Bugün ne giydin? Çek görelim..

klasik bir kontes kombini
güneşi görünce açık renklere büründüm
kilo verince girilen eski kotun keyfi de süperdi hani

kontes : tatlım kotun rengi benimde çok hoşuma gitti ee bide bacakların güzel o yüzden tam olmuş açık renkleride güzel uydurmuşsun

moon : kız sen mankenlik ajansına başvur nolur

kontes : tatlım kotun rengi benimde çok hoşuma gitti ee bide bacakların güzel o yüzden tam olmuş açık renkleride güzel uydurmuşsun

moon : kız sen mankenlik ajansına başvur nolur

tesekkur ederim canım valla kendimi mankenlik ajansına yazılacak kadar iyi gormuyorum olsamda yine gitmezdim ya

ilk önce aşkitocumteşekkür ederim normal halide bol
moon
fiziğin muhteşem maşallah sade olmuşsun güzel olmuş
kontescimsenin şu takı ve toka uyumuna bitiyorum çok hoş seçimlerin var
tivitimmteşekkür ederim canım salaşlığıda geçti o biraz çuval gibi
jadecimüzerindeki çok tatlı seçimlerimi üstündeki gibi yapıcam dar hoş olmuş vücuduna beğendim

Son düzenleme:
kontess salina bayildim, rengi cok hos ya

moon resimleri azcik daha büyük koysana ayol cizmeler süperr

jade ne kadar tatli olmussun göbeginle

egerian tesekkur ederim

miha tesekkur ederim eskiden buyuk koyuyordum ama simdilerde fazla takıntı yapıyorum nete resim koyma isini ondan olsa gerek minik yaptım resimleri:44:

Son düzenleyen: Moderatör:
ay ne güzel topik eski günlerine döndü yine bir sürü kombin var :81:
beren kotla siyahı çok yakıştırırım gayet sade ve hoş bi kıyafet olmuş canım,
jade canım göbüş büyümeye başlamış sağlıkla kucağına alırsın inşallah
kıyafetin de gayet özenli ve uyumlu bence kazağın güzelmiş
moon valla bu fizikle her kıyafet hoş duruyo zaten uyumlu ve güzel olmuşsun yine canım
kontezişkom yine uyumlu yine hoşsun canım renklerini çok beğendim kot da çok güzel oturmuş üstüne
aşkitocum ben sana yorum yapmayı unutmuşum tişörtünü çok beğenmiştim resimli şeyleri genelde sevmem ama bu sana çok yakışmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…