Bugün ne giydin? Çek görelim..

tuti: sonunda gördüm seni canım... çok tatlı olmuşsun.. bıcır bıcırsın tam... bana fikir oldunzemuszemus

selayhus: canımmm kocişte zevkliymiş hee... çok sexy olmuşsun....küpelerinde yakıyor.. kazağınla tam uyum içinde canım.. . kaydirigubbakcemile2

barbie: evet biraz sıradan.. ama yakıştırmışsın yine canım.. bolero ve gömlek uyumlu olmuş.. yerimseniben

beyaz melek: bebişin ve sen çok şekersiniz.. :nazar:

bony: seni birine benzettim bu saçlarınla..sanki bu saçı daha önceden gördüm gibiCADIARZU ama elbisen güzelmiş..

tweety: sana salaş giyim çok yakışıyor canım...yerimseniben

teşekkür ederim canım çok mersi...opuyorumnanaktan

tutım,beyaz melek,selayhusum,barbim(buarada senin sıradanlıgını yerım) tıvıtım hepiniz birbirinizden güzel ve şıksınız a.s.

teşekkür ederim bebem saolasın...
sende çok şıksın her zamanki gibi
kaydirigubbakcemile5

tweety pantolonun çok tatlı cnm ama siyah hırkayı çıkarrrrrr nolorrrrrrrrrrr öyle daha güzel oluropuyorumnanaktan

xzgi seni burda görmek cok güzel kazaginda öyle hirkanda cok hos , en güselide görünmeyen yüzün canimm

liva seninde fizik güzelmis masallah yakismis kiyafetler

haftasonu gittiğim düğünden opuyorumnanaktan

dsc00221f.jpg
[/URL][/IMG]

1 haftadır takip ediyorum bu başlığı açıkcası neler olmuş anlamadım bilmiyorumkismile
Neyse ben hemen gördüklerime yorum yapiim
Selayhus _Tuniğin basenlerini büyük göstermiş ama yine de çok güzel görünüyo yerimseniben
evet cnm 90 60 180 oldum bunu giyince :))
tuti:

selayhus: canımmm kocişte zevkliymiş hee... çok sexy olmuşsun....küpelerinde yakıyor.. kazağınla tam uyum içinde canım.. . kaydirigubbakcemile2
ayda yilda iyi secim yapiyor iste :) sgl canim

[
tutım,beyaz melek,selayhusum,barbim(buarada senin sıradanlıgını yerım) tıvıtım hepiniz birbirinizden güzel ve şıksınız a.s.
tskler canimmmm

vayy kalçalara ve basenlere ayriyeten memişlere tam vurgulu bir kazak eşten hediye heeeee sempatiksalakcinni
:))) bende anlamadim vallahi :KK70:
pek gözel olmuşsunuz selayhuss hanımmmmm sempatiksalakcinni

tuticim çok şirinsin yineee...

selayhuscummm yine cok sirinsin canım...güle güle giy kazagınıda....fizik var ne giysen yakışıyo yaneee
tsk ederim sanada melie ecesuu

mersi bebem sende aynen çok şıksın...
karmı yağıyor abowwww...enişte beyde zewkliymiş hani çok yakışmış tatlım güle güle giy...
opuyorumnanaktan

tskler bebisŞenizŞeniz

evet canim hala devam ediyor kar...

yeşilgoslumelek elbisen çok şıkmış canım ayakkabıların da çok tatlıymış çok severim böyle ayakkabıları

kaydirigubbakcemile3
ay gülesim geldi nedense ...
bonny kolundaki bilezikler güzelmişşş bu sene yine bu tarz bilezikler moda sanırım fashion tv de mankenlerin kolunda var hep...

Son düzenleme:
yesılgozlumelek elbısen cok sık,elbısenın rengı tam bellı olmuyor ne renk tam olarak? o renklerı cok severımm bu yaz dugun zamanı herhalde ben ewlenıyorum,10dan fazla gideceğimiz arkadas düğünleri var kimi görsem düğüne gidiyor ne bereketli bir sene masallah zemuszemus

ewet canim=) bi aralar profilde bi resmin vardi o resminden baya benzettim yani ama bence öyledir kesin güzelsin masallah ahh bende söyle güzel olsaydim suratimi koyardimda bakma iste o kadar süs püs surat olmadiktan sora ise yaramio cesaret edipte surat koyamiyorum. . =(((

yazin hertarafimi estetik yaptirsam diyorum :eek:

bu kadar dış güzelliğe takılma,gelip geçici bir anda gider,önemli olan iç güzellik,içinin huzurlu olması,vicdanının rahat olması..diğerleri fasa fiso

xzgi seni burda görmek cok güzel kazaginda öyle hirkanda cok hos , en güselide görünmeyen yüzün canimm

liva seninde fizik güzelmis masallah yakismis kiyafetler

tesekkurler balım,asıl senin ablam benim kih kih:)
tunık kralıcem benım bugun gıydıgın tunıkte cok guzelmıs hem anlamı tunıkten cok daha guzelmıs:) saat gec oldu oglusun legoları bıraksın hemen :)

twetty cok dogalsın son zamanlarda boyle daha sırın gorunuyosun spor kıyafetlerle

xzgı canım sende temızlık duzen hissi alıyorum ben cok derlı toplusun bıtanem bu arada hoş geldın

barbıe senın sıradan halın bıle hoş endamın yeter

lıva pantolonuna bayıldım kamuflaj olana hemen narkasını yaz yaffff

emdevım bence cok uyumlu gorunuyosun ben cok begendım

tuti sende cok hossun yıne

bu aralar cok cok kotuyummafoldumben bugun kızım okulda yıne aglamıs hemde sabahtan baslamıs tum gun okuldaydım dr la konustum anksıyetesını enfeksıyon tetıklemıstı 1 ay surer dedı mafoldumben yanı 1 ay okulda duracam yıne ılk gunler gıbı kan tahlılı ve penısılın ıgne yaptıracaz korkuyucu olarak işe bkarmısınız anksıyete bozuklugu enfeksıyon gecırıldıgınde azıyor beyın kımyası bozuluyor su an ust solunum yolu enfeksıyonu gecırıyor bu ıgneyıde test yapmadan yapmazlarmıs tehlıkelıymıs ve cok can yakıyomus kızlar dua edın bana psıkolojım berbat bende psıkıyatrıte gıdecem haftaya yoksa basedemıyecem bu durumla

ve bana guzel sozler yazan tum arkadaslara tesekkur edıyorum tek tek alıntı yapamıyacak kadar dalgınım

ya benim memleket kücük ya türkiyede, disari ciktim ben bunla kuaförden eve kadar herkes cins cins bakti arkamdan küfür edeni bile duyduum, ee milletin kafasi geri kalmis olunca kimseye normal gelmio kendimi köyde geziomus gibi hissettim:sm_confused:

hım doğrudur küçük yerlerde maalesef öyle şeyler oluyor...bazı yöreler alışık değil çok modern giyinen insanlara...
xzgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aaşkummmmmmmmmmmmmm

xzgi: seni de sonunda gördüm,geçmiş olsun canım.. kazağın çok güzelmiş kaydirigubbakcemile2

bugün beste:)

X