Bugün ne giydin? Çek görelim..

öncelikle hepinize teşekkür ederim yıllar evvel ki kombinime yaptığınız yorumlar için

internetim yok uzun zamandır şimdi bulmuşken gördüklerimden aklımda kalanlara yazayım:

burcucum çorabının rengi çok güzel üzerindekini de çorabının renginde bir şeylerle renklerdirseydin çok daha hoş olabilirdi diye düşünüyorum

tweety düşük kollu kombinini hatırlıyorum tatlım çok hoştu ayrıca pozuna da maaşallah

hanturks ben böyle fiziğini beğendiğim hatunlara balık gibi derim hani yanlış anlama diye söyledim. balık gibi olmuşsun moru da sevmem ama çok enerji aldım o kombininden

sebebim aşk elbisene bayıldım bayıldım nereden aldın acaba? belki bulurum

kontesss sonu sana ayırdım bir sürü kombin eklemişsin çünkü
şimdi şööyle uzaklardan bir kombin hatırlıyorum ama aklımda sadece snoodun ve eldivenlerin kaldı
fiyonkunla eldivenlerini yesinler bi ara zahmet olmazsa rica etsem o eldivenin resmini çeker misin nasıl anlayamadım tam =))
sonracııma cıvıl cıvıl vardı bir tane oradaki cepkeninin renklerine bittim ama üstündeki kazak bi garip geldi gözüme yüzüklerin ve ojelerin her zaman ki gibi..
en son kombinine bir şey demeyeceğim de şişmanım demişsin ya yoook artık! diyorum neren şişman yahu hatun dediğin azıcık öyle olur boşver

Son düzenleme:
sanırım şişman ve çirkin hissettiğimiz günlerin birindeyim kızlar
destek ve yorumlar için hepinize teşekkür ediyorum
uzun bir şey giymeyi düşündüm ama renk uyduramadım,yanlar deri olduğundan hiç bişey yakışmadı sanki
siyah deri bir yelek/cepken mi alsam?
bi de fermuar detayı ellerimi parçaladı kan revan oldum,iyice sinirlerim uçtu

Elbisenin alt kismi firlirli, dar paca biseyle giymem sart görünüyor. renk olarak kot mu dersin ? siyah sanki uymadi.. ben bi giyinip resmini ekliym, boyum pek uzun degil ama hemen hemen ilk ekledigin resimdeki elbise gibi boyu sanirim.

bana yaptığınız güzel yorumlar için teşekkür ederim
kontiş canım gerçekten olmamış bu kombin hırka değilde tunik üzeri deri yelekle çok güzel duracaktır bu tayt canım

tibitim saol canım,arada olsun böyle
kırmızı hatunum eldivenler yün canım,gerçekten çok ısıtıcı tavsiye ediyorum
ben kotondan almıştım canım,istersen bakabilirsin

kontesim söyle birseyler diye düsünmüstüm ben..
bu benim eskilerden bir kombin (tekrarlama oldu kusura bakmayin )...
eger gömlekle düsünmezsen böyle biseyle kombinle tabiki hosuna giderse ??:26:

selayım tamamdır kuşumm bu tarz bi bluzum yok sanırım , hatırlamıyorum şuan yoksa da edinicem sağolasın zahmet oldu

kizlar sunu siparis ettim. güzelde oldu ama rengi konusunda endiseliyim biraz. ne dersniz geri göndereyim mi kalsin mi ?
A Wear | A|Wearfoto da var video da...
canm bu sanki pek renkli ya siyah taytla hoş olur ama ailem izin vermez demişsn o zamn çok dar bi pantolon olabilir yda kalın taylar var pantoln gbi gözüken onlarla olablr :97:
bgn baktım ama çirkin şeyler 60 tl fiyattaydı
buyur kuşum eldiven böyle bir şey
Eki Görüntüle 137185
bu eldiven çok tatlııııııııı

bu da bugün ben
kot hiç belli olmamş kötü çıkmış koyu mavi dar bi kot.. bide boyum bi bçuk metre çıkmş o kadr kısa deilm 168 boyum

HANTURKSCUMM morlar çok yakışmış canım fiziğin harika

BURCUCUM rahat ve hoş bir kombin olmuş fiziğinse

KONTESCİM bir sürü kombin eklemişssin.fiyonklu küpelerine bayıldım canımrengarenk kombinin tam seni yansıtmış beğendim benama şu taytla olanı beğenmedim canım yaaüst taraf sıradan olmuş taytının özelliğini bozmuş bence. bi tunikle muhteşem olacağından eminim amabu arada o basenlerden bende de cvar sıkma canınıhiç de kötü durmuyo .yemeğin salçalısı kadının kalçalısı

335immmm hoşgeldin canım benim. çok tatlı olmuşssun.o yeleklere bayılıyorum zatendiğer kombinin de hoşuma gitti kazağın çok güzelmiş

SEBEBİM AŞK elbise çok yakışmış

BARÇMAN ABLAcımm elbiseli kombinin çok hoşuma gitti sana da çok yakışmış.her zamanki gibi çok zarifsindiğer kombinindeki bluzun işlemelerine bayıldım

TWEETYcim eteğin yakışşmış

SELAYIMM çıtır annem sende bu fizik varken her şey yakışır vallaa

barçman ablacım ben sana yorum yazmadım sanırım:26:
halbuki ikinci kombindeki bluzunü çok beğenmiştim,kusura bakma kuşkam diyince düştü jetonum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…