Bugün ne giydin? Çek görelim..

kizlar, alttaki bluzu siparis ettim ama alsam mi geri mi göndersem yine kararsiz kaldim. renkleri katalogdaki gibi degil, daha pembemsi duruyordu, netteki görüntüyü de ekliyorum, ama cirtlak pembeleri var, bu yüzden resim ekledim. aslinda kurdelesi hosuma gitti, hafif, yaz icin ideal ama renkleriyle ilgili kararsiz kaldim. ne dersiniz kombinlemek icin uygun mu ve sizce alayim mi göndereyim mi ?

netteki resimler: Bluse - Langarm, 3/4-Arm - Französische Mode im Online-Shop von 3Suisses

biraz karisik geldi yandan olunca anliyamadim tam ama uyumlu hos yazlik bir kombine benzettim
cantanda güzelmis ama ayakkabilar cok satafatsiz kalmis bu kombine diye düsündüm .. farkli kombinlerlede bekleriz..

moon cok hos olmusun yine canim sevgilinlede iyi eglenceler ..

efsun anladigim kadari ile seviyorsan böyle dalli cicekli seyleri baharda yazda güzel kombinleyebilirsin
ben olsam orda pudra rengi vardi onu alirdim :KK1: ama buda civilcivil böyle seversen kalsin bide gönderme ile ugrasma

gnycigim cok tesekkür ederim canim bizde sizi öptük

Son düzenleme:
Moon, Kkontess, Egerian sagolun kizlar sayenizde daha sicak baktim simdi bluza..

efsun anladigim kadari ile seviyorsan böyle dalli cicekli seyleri baharda yazda güzel kombinleyebilirsin
ben olsam orda pudra rengi vardi onu alirdim :KK1: ama buda civilcivil böyle seversen kalsin bide gönderme ile ugrasma

canim gri de cok hosuma gitti ama o bana göre acik, bundaki desen dolayisiyle altindan hafif bisey giymem yeterli, icini göstermiyor pek. ama digerleri gösteriyor..

kizlar, alttaki bluzu siparis ettim ama alsam mi geri mi göndersem yine kararsiz kaldim. renkleri katalogdaki gibi degil, daha pembemsi duruyordu, netteki görüntüyü de ekliyorum, ama cirtlak pembeleri var, bu yüzden resim ekledim. aslinda kurdelesi hosuma gitti, hafif, yaz icin ideal ama renkleriyle ilgili kararsiz kaldim. ne dersiniz kombinlemek icin uygun mu ve sizce alayim mi göndereyim mi ?

netteki resimler: Bluse - Langarm, 3/4-Arm - Französische Mode im Online-Shop von 3Suisses

çok beğendim. yazın beyaz pantolonla çok güzel olur bnce.

moon çok güzel elbise ve sende cok güzel taşımışın fizik süper olunca..
elbiseni nerden aldn çk merak ettim ben de alıcam da..

efsu bence de cok hoş bluzun o site güvenilir mi sürekli alışveriş yaptığın bir site i tr e sipariş verildiğinde acaba kaç günde geliyor kargo parası falan nasıl

Selam Kandiliniz mübarek sevgiller gününüz kutlu olsun kızlar:KK16:
ZÜMRA=3 kombininide çok beğendim Çok yakışmış :nazar:
MOON=Islık ıslık
Harika bir elbise Ve harika bir fizik Maşallaaah:nazar:

efsu bence de cok hoş bluzun o site güvenilir mi sürekli alışveriş yaptığın bir site i tr e sipariş verildiğinde acaba kaç günde geliyor kargo parası falan nasıl

evet güvenilir, yalniz ben Almanyada yasiyorum,kargo falan farklidir, mümkün müdür bilmiyorum... daha önce birkac kez siparis verdim, fransiz stilinde ürünler satiyorlar hic fena degil simdiye kadar aldiklarim.

moon sevgilin çok şanslı canım
çok güzel görünüyorsun yine

tatlım10 beyaz bady üzerine kırmızı yelek
boynundada şal tarzı bişey var herhalde
güzel hoş görünüyorsun canım
sadece kırmızı yelek olmasada olurmuş sanki

Önce resim ekleyip sonra sizlere yorum yapacağım kızlar... :KK31:
Bayadır eklemiyordum...
İşte bugün ben... :82:
Ayakkabım görünmediği için ayrıca çektim, boleromun çiçeği de fotoğrafta görünmediği için ayrıca fotoğrafladım :KK61:

4157.jpg

Moon gene sana maaşallah elbisen çok hoş olmuş gerçekten uyumlu ve güzel görünüyorsun.
Zümra senin de 2. fotoğrafını beğendim, eteğin güzelmiş ve bluzun :KK69:
Selayhus u da beğendim zarif görünüyorsun çok... :81:
xzgi cim elbise çok yakışmış çok alımlı olmuşsun :KK1:
Kontescim senin de çok güzel uyumun... Herkese koca bir :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
X