Bugün ne giydin? Çek görelim..

kontesss herşeyi uydurmuşsun yinee sadece yeleğin aradan çıkması hoş olmamış valla gel benim dolabada el atıver kıyafet dolu ama kombinleyemiyorum :44::KK31:moonn mooonnnnn :KK23::nazar::KK69:beren çizmelerine bayıldım hepiniz çok şıksınız :81:

sağol canımm:KK19:
buyur topiğime gel,kombin konusunda yardımcı olmaya çalışırım:KK69:

beren91 sacların cok guselmis canım cok begendim kombinde gayet hos:KK16:

ay çok teşekkür ederim canım:nazar:

kontesss herşeyi uydurmuşsun yinee sadece yeleğin aradan çıkması hoş olmamış valla gel benim dolabada el atıver kıyafet dolu ama kombinleyemiyorum :44::KK31:moonn mooonnnnn :KK23::nazar::KK69:beren çizmelerine bayıldım hepiniz çok şıksınız :81:

teşekkürler tatlım:KK69:

klasik ve güzel.

teşekkür ederim efsuncum:KK69:

Resmimi çekemiyorum ama kendimi tasvir edeyim bari heves ettim :KK9:

Taba rengi çantam çizmem. Buz mavisi kot eteğim ten rengi çoraplarım. Beyaz gömleğim uzun göğüs altından kemerli kahverengi hırkam.

beren91 kotla siyahi cok yakistiriyorum, kobinde hos durmus... kilolu durmuyorsun bencede vucudun cok dengeli geldi bana..

kuşkam sağolasınn:KK69:
aşkitom bluzunu beğendimm:KK71:

Askitom insan sanatci baskisi sevmiyorum ama bu kiyafet gobusunle cok tatli durmus ... Kendine almamisin sirf gobek sin gibime geldi cok sevimli ama .. 90a vurdun demekki azminle basarirsin guzelim hele bir dogsun ipekcik ..

Logocugum uzerindeki bluzu begendim canim ...rahat hos bir kombin

aşkito 90 nerende var senin alla sen yaaa :KK53: çok cici bi t-shirt bende hamile olunca böyle ciciş giyinmek içimden gelcek mi acaba yaa :KK53:

yorumlariniz icin mersiii:KK16:

tivitim eminim pek cici bir hamile olursun sende canim.. o günleride görürüz insallah:KK39:
yha tam olarak 90 deil 83 ama az kaldi .. :KK1:

selayim son zamanlarda bütün kombinlerini begeniyorum diyebilirim..

moon:KK53::KK52::KK23::89:

Beren91 cok ho$sun cnm, hic kilolu gelmedin bana.
yanimda ciliz bile durabilirsin haha:KK1:

Kontess seni bu topigin en uyumlu giyineni ilan ettim gitti:KK64:

egerian banada üstndeki cok bol geldi, ama resimdede biraz farkli cikmis olabilir:KK6:

Taba rengi çantam çizmem. Buz mavisi kot eteğim ten rengi çoraplarım. Beyaz gömleğim uzun göğüs altından kemerli kahverengi hırkam.

:KK1:
cok yakismis cnm, gömlegini nerden aldin, benimde böyle bir gömlege ihtiacim var:KK60::KK60:

yorumlariniz icin mersiii:KK16:

tivitim eminim pek cici bir hamile olursun sende canim.. o günleride görürüz insallah:KK39:
yha tam olarak 90 deil 83 ama az kaldi .. :KK1:

selayim son zamanlarda bütün kombinlerini begeniyorum diyebilirim..

moon:KK53::KK52::KK23::89:

Beren91 cok ho$sun cnm, hic kilolu gelmedin bana.
yanimda ciliz bile durabilirsin haha:KK1:

Kontess seni bu topigin en uyumlu giyineni ilan ettim gitti:KK64:

egerian banada üstndeki cok bol geldi, ama resimdede biraz farkli cikmis olabilir:KK6:

çok teşekkür ederim aşkitooooooooooooo:KK52:
nerelerdesin ttlım ya hiç görünmüyorsun:KK43:

:KK9:anlattığına göre çok uyumlu ama bakmadan inanmammmm :KK9:
beren çok hoş olmuşsun göz yormayan güzel bir kombin kotlu kombinleri çok seviyorum ama hiçbir kotum olmuyor ne yazık ki artık :KK5:
kontiş çok uyumlusun
moon yolların ustasıyım bacaklarının hastasıyım :KK9: çok beğendim canım :KK69:
egerian üstündeki güzel bişeye benziyo salaş şeylere bayılırım ama çok bol durmuş tatlım yaa :KK17:

:KK9:anlattığına göre çok uyumlu ama bakmadan inanmammmm :KK9:
beren çok hoş olmuşsun göz yormayan güzel bir kombin kotlu kombinleri çok seviyorum ama hiçbir kotum olmuyor ne yazık ki artık :KK5:
kontiş çok uyumlusun
moon yolların ustasıyım bacaklarının hastasıyım :KK9: çok beğendim canım :KK69:
egerian üstündeki güzel bişeye benziyo salaş şeylere bayılırım ama çok bol durmuş tatlım yaa :KK17:

çok teşekkür ederim canım inşallah en yakın zamanda daha zayıf bir halimle karşınıza çıkacagım:KK49:

X