Bugün ne giydin? Çek görelim..

bnnu ilk kombininde tuniğin güzelmiş ama takılar malesefff:KK20::KK20:son kombininde de çizmelerinle çanta renk uyumu olsaymış daha hoş olurmuş

teşekkürler yorum için.. aslında diyorum ya çantamın rengi koyuydu çizmelere uygundu ama fotoda açık çıkmış çantanın kulpu ve alt kısmı diğer yerlere oranla daha koyuydu ama anlamadım orası dahi açık renk olmuş :26:

cnm tuniğini çok beğendim :KK16:ama çantan ve çizmelerini uyumsuz buldum :KK17:

Teşekkürler canım :80: ay ama wallahi çantam koyu renkti :KK58: hatta çantam iki fotoda da var iki yerde de renkleri farklı farklı çıkmış bukalemun çantam olmuş anlamadım ki bende :18: :KK60:

Teşekkürler canım :80: ay ama wallahi çantam koyu renkti :KK58: hatta çantam iki fotoda da var iki yerde de renkleri farklı farklı çıkmış bukalemun çantam olmuş anlamadım ki bende :18: :KK60:

olsun cnm napalım ama tuniğin çok şeker özellikle yakası bu tarz yakayı çok seviyorum ben :KK16:

olsun cnm napalım ama tuniğin çok şeker özellikle yakası bu tarz yakayı çok seviyorum ben :KK16:

waaoowwww giyimde devrim geçirdin bence kuşumm
farkında mısın:KK23: çok beğendim her bi şeyciğiii
takılara alış derim,bak nasıl da hava katıyorlarr kombine
her kiyafete yakismadigini düsünüyorum canim cok tesekkür ederim devrimden sonra haha :KK1: :KK1:
çok begendm hatta senin en begendigm kombinin ilan ettm bunu :KK9::KK9:

tesekkür ederim bende bir oleyyy :KK19::KK19: diyeyim ozaman :KK1:
harikasın bebegim :KK9:
harikam benim tesekkürler:KK19:
Evet bende beğendim çok güsel olmuş:KK66:
sagol..
bende senin tunik kazagini cok ama cok begendim kollari yakasi cok güzel ,
birde siyah tayt veya skinny ile dene derim.
çok güzel ve hoşsun cnm kahverengini çok severim kolyede yakışmış kıyafetlerine çizmelerini çok beğendim
tskler zaradan almistim belki hala vardir
bence hoş bir kombin olmuş..kolyenizde gayet güzel..daha çok takmalısınız bence :KK34:
tskler , heves edip taksam bile 1 saat sonra geri cikartiyorum ,

tskler aslihasan sen neden eklemiyorsun canim dügün hazirliklarimi ??

selayusss çok tatlı olmuşsun
tskler senin tatli renklerin kadar olmamistir:KK19:
tweety elbise çok yakışmış canımm:nazar:
bnnu ilk kombininde tuniğin güzelmiş ama takılar malesefff:KK20::KK20:son kombininde de çizmelerinle çanta renk uyumu olsaymış daha hoş olurmuş
selaayyyyyy:KK52::KK52::KK52:harika olmuşssun bence daha sık takı takmalısın çok beğendimmmm:KK69:
sagol kuskamm , denerim bebegim..

selayhus : kombinini çok beğendm hırkayı daha çok beğendim canım çok yakışmış herşey:KK49:

sagol beren91:KK71:

Çok teşekkür ederim tatlım beğenmene sevindim :KK71:

sagol..
bende senin tunik kazagini cok ama cok begendim kollari yakasi cok güzel ,
birde siyah tayt veya skinny ile dene derim.

Evet canım denicem bence de güzel olur teşekkürler..:KK71:

moon
canm yakışmış güzel olmuşsn:nazar: ama bu şekilde çıksan donarsın hırka yokmuydu üstünde ??
bide o yırtık çorapla heryerde gezilmez :KK9:

Moon

taytın pek tarzım olmasa da sende güsel durduğunu düşünüyorum. dikkati bacaklara çekio :KK9:
:KK31:

selayhus supersin:KK16:

tesekkür ederim moon..

cok iddiali geldin bugun bana :)
üzerindekini bugun giyinmemisindir heralde, baya yazlik , veya üzerine hirkami aldin ??
bide tayt corap tarzi oldugu icin üzerindeki tsörtün boyu cok kisa geldi bana, ama tamamiyle sana bagli rahat hareketek edebiliyorsan sorun yok , ama cok dikkat ceker yaa.
(ne kadar cok yazdim :KK1: )

tesekkür ederim moon..

cok iddiali geldin bugun bana :)
üzerindekini bugun giyinmemisindir heralde, baya yazlik , veya üzerine hirkami aldin ??
bide tayt corap tarzi oldugu icin üzerindeki tsörtün boyu cok kisa geldi bana, ama tamamiyle sana bagli rahat hareketek edebiliyorsan sorun yok , ama cok dikkat ceker yaa.
(ne kadar cok yazdim :KK1: )

bugunden ya benmi usumuyom sizmi cok usuyonuz ama problem bendedir :KK52:
ben uzerime giydimmi mont kaban usumuyorumki boyle:KK53: tayt corap ama uzerimdeki kalcayı kapatıyor o yuzden rahatım....

Son düzenleyen: Moderatör:
selayhusummmm süpersin şekerimmmm, inanırmısın kolyeyi bile sevdimmm :KK16::KK16: ya da sende sevdim dielim :KK34:
moon süper bayıldımmmmm kız :KK34:
bennu ben genelde takıdan hiç haz etmem , taksam bile çok sade yada çok değişik bişey bulursam onu takarım :KK61:.. bu tarz kolyeler küpeler sevmiyorum o yüzden sadece kazağını beğendim, hatta çok çok beğendimmm :KK16::KK16:

X