Bugün ne giydin? Çek görelim..

tesekkür ederim month , 49 kiloyum ben boyumda 1.68 ... öyle cok uzun degilim yinede sagol

masallh... benden uzunsun cnm benim boyumda 1.65 kilom 78 ama 78 göstermediğimi söylüyolar 60 yada 65 kilo olsam yeter daha 8 ay oldu dogum yapalı 20 kilo verdim ama hamile kalmadan öncede almıştım kilo şimdi onları vermem lazım

kızlar ben de eklemek istiyorum giyinip dısarı çıktıkca ama resim koymayı bilmiyorum nasıl yapıyosunuz

yorum yazarken yazi tipi ve boyutunun yaninda büro atac i var onun üzerine tiklayip oraya giriyorsun orda dosya sec e basip okledikten sonra upload files e tikla sonrada ekle var ona basinca buraya ekliyor resimleri .. kolay gelsin ..

hepiniz çok şıksınız ama bazıları çok abartmış gece çıkıyomuş gibi kıyafetler şık olmak kadar yerine ve zamanına göre giymekde önemli bence buna görede değerlendirilmeli biakşam yemegine spor kıyafet nasıl olmaz diyorsak gündüzde giyilmesi gerekenlerin bir sınırı varrrrr

$IMG_0504.jpg $IMG_0526.jpg

bugün ben işte !!

ayseyilmaz 88 hos görünüyorsun... eblisenle trenckotun uyumu hos olmus...

minikdefresif cok tatli olmusun...o kapidaki kurumak icin asili kotu kaldirsaydin kiz :KK1:
biraz önce ki mesajimda anlatmistim ben bilgisayrdaki resmi direk olarak koyuyorsun buraya canim

Son düzenleme:

minikdefresif cok tatli olmusun...o kapidaki kurumak icin asili kotu kaldirsaydin kiz :KK1:
biraz önce ki mesajimda anlatmistim ben bilgisayrdaki resmi direk olarak koyuyorsun buraya canim

kaldırdım ki :KK37:
tşk balım . elbisemi cok ucuza almıştım ama giyemiyodum işyerinde 70 erkekle çalışınca :KK14:
bende c.tesi sinema kaçamagında giydim :KK53:

çok teşekkür ederim. bugün daha az renk kullandım.

resmi chic :21: renk uyumu cok güzel. saclar sahane :nazar:

teşekkür ederim canımm:KK23:

süper olmuş gerçekten

yorum kime?anlamadım:44:

resmı halını yerım senın :KK1:
yisene:78:

aşkitom 3 kilo verdim aslında az ama neden incecik görünüyorum anlamadım
daha 3 kilo vermem lazım,böyle mutlu değilim:KK50:
kombinini beğendim şeker annem, saç uçlarını beğenmedim sadece:26:

selayım teşekkür ederimm:KK54:

ayşe yılmazdı sanırım bi arkadaşımız yeni gelmiş hoş gelmiş, papileri uyduramadım canım
siyah çizme bi kuble daha iyi olurdu bence:nazar:
:emir_bebek:

konteskommm naptında zayıfladın sen böle :KK53: ha böle oldum vallaaa :KK53: çok şıksın konteskommm çok beğendm :KK34:
teşekkürler julia'cım:KK24:

gece kuşum çookk teşekkür ederim:KK39: bomba saç fotolarım oluştu,face hizmetine sunucam bi ara
kilo konusunda ise 'her şey sezon sonunda kalan tek beden cicilere girebilmek için:KK47:':KK60:

xzgimm çok sexiii olmuşsunn elbisen çok güzel özellikle sırt dekoltesi müthişş :KK52:
rabarba kabanını beğendim
kontess saçların aslan yelesi gibi olmuş :KK52: :KK53: bende yapıyorum senin buluşu gerçekten uzatıyor:KK52: çok beğendim ceketini:KK23:
ayşeyılmaz ayakkabıların olmamış :KK50: üstündekiler güzel
selayım çok cici olmuşsun ruhuma hitap eden renkleri giymişsin :KK31:
aşkitom çok ciciş olmuşsun yine bayıldımm :KK17:

güsel bi şey mi aslan yelesi :26::KK53: teşekkür ederim tibitimmm:KK52:

X