdeki hırka canım
ince , uzun bir trenç giymiştim üzerine
bugün hava bahar gibiydi,hiç üşümedim valla:KK76::KK31:

boyum 168 canım
üst bacaklarım kalın,azcık da göbeğim var
o yüzden 58 olmak istiyorum:86:

sonlara baktım sadece
tiviticim sade ve hoş görünüyosun taytta olmuş üşümüyosan
kontescimhatunum su gibisin maşallah ya saçlara bak hele uff uff diyorum çok beğendim saçlarını kıyafetini

sonlara baktım sadece
tiviticim sade ve hoş görünüyosun taytta olmuş üşümüyosan
kontescimhatunum su gibisin maşallah ya saçlara bak hele uff uff diyorum çok beğendim saçlarını kıyafetini

çok merci egerian'cımm bebişimm:KK69::78: saça emek çok valla , ben de maşallah diyeyim:nazar:

bnnu pek tarzim deil ama sana yakismis

ayseyilmaz eline emegine saglik cok güzel örmüssün, cokta yakismis

selayim bayildimmmm:KK24:

ay baska foto acmaya üsendim son sayfadan, alintilarda foto görünmiii

simdi size toplu kombin tacizi yaipicimm :))

nerdeyse 1 haftadir netim yoktu :))

tivitimle kontessimi görmemisimm.. masallah ikinizde cok güzelsinizz..
zayiflara siyah giyimi pek yakistirmam ama tivitim cok yakismiss.. kontescim hemencik saatini paketleyip kargoya veriyosun cnm :)) adresimi özelden yollicam:KK1:

$cats.jpg
......................................................

$mm.jpg

Son düzenleme:
askito birinci kombindeki saçınla üçüncü kombini birleştirdim çok beğendim. :KK51: üçüncüde içindeki siyah body mi tam bilmiyorum normalde gözümü rahatsız etmesi gerekirken etmedi nedense :KK34: göbişin de ayrı bir hava katmış :KK66:

askito birinci kombindeki saçınla üçüncü kombini birleştirdim çok beğendim. :KK51: üçüncüde içindeki siyah body mi tam bilmiyorum normalde gözümü rahatsız etmesi gerekirken etmedi nedense :KK34: göbişin de ayrı bir hava katmış :KK66:

hemen photoshopla kafalari degistiriyorum:KK1:
evet cnm siyah body, icim gözükmesin diye giydim. beyaz badilerimden hala icine girebildigim kalmadi maalesef,, hamilelikte bunada sükür :KK49:
tsk ederim:KK69:

Çok teşekkür ederim hem uyumlu bulduğunuz için hemde ilgilenip yorum yazdığınız için:KK16:

Ne kadar da güzel şeyler yazmışsınız ilginize çok teşekkür ederim:KK71:
İlk söylediğiniz benim de aklımda vardı uygulamıştım ama tek bir farkla kış olduğu için babet hariç :KK64:
ama yazın bu söylediğiniz renkler çok hoş olur yazın açık renk giyinmeyi çok seviorum sizin de dediğiniz gibi krem rengi badi ile krem rengi babetler çok hoş durur fotodan da belli oluyor :KK16:
İlk dediğiniz yaza yönelik olduğu için şu anlık ikinciye yorunlaştım ve müthiş hoşuma gitti şu andan itibaren siyah düz tunik tarzı bir elbise arıcam vücudu saranlar yelekle daha hoş durur ..Aslında bir tane var geçenlerde koymuştum fotosunu ama ondan birz farklı arıcam ay bu gerçekten çok hoşuma gitti alır almaz da hemen fotosunu koycam çok teşekkür ederimmmm tavsiyeniz çok güsel:KK54: ....

taba çizmeyi atlamışım galiba şimdi gördüm ama babet daha yakın geldi bana aslında :-/

Ne demek canim utandim simdi :78: senin de fikri begenmene cok sevindim en kisa zamanda elbiseni ve kombini bekliyorum :KK66:

X