Bugün ne giydin? Çek görelim..

aşkito : ay bebiş nasılda büyümüş ya leopar desenli bluzun çok yakışmış canım..:nazar:
barbieveken : canım saçların çok güzel fiziğinde çok iyi maşallah her giydiğin yakışıyo:nazar:
yeliz_kync : ev halin sanırım canım spor kıyafetleri her zaman sevmişimdir .:nazar:
twetyy : kız sen kaç kilosun bacakların ne güzel öle etekte yakışmış ama gömleği beğenmedim:nazar:
kontes : yeşil ojene bayıldım eteğinede:nazar:
335dc : canım sen nerdesin ya biz donuyoruz sen babet giyiyorsun maşalah fizik süper:nazar:
month : resimlerden hiç bişi anlamdım canım ya istiyosan biraz büyüt resimleri:KK49::nazar:

teşekkür ederim berenciğim 43- 44 arası gidip geliyorum beğenmene sevindim :KK66::94:

tek tek alintilayamadim vaktim yokk:83:
cok cok tsk ederim birbirinden seker yorumlariniz icinn:KK23::KK69::KK54::81:

ayseyilmazz bence eger tercihin ilk kombinden yana olursa kesinlikle siyahla degilde kahve ve kot tonlarinda bir pantalon sec ...

siyah çorap ve siyah çizmelerimi tercih ettim. Çünkü ceket olarak kırmızı kaban giydi. Kahverengi ve kırmızı olmayabilirdi.

nereye gideceksin yemege falanmi ?? birseyler icmeyemi ..
ikinciyi tam secemedim malesef altinda siyah badi gördüm ve acik mavi kot.. buda sade rahat olur egerki sirf arkadaslarla birsey icilecekse falan..

arkadaşımla dışarı çıktık. Salaş bir mekanda eğlenmeye. 2. kıyafetimi giydim.

barbimm armalı göyneğin çok hoşş ne giysen çok çok iyi taşıyosun kumandanım :76::KK70:
fides çok uyumlu buldum
aşkitooooo iki halinede bayıldım yaaa leopar da çok yakışmış canım :KK69:
ayşe yılmaz bende birinci kombin diyorum ama üstüne trençkot (ben öyle görüyorum )yerine kalın kaşe bir kaban giysen üşümezsin bence

deri bir ceketti o. Üzerime kırmızı dizüstü kaşe kabanımı tercih ettim ben de

aferim bana bi kere yetmemis iki kere yazmısım:KK53:

:KK23:

şekerler ballar bir önceki kombını beğenenler olmuş çokkk teşekkür ediyorum sevındırık oldum:21:beni özleyenler olmuş bende sızı canlarım:KK16::KK16:elbisemi nerden aldığımı soran arkadaşlarımda olmuş gg den canlarım.:KK24::KK24:birde kombın ekleyıp kaçıyorum:KK71::KK71:

evaaa bu ne gusellik:KK16: elbiseni begendim...

ben resim koyıcamda fırsat olmadı bi ya valla :26:

kızlar bişe sorcam. belki yanlış bi yerde soruyorum ama. bn trendyoldan elbise alcam ama bedeni konusunda kararsız kaldım. normalde etek elbise bedenlerim 38. ama bu alcağım elbiseniin bedenleri S, M, L şeklinde. bana bazen medium bazen de large oluyo tunikler filan. boyum 168 kilo 54. ordaki mankenin beden ölçüleriyle kıyasladığımda ise mesela onun kalçası 89 benimki 99 belde de fark aynı. mankenin üzerinde S beden var. ilk defa alışveriş yapıcam. değiştirme gibi bişey yokmuş galiba. o yüzden doğru bedeni almak istiyorum. yardımınıza ihtiyacım var.

şekerler ballar bir önceki kombını beğenenler olmuş çokkk teşekkür ediyorum sevındırık oldum:21:beni özleyenler olmuş bende sızı canlarım:KK16::KK16:elbisemi nerden aldığımı soran arkadaşlarımda olmuş gg den canlarım.:KK24::KK24:birde kombın ekleyıp kaçıyorum:KK71::KK71:

ceketin çok hoşmuş canım.

ayy geçenlerde bu ceketin sadece bu rengi kalmış diye almamıştım ben .. çok güzel durmuş üstünde :KK16: keşke alsaymışım :KK59:

kızlar bişe sorcam. belki yanlış bi yerde soruyorum ama. bn trendyoldan elbise alcam ama bedeni konusunda kararsız kaldım. normalde etek elbise bedenlerim 38. ama bu alcağım elbiseniin bedenleri S, M, L şeklinde. bana bazen medium bazen de large oluyo tunikler filan. boyum 168 kilo 54. ordaki mankenin beden ölçüleriyle kıyasladığımda ise mesela onun kalçası 89 benimki 99 belde de fark aynı. mankenin üzerinde S beden var. ilk defa alışveriş yapıcam. değiştirme gibi bişey yokmuş galiba. o yüzden doğru bedeni almak istiyorum. yardımınıza ihtiyacım var.

değişim yok,iade var.
36 bedenin ölçüleri yazıyor orda,kendi bedenini ona göre hesaplayabilirsin.

değişim yok,iade var.
36 bedenin ölçüleri yazıyor orda,kendi bedenini ona göre hesaplayabilirsin.

saol cnm. google dan baktım bu ölçüleri sınıflandırmışlar. bn M bedene uyuyorum galiba. du bakalım ilk defa alıcam inş memnun kalırım.

genelde kalıplar dar oluyor bence L al :KK37:

bugunden degil , iki hafta önce i$e giderken
$HPIM7783.jpg $HPIM7777.jpg $HPIM7781.jpg

X