Bugün ne giydin? Çek görelim..

beren91, aslında bir de şu açıdan bak olaya. dün de herkes benim kıyafetimi beğendi. kimse saçlarıma birşey söylemedi. oysaki ben çok seviyorum saçlarımı, rengini, şeklini. ama kimse saçıma yorum yapmadı.

berencim saçlarına hiç dikkat etmemiştim..herkes güzel deyince dönüp bir daha baktım gerçekten güzel görünüyorlar

eşime sormaya gerek kalmadı buldum painti cnm tekrar tesekkür ederim yardımcı olduğun için
rica ederim yardimci olabildiysem ne mutlu
cok cirkinsinnn
hele cizmelerinnn

azicik kilomu aldin. güzel geldin gözüme kizz
bu yoruma sevineyimmi üzüleyimmi :===)) eskiden cirkinmi geliyordum gözüne
yaa en sevdigim renk kombinlerinden harika olmussun askim
hatta kemerini bilem sevdimm

]
tesekkür ederim güzel ezgim

selayhus : tatlım kombin iyi de bir şey dicem sen saçlarının renginimi değiştirdin
B]

kombin iyi de saclarmi olmamis ...
sagol... hayir tatlim degistirmedim sadece boya gecici boyaydi akti eski renk yani acik renk cikmaya basladi ortaya ... yakinda kuaföre gidip acik kahve tonlari kumral düsünüyorum..

siyah hos biseye benziyor ama secemedim malesef (

siyah grii beyaz muhtesem üclü . birde hayal gibi fizik

evet cnm o askı olmamış keske seffaf askı taksaydın kotun güzel ama hırkanı begenmedim o bulüza yakıstıramadım yoksa çok severim kırmızıyı ve dantelli kıyafetleri çok seksi durur

şeffaf askıyı öldürseler takmam diyebilirim
bluz kırmızı değildi aslında,nar çiçeği asıl rengi
teşekkür ederim

hımmm beyaz bunu bi düşüneyim
sağol bebişimmm

beren hirkan hosuma gitti , o tip hirkalari cok seviyorum ben rengide cok hosmus , ayrica saclarinda herkesin dedigi masallah

slm hanımlar arasıra gelip bakıyorum bugün ne giydiniz diye :))) hepiniz kendine has tarzı var çokta yakıştırıyorsunuz.gelip bakıyorum yorum yapmıyorum dedim bu sefer yorum olsun.

çok teşekkür ederim canm bence bakan gözler güzel

berencim saçlarına hiç dikkat etmemiştim..herkes güzel deyince dönüp bir daha baktım gerçekten güzel görünüyorlar

teşekkür ederim canımmmmmm ay utandım bu arada dürüst olmak gerekirse herkes saçımla ilgili yorum yapınca bende resme bir daha baktım

berencim ben de saç rengini çok beğendim kombin renkleri de çok uyumlu olmuş

teşekkür ederim konteescim

beren hirkan hosuma gitti , o tip hirkalari cok seviyorum ben rengide cok hosmus , ayrica saclarinda herkesin dedigi masallah

bende bayılıyorum böyle hırkalara canım teşekkür ederim saçlarım hakkındaki yorumun için

Son düzenleme:
selayim gözüme cirkin gelmiyodun bidenem.. ama eccük ciliz geliyodun :))
istemeden bi ara kilo vermistin hatirliyorum, e tabi hos durmuyo cok zayiflik.. ama simdi iyi geldin gözüme :26:

mavili dünden leoparli bugünden:)

aşkitoo amanın bebek geliyo hadi maşallah çok tatlısın hele leoparlı haline bayıldımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…