Bugün ne giydin? Çek görelim..

[
sebebimaşk elbisen çok şık sanada çok yakışmış
sadece çorap ve ayakkabı farklı olabilirdi.

teşekkürler canım, dışarıda yapılan bir parti olduğu için, üşümeyeyim diye çizme giymiştim.

kizlar sunu siparis ettim. güzelde oldu ama rengi konusunda endiseliyim biraz. ne dersniz geri göndereyim mi kalsin mi ?

A Wear | A|Wear

foto da var video da...

Guzel gorunuyor fotografta canim , sen de kendinde guzel oldugunu soyluyorsun o zaman ne endiselendiriyor seni? Rengini mi begenmedin? Sen onu kombinle koy biz de sende nasil durduguna rengin karar verelim

Teşekkürler Berenciğim

xzgim barcman ablaminki bence kolye degil canim ,tam o dökük yakanin bittigi yerlerde dügme islenmis gibime geldi tek tek oya gibi :) tabi ben böyle gördüm canim birde kendisine sormak gerek :26: abla ??
teşekkürler ablacığım

ama kolye takmadım
Selayhusumun dediği gibi buluza monte edilmiş düğmeler var

Kizlar asil endisem, nasil kombinlerim ve biraz da rengi cok mu karisik. altina bir pantolon giymeliyim ama nasil bisey fikriniz varmi ?

Aslinda evet bronzlasinca, güzel altin aksesuarlarla daha hos olabilir dimi...

ben boyama meraklisiyim ya, boyasam nasil olur diye bile düsündüm.

bu tamamiyle senin zevkinle ilgili birsey
cogu insan cok renkli sever
cogu sade sever
bana göre cok karisik bu elbisenin renkleri ama sen böyle seviyorsan rahatlikla giyinebilirsin.

birde bu kumas boyalari her kumas icin olmuyor cinsina bagli ,belki bunun kumasida tutmuyabilir

malesef bu kombini begenmedim canim sebebini acikliyayim :
1.) bluzun kollari yarasa kol gibi bu yüzden yelek kasmis.
2.) renkler birbirini bogmus gibi
3.) bu taytin üzerine acik renk uzun bir bluz veya gömlek giy bence , basenleri kapatan türden,
kesinlikle seni daha zayif gösterecektir.
sirf beyaz bir gömlek ,güzel bir kolye ile seni cok zarif gösterecektir mesela

kusura bakma emi canim , öneri amacli sadece

al benden de o kadar
çok şişmanım

renklide severim de, mankende sanki daha güzel durdu :) Ebruli gibi bir tarzi var ya ondan etkilendim yoksa daha sade seviyorum..yada az renkli. mesela siyah üzeri pembe beyaz cicek, kahverengi üzeri beyaz turkuaz gibi seyleir severim.
boyamaya uygun kumasi ancak ipleri naylona benziyor ve icinde bi yesil tonu var, ondan ipleri.
o reng gayet hos. ben daha cok kahverengimsi olan kisimlari yüzünden boyamayi düsündüm. elbiseyi geri vermiycem galiba kombinleyebilirsem. ve belirli süre sonra SIKILIRSAm boyarim maviye...

kontescim bence de üstüne uzun bişey giysen daha zarif durur hakketen eşofman gibi durmuş ama renkleri ben sevdim, hiç de şişman değilsin ayrıca çok da kilo verdin bence tayt zayıf bile olsan uzun kıyafetlerle daha zarif duruyor

kkontess kesinlikle sisman degilsin nerden cikardin! Ozellikle bu fotoda hic degilsin. Ne yazik ki bu kombini ben de begenmedim ; renkler birbirini bogmus ve taytin ozelligi elinden alinmis gibi eminim en kisa zamanda sen bu tayti cok daha guzel kombinleyeceksin kombinleyecek misin?

olur da annemler öyle giydirmez canim :)

Elbise sen giydiginde tam olarak neredende duruyor canim? Benim onerim ailen corapla giymenden rahatsiz oluyorsa dar bir skinny ile kombinlemen ve altina cizme giymen. Internette sana fikrimi anlatabilecek bir kac foto bulmaya calistim ekliyorum umari yardimci olabilirim

Iste boyle...eger elbise sen uzun boylu oldugun icin senin uzerinde tunik gibi duruyorsa o zaman altina bollasarak inen bir pantalon onun altina da topuklu (kesinlikle) ayakkabilar giyebilirsin.Ayakkabilarin pantolonun altinda kalicak sekilde...

Onlar da boyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…