Bugün ne giydin? Çek görelim..

Epeydir uğrayamadım buraya
JADE=Ablacığım her zamanki gibi sade ve asil görünüyorsun:nazar: Bebişinede çok sevindim İnşallah sağlıkla kucağına alırsın
EGERİAN=Hoş bir kıyafet Sende çok hoş taşımışsın:nazar:
SELAYHUS=Kırmızı bereni yerim:KK34:Senin boyun posun yeter Ne giysen yakışıyor:nazar:
BERENCİK=Kotla siyah birarada çok hoş:nazar: Ayrıca seni kilo vermiş gördüm ablacığım
KONTESS=Yerimsenin kombinlerini hepsi çok güzel:nazar: Ayrıca aksesuarlarıda hiç ihmal etmiyorsun:KK19:
AŞKİTO=Maşallah bebişimiz büyümüş Anneside hiçkendini bırakmadan şıklığına devam ediyor:nazar:
MOON=Şahane elbiseli halinide kotlo halinide çok beğendim:nazar:
Çorap reklamlarına başka yıldız aramasınlar Çünkü bu kadar güzel bacak başka kimsede yoktur:nazar:
JHANTURKS=Sade uyumlu hoş bir kıyafet olmuş maşallah fizikte yerinde çok hoş

Son düzenleme:
barçman ablacım çok teşekkürler,çok şekersin ya:KK19:
aksesuarsız çok sade geliyor bana kombin,yapamıyorum evet :90:

askito,twetty84 tesekkur ederim:KK16:

jade ben begendim guzel gorunuyorsun:KK16:
saol tatlım sende süpersin valla süpeerrr çok beğeniyorum seni... :KK16:

ilk önce aşkitocumteşekkür ederim normal halide bol :KK53:
moon
fiziğin muhteşem maşallah sade olmuşsun güzel olmuş
kontescimsenin şu takı ve toka uyumuna bitiyorum çok hoş seçimlerin var:KK12:
tivitimmteşekkür ederim canım salaşlığıda geçti o biraz çuval gibi :KK70:
jadecimüzerindeki çok tatlı seçimlerimi üstündeki gibi yapıcam dar hoş olmuş vücuduna beğendim
teşekkür edeerim canım :KK16:

kontess salina bayildim, rengi cok hos ya

moon resimleri azcik daha büyük koysana ayol :KK1: cizmeler süperr

jade ne kadar tatli olmussun göbeginle :KK52:
saol tatlımm :KK16:

ay ne güzel topik eski günlerine döndü yine bir sürü kombin var :81:
beren kotla siyahı çok yakıştırırım gayet sade ve hoş bi kıyafet olmuş canım,
jade canım göbüş büyümeye başlamış sağlıkla kucağına alırsın inşallah
kıyafetin de gayet özenli ve uyumlu bence kazağın güzelmiş
moon valla bu fizikle her kıyafet hoş duruyo zaten uyumlu ve güzel olmuşsun yine canım
kontezişkom yine uyumlu yine hoşsun canım renklerini çok beğendim kot da çok güzel oturmuş üstüne
aşkitocum ben sana yorum yapmayı unutmuşum tişörtünü çok beğenmiştim resimli şeyleri genelde sevmem ama bu sana çok yakışmış
Çok saol canım inşallahh :nazar: teşekkür ederim sende şeker gibisin yine...Çok derli toplu uyumlu ve şıklık akıyo hep...

JADE=Ablacığım her zamanki gibi sade ve asil görünüyorsun:nazar: Bebişinede çok sevindim İnşallah sağlıkla kucağına alırsın
SELAYHUS=Kırmızı bereni yerim:KK34:Senin boyun posun yeter Ne giysen yakışıyor:nazar:
BERENCİK=Kotla siyah birarada çok hoş:nazar: Ayrıca seni kilo vermiş gördüm ablacığım
KONTESS=Yerimsenin kombinlerini hepsi çok güzel:nazar: Ayrıca aksesuarlarıda hiç ihmal etmiyorsun:KK19:
AŞKİTO=Maşallah bebişimiz büyümüş Anneside hiçkendini bırakmadan şıklığına devam ediyor:nazar:
Çorap reklamlarına başka yıldız aramasınlar Çünkü bu kadar güzel bacak başka kimsede yoktur:nazar:
Saol ablacımm inşallahhh :nazar: hala sade ve asilliğimden ödün vermemişim demek :KK52:
Kendimi çok kötü hissediyordum bu aralar çok moral oldu bana gerçektenn :KK16:

barcman ablacigim cok tesekkür ederim yine yeniden o tatli yorumun icin :KK19::KK71:

hanturkscügüm cok uyumlusun kabanini cok begendim , diger herseyde uyum icinde canim

kontesim sende cok uyumlu olmusun canim , kotun cok güzel durmus üzerinde bacaklarini cok ince göstermis canim..

moon valla öyle bir fizik varki birgünde cuval giyin bakalim :KK1:

jade günlük bir kombin uyumlu .. ama kazagi ben begenmedim canim..
göbegin belli olmaya baslamis cok tatli masallah :nazar:

@Hanturks
Sade ve hoş bir giyim olmuş çok tatlı
çok teşekkür ederim :KK16:
hanturkscüm renkler çok uyumlu olmuş canımmm
(bakınız bolero + küpe :KK23: )
çantana bayıldımmmmmmmmmmm:KK52:
teşekkür ederim kontesciiim, çantamı seviyorum ben de :KK19:
hanturk süpersin very uyumlu:nazar:
çok teşekkürleer:KK16:
HANTURKS=Sade uyumlu hoş bir kıyafet olmuş maşallah fizikte yerinde çok hoş
çok teşekkür ederim barçman ablacım :KK16:
Çok saol canım inşallahh :nazar: teşekkür ederim sende şeker gibisin yine...Çok derli toplu uyumlu ve şıklık akıyo hep...
jadecim çok sağol canım ne güzel sözler :KK16:
hanturkscügüm cok uyumlusun kabanini cok begendim , diger herseyde uyum icinde canim
teşekkür ederim selaycım :KK19: kabanımı giymiyodum bir iki yıldır güzel miymiş

üzerimdeki cok sevgili xzgimin dolabindan bana hediye ettigi hirkasi, cömert yüregi ile sagolsun :KK19:.
oglumla ikimizde gri olduk bugun :)

$HPIM7724.jpg $HPIM7726.jpg $HPIM7719.jpg

selayım hırkan çok güzelmiş gerçektenn:92:
bebişinin de kazağına bittim,siması ne kadar güzel olmuş maşallah tütütüüü:KK54::nazar:

hanturksümm kabanın çok güzell kazağında çok beğendim balım :nazar:
selayım bu kadar uzun hırkayı herkes taşıyamaz çok güzel taşımışsın canımkomm xzgicanımın gönlüne sağlık selimoşumun o yarım görünen suratını yirim yaa yirimmmmmmmm:KK52:

herkesler cok guzel yıne tek tek ısım yazamadım
selayım gule gule gıy bebegım benım sana cok guzel yakısmıs
gülen suratıma binbir kere masallahh kazagıda cok ciciymiş
bugun ben arkadasımın nıkahında
eşim cekti resmi daha kısa boylu gösteremezmiş herhalde beni resimde :KK1:
sam2254ay1sgh0zcr.jpg
[/url][/IMG]
sam2259odz67m9kxb.jpg
[/url][/IMG]

Son düzenleme:
ezgim elbise ve papi muhteşemmm:nazar: (zaten bu papilerini önceden beri çok beğeniyordummm):KK52:
ama çorabı yakıştıramadım bebişim ya:44:

ezgicim lbise çok sık bgendm :KK16:
bide gelinlikli foton çok hoş ya bnde böyle resimler çekilmk istemiyorm klasik istemem öyle :KK19::KK19:

barçman ablacım çok teşekkür ederim:nazar: evet 6 kilo verdim bir 8 kilo daha vermem lazım :KK69:

ay ne güzel topik eski günlerine döndü yine bir sürü kombin var :81:
beren kotla siyahı çok yakıştırırım gayet sade ve hoş bi kıyafet olmuş canım,
jade canım göbüş büyümeye başlamış sağlıkla kucağına alırsın inşallah
kıyafetin de gayet özenli ve uyumlu bence kazağın güzelmiş
moon valla bu fizikle her kıyafet hoş duruyo zaten uyumlu ve güzel olmuşsun yine canım
kontezişkom yine uyumlu yine hoşsun canım renklerini çok beğendim kot da çok güzel oturmuş üstüne
aşkitocum ben sana yorum yapmayı unutmuşum tişörtünü çok beğenmiştim resimli şeyleri genelde sevmem ama bu sana çok yakışmış

çok teşekkür ederim canımmmmmmmmmm:KK69:

hanturks : çok şıksın canım renkler çok uyumlu ayrıca üstündeki krem rengi paltonuda çok beğendim:KK69: sana çok yakışmış:KK68:

ezgim elbise ve papi muhteşemmm:nazar: (zaten bu papilerini önceden beri çok beğeniyordummm):KK52:
ama çorabı yakıştıramadım bebişim ya:44:
tesekkurler kontesım bastan asagıya duz siyahtım dıye renk gelsin istedim:KK17:

ezgicim lbise çok sık bgendm :KK16:
bide gelinlikli foton çok hoş ya bnde böyle resimler çekilmk istemiyorm klasik istemem öyle :KK19::KK19:

tesekkurler canım insallah seninde gönlüne göre olur :KK16:

kuşum daha ince bi siyah çorap olabilirdi
ya da yine ince siyah ve kendinden simli çoraplardan olabilirdi :KK61: yani ben öyle yakıştırdım
tabiki tercih senin kuşum:KK54:

X