Bugün ne giydin? Çek görelim..

eva'ya yorum yapmamışım sanırım
çantanı kombine uyduramadım canım ama başlı başına hoş bir parça kendisi

çok beğendim...daha önceki kombiini de beğenmiştim zıtlıkların uyumuydu bence hoş bi tarzdı bunu a cok beğendim

teşekkür ederim. bunları bu şekilde ilk defa giydim. biraz tereddütüm vardı.
evet. dünkü kıyafetimi ben de çok beğenirim. çok defa aynı şekilde giymiştim. ama bir dahaki sefere dikkat edeceğim ayakkabı konusuna.

aşkitocum çok şeker olmuşsun hırkan ve tunik güzel durmuş
evaam nerelerdesin sen çok şıksın üstündekini çok beğendim
selayım siyah beyaz çok hoş olmuşsun
ayşeyılmaz trenç ve elbise güzel durmuş trençin rengini çok beğendim
minikdepresif elbise yakışmış ayakkabı ve çantayı da ekleseydin keşke
yeliz bence elbise gayet uygun dahası abartı olurdu

çok teşekkür ederim. Mor rengini çok severim. Ben de rengine vurulmuştum

Son düzenleme:
kkontess çamasır askısı nerde
gusel olmus ojelerin rengini cok begendim

Son düzenleyen: Moderatör:
moon arkadaki dantelli kisimda beyaz aski gördünmü

kontesim ben begendim seni rahat bir kombin :79:

hanturks tesekkür ederim canim

Son düzenleme:
oh be ögrendim resim yüklemeyi sağol selayhuscum.. kusura bakamyın kızlar manzara da denedim... birde yüzü kapatmayı nasıl yapıyosunuz

oh be ögrendim resim yüklemeyi sağol selayhuscum.. kusura bakamyın kızlar manzara da denedim... birde yüzü kapatmayı nasıl yapıyosunuz

onuda bilgisayarindaki programlari bilmedigim icin kesin paint vardir orda kamufle edebilirsin yüzünü ben baska program indirdim orda oynuyorum resimlerle ama dedigim gibi paint isini görür ...

onuda bilgisayarindaki programlari bilmedigim icin kesin paint vardir orda kamufle edebilirsin yüzünü ben baska program indirdim orda oynuyorum resimlerle ama dedigim gibi paint isini görür ...

ayy bende hiç bilmiyorum pc programlarını..aaaa bi dk bi ara eşim resimlerle oynuyodu karalıyodu çiziyodu falan ama nasıl girdi oraya nasıl yaptı hiç bilmiyorum söyliyim göstersin banada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…