Bugün ne giydin? Çek görelim..

öncelikle hepinize teşekkür ederim yıllar evvel ki kombinime yaptığınız yorumlar için En Büyük KK:KK71:

internetim yok uzun zamandır şimdi bulmuşken gördüklerimden aklımda kalanlara yazayım:

burcucum çorabının rengi çok güzel üzerindekini de çorabının renginde bir şeylerle renklerdirseydin çok daha hoş olabilirdi diye düşünüyorum :KK71:

tweety düşük kollu kombinini hatırlıyorum tatlım çok hoştu ayrıca pozuna da maaşallah :KK71:

hanturks ben böyle fiziğini beğendiğim hatunlara balık gibi derim hani yanlış anlama diye söyledim. balık gibi olmuşsun moru da sevmem ama çok enerji aldım o kombininden :KK71:

sebebim aşk elbisene bayıldım bayıldım nereden aldın acaba? belki bulurum :KK71:

kontesss sonu sana ayırdım bir sürü kombin eklemişsin çünkü :KK9:
şimdi şööyle uzaklardan bir kombin hatırlıyorum ama aklımda sadece snoodun ve eldivenlerin kaldı :KK9:
fiyonkunla eldivenlerini yesinler :KK69: bi ara zahmet olmazsa rica etsem o eldivenin resmini çeker misin nasıl anlayamadım tam =))
sonracııma cıvıl cıvıl vardı bir tane oradaki cepkeninin renklerine bittim :KK71: ama üstündeki kazak bi garip geldi gözüme :KK53: yüzüklerin ve ojelerin her zaman ki gibi.. :KK19:
en son kombinine bir şey demeyeceğim de şişmanım demişsin ya yoook artık! diyorum neren şişman yahu hatun dediğin azıcık öyle olur boşver :KK9:

:KK71::KK71::KK71:

Son düzenleme:
sanırım şişman ve çirkin hissettiğimiz günlerin birindeyim kızlar :KK59:
destek ve yorumlar için hepinize teşekkür ediyorum:KK61:
uzun bir şey giymeyi düşündüm ama renk uyduramadım,yanlar deri olduğundan hiç bişey yakışmadı sanki:KK59:
siyah deri bir yelek/cepken mi alsam?
bi de fermuar detayı ellerimi parçaladı :KK47: kan revan oldum,iyice sinirlerim uçtu:KK47::KK47::KK47:

Elbise sen giydiginde tam olarak neredende duruyor canim? Benim onerim ailen corapla giymenden rahatsiz oluyorsa dar bir skinny ile kombinlemen ve altina cizme giymen. Internette sana fikrimi anlatabilecek bir kac foto bulmaya calistim ekliyorum umari yardimci olabilirim:KK69:

Eki Görüntüle 137131 Eki Görüntüle 137130

Iste boyle...eger elbise sen uzun boylu oldugun icin senin uzerinde tunik gibi duruyorsa o zaman altina bollasarak inen bir pantalon onun altina da topuklu (kesinlikle) ayakkabilar giyebilirsin.Ayakkabilarin pantolonun altinda kalicak sekilde...

Eki Görüntüle 137135 Eki Görüntüle 137136

Onlar da boyle :KK34:

Elbisenin alt kismi firlirli, dar paca biseyle giymem sart görünüyor. renk olarak kot mu dersin ? siyah sanki uymadi.. ben bi giyinip resmini ekliym, boyum pek uzun degil ama hemen hemen ilk ekledigin resimdeki elbise gibi boyu sanirim.

çok sağol tatlım :KK71:
ayrıca haklısın bazen ben de berbat hissediyorum olur öyle arada sen al bence br deri cepken hem alışveriş keyfini de yerine getirir :KK9:

bgn baktım ama çirkin şeyler 60 tl fiyattaydı :KK20:
buyur kuşum eldiven böyle bir şey
$CIMG05091-vert.jpg

bana yaptığınız güzel yorumlar için teşekkür ederim :KK71:
kontiş canım gerçekten olmamış bu kombin hırka değilde tunik üzeri deri yelekle çok güzel duracaktır bu tayt canım :KK69:

tibitim saol canım,arada olsun böyle :KK53:
kırmızı hatunum eldivenler yün canım,gerçekten çok ısıtıcı tavsiye ediyorum
ben kotondan almıştım canım,istersen bakabilirsin:KK49:

kontesim söyle birseyler diye düsünmüstüm ben..
bu benim eskilerden bir kombin (tekrarlama oldu kusura bakmayin :KK33::KK33:)...
eger gömlekle düsünmezsen böyle biseyle kombinle tabiki hosuna giderse ??:26:
$catsao8tx49z[1].jpg

selayım tamamdır kuşumm:KK61: bu tarz bi bluzum yok sanırım , hatırlamıyorum şuan:KK60: yoksa da edinicem sağolasın zahmet oldu:KK54:

kizlar sunu siparis ettim. güzelde oldu ama rengi konusunda endiseliyim biraz. ne dersniz geri göndereyim mi kalsin mi ?
A Wear | A|Wearfoto da var video da...
canm bu sanki pek renkli ya :KK31: siyah taytla hoş olur :KK69: ama ailem izin vermez demişsn o zamn çok dar bi pantolon olabilir yda kalın taylar var pantoln gbi gözüken onlarla olablr :97:
bgn baktım ama çirkin şeyler 60 tl fiyattaydı :KK20:
buyur kuşum eldiven böyle bir şey
Eki Görüntüle 137185
bu eldiven çok tatlııııııııı :KK16:

bu da bugün ben :KK69:
kot hiç belli olmamş kötü çıkmış koyu mavi dar bi kot.. bide boyum bi bçuk metre çıkmş o kadr kısa deilm :KK60::KK60: 168 boyum :KK9: :KK16:

$03022011(003).jpg $03022011(006).jpg $03022011(002).jpg

HANTURKSCUMM morlar çok yakışmış canım fiziğin harika:nazar:

BURCUCUM rahat ve hoş bir kombin olmuş fiziğinse:nazar::nazar::nazar:

KONTESCİM bir sürü kombin eklemişssin.fiyonklu küpelerine bayıldım canım:KK69:rengarenk kombinin tam seni yansıtmış beğendim ben:nazar:ama şu taytla olanı beğenmedim canım yaa:KK4:üst taraf sıradan olmuş taytının özelliğini bozmuş bence. bi tunikle muhteşem olacağından eminim ama:KK69:bu arada o basenlerden bende de cvar sıkma canını:KK60:hiç de kötü durmuyo .yemeğin salçalısı kadının kalçalısı:KK60::KK60:

335immmm hoşgeldin canım benim. çok tatlı olmuşssun.o yeleklere bayılıyorum zaten:KK69:diğer kombinin de hoşuma gitti kazağın çok güzelmiş:KK69::KK69:

SEBEBİM AŞK elbise çok yakışmış:nazar:

BARÇMAN ABLAcımm elbiseli kombinin çok hoşuma gitti sana da çok yakışmış.her zamanki gibi çok zarifsin:nazar:diğer kombinindeki bluzun işlemelerine bayıldım:KK69:

TWEETYcim eteğin yakışşmış:nazar:

SELAYIMM çıtır annem sende bu fizik varken her şey yakışır vallaa:nazar::nazar::nazar:

barçman ablacım ben sana yorum yazmadım sanırım:26:
halbuki ikinci kombindeki bluzunü çok beğenmiştim,kusura bakma kuşkam diyince düştü jetonum:KK59:

X