Bugün ne giydin? Çek görelim..

onuda bilgisayarindaki programlari bilmedigim icin kesin paint vardir orda kamufle edebilirsin yüzünü ben baska program indirdim orda oynuyorum resimlerle ama dedigim gibi paint isini görür ...

eşime sormaya gerek kalmadı buldum painti cnm tekrar tesekkür ederim yardımcı olduğun için

yaa en sevdigim renk kombinlerinden harika olmussun askim
hatta kemerini bilem sevdimm

Eki Görüntüle 141939

Kızlar gecıkmelı bir sevgililer gunu yemegı ıcın bu elbıse uygunmu cok acele cektım yardımmm yutfennn
resım cok net olmasada gorundugu kadarıyla guzel bır elbıse
çok guzel olmussun ama bu havada usumedn mı
çok güzel olmus altınada topuklu bı ayakkabıyla harıka olur
öz eleştiri: çamaşır askısı out ama hırka olunca çok umursanmadıEki Görüntüle 142103

içine beyaz renk giyseydin çok daha güzel olurdu kontesim diyorumm
azıcık renk diyorsun bana biliyorum ama valla beyazla daha guzel olur

çok guzel olmussun ama bu havada usumedn mı

Ege'de olmanın avantajı. Mevsime göre oldukça güzel bir hava vardı. Sadece akşama doğru biraz serinledi hava

çok güzel elbise
aslında ben koyu renk çorapları sevmiyorum ama mevsim dolayısıyla mecburen ben de kullanıyorum. Ah bir yaz gelse... kıyafetler, ten rengi çoraplarla daha hoş oluyor bence
ben seviyorum kalın ve koyu çorapları
ama çorapsız dolaşmak daha güzel
yaz gelsinde cıbıl cıbıl gezem

alel acele cıktım evden unutmuşum
elbisen çok güzel cnm kahve tonlarını çok severim ayakkabımı yoksa çizmemi giydin ayağına çizme daha güzel durur bu elbisenin altına sanki...
kahve ve yeşil birbirine cok uyuyor bencede
minikdepresif elbisen cok yakismis

hanturks tenk yu bebik
kokoş hamilem teşekkürler

çizmeyle giydim :78:

merhaba kızlar..
bu topiğe ne zaman takılsam gözüm gönlüm açılıyo valla.
maşallah hepinize.
çok zevklisiniz ve çok güzel kombinler yapıyorsunuz.doğrusunu söylemek gerekirse ben aceleyle çıkıyorum her sabah evden.çoğu zaman işe gidince keşke bugün bunları giymeseydim hiç uymamış diyorum sizleri daha çok takip edicem ve bende daha dikkatli olacağım söz

eva : elbisene ve üstündeki beyaz monta bayıldım canım
yeliz kync : bence gayet uyumlu bir kombin canımm çok beğendim
selayhus : tatlım kombin iyi de bir şey dicem sen saçlarının renginimi değiştirdin
ayseyılmaz_88 : pembe montunaaaa çizmlerine elbisene bayıldım fiziğinde gayet hoş canım
minik depresif : valaha gayet şık olmuşsun canım

Berennn Giydiklerinden çok saçlarına takıldım
Maaşallah rengi de çok hoş uzunluğu da....

tşk.ler canım
kızlar ben geldimmm bi tane ekliyim dedim

Uploaded with ImageShack.us

ya nie direk göstermiyo of yaaaaaaaaaaaa
sportif kıyafet emme benim dikkatimi çeken saçlar

kıyafeti çözemedim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…