Bugün ne giydin? Çek görelim..

dün bir arkadaşımla pazar kahvaltısından...
(siyah tayt biraz kapalı kaçtı ama başka renk giymiyorum yaa, çok mu vahim :KK17::KK17:

Uploaded with ImageShack.us
canim ben sana lacivert kot gibi duran taytlari önerebilirim güzel duruyorlar onlar , hem siyaha alternatif olmus oluyorlar,
mesela öyle bir tayt ve taba rengi cizme ile kombinine hareket getirebilirsin , üstündeki cok cici cokta yakismis sana darkocugum ..

kar yüzünü gösterdi burada da inşallah daha çok yağarbegom
bu gün benaylün
montum siyah çantam siyah
[]

günlük bir kombin rahat duruyor..

canim ben sana lacivert kot gibi duran taytlari önerebilirim güzel duruyorlar onlar , hem siyaha alternatif olmus oluyorlar,
mesela öyle bir tayt ve taba rengi cizme ile kombinine hareket getirebilirsin , üstündeki cok cici cokta yakismis sana darkocugum ..

günlük bir kombin rahat duruyor..

evet canım günlük giydiklerimi koyuyorum zaten:KK69:

:KK3: herkese mrb :KK3:
ben buraya ara ara bakıyodum kim ne giymiş diye ama hiç yazmadm :97:
bugn bi açılış yapıym dedm :82: artık dha sık gelirm inş. okul tatildeyken hazır vize final derdi yokken :KK53:
sdce gördüklerimi söylüyorm :KK69:
burcucum ne güzel fizigin var çok yakışmış giydiklerinide bgendim özellikle montunu :KK16:
ezgiydi snrm ynlış hatırlamıyosm :KK69: çok tatlıymş ev halin hatta o dşardaki halinde olablr :KK9::KK9:
bide evinide çok bgendimmm :KK69:
bnde üşenmezsem en yakın zamnda koyarm bişeyler :81:

kontescim boyunluğuna bayıldım canım genişliğini kaç santim ördün tatlım ölçüleri verebilirmisin? sen barbi ve xzgim favorilerimsiniz :KK9::KK9:
tesekkur ederım canım :KK17:
kar yüzünü gösterdi burada da inşallah daha çok yağarbegom
bu gün benaylün
montum siyah çantam siyah

gayet guzel olmussun
dün bir arkadaşımla pazar kahvaltısından...
(siyah tayt biraz kapalı kaçtı ama başka renk giymiyorum yaa, çok mu vahim :KK17::KK17:

selayhusa tamamen katılıyorum kot taytlarla cok daha guzel olur ama bluzun fırfır kısmını pek begenmedım

:KK3: herkese mrb :KK3:
ben buraya ara ara bakıyodum kim ne giymiş diye ama hiç yazmadm :97:
bugn bi açılış yapıym dedm :82: artık dha sık gelirm inş. okul tatildeyken hazır vize final derdi yokken :KK53:
sdce gördüklerimi söylüyorm :KK69:
burcucum ne güzel fizigin var çok yakışmış giydiklerinide bgendim özellikle montunu :KK16:
ezgiydi snrm ynlış hatırlamıyosm :KK69: çok tatlıymş ev halin hatta o dşardaki halinde olablr :KK9::KK9:
bide evinide çok bgendimmm :KK69:
bnde üşenmezsem en yakın zamnda koyarm bişeyler :81:

tesekkur ederımmmm :KK71::KK71::KK71:

Tayt biraz büyük gelmiş sanırım. :KK24:

Ama üzerinizdeki beyaz çok güzelmiş. :KK69:

teşekkür ederim, tayt büyük değil de, kısa bot da aynı renk olunca öyle görmüş olabilirsin... :KK71:

B]

canııımmmmm teşekkür ederim, hımmm tamam lacivert tayt taba çizme beyaz üst çok da gökkuşağı gibi olmayak kız :KK1::KK1:

bi alayımda deniyim, bu pentinin yırtık yırtık kalın bir çorabı vardı kontesciğimde de var hani onunla nasıl oolur selayımm :26::26:

güzel gözüküyo canım:KK69::KK69:

teşekkürlerr :KK16: :KK16: senin de kombinini çok beğendim canım sıcacık içim ısındı vallahi :2:
tesekkur ederım canım :KK17:

selayhusa tamamen katılıyorum kot taytlarla cok daha guzel olur ama bluzun fırfır kısmını pek begenmedım
ezgicim ben de sırf eteği için aldım zaten :KK1::KK1: fırfır değil de etek kısmı dantel , boynuma da ona uygun bir dantel fular bağladım :KK17::KK17:

teşekkür ederim, tayt büyük değil de, kısa bot da aynı renk olunca öyle görmüş olabilirsin... :KK71:

canııımmmmm teşekkür ederim, hımmm tamam lacivert tayt taba çizme beyaz üst çok da gökkuşağı gibi olmayak kız :KK1::KK1:

bi alayımda deniyim, bu pentinin yırtık yırtık kalın bir çorabı vardı kontesciğimde de var hani onunla nasıl oolur selayımm :26::26:

darkoom taba farkli bir renk olmasina ragmen, bejli ,beyajli ,lacivertli kombinlerde süper uyum veriyor diye düsünüyorum , bende daha önce lacivert beyaz böyle kombinlemistim gecmis sayfalarda var görmemisindir benim hosuma gidiyor canim öyle , sende kesinlikle dene diyorum o yüzden.
hem body deki ablanin yüzünün rengi tabaya yakin :KK1:
pentinin o bahsettigin coraplarinida cok seviyorum ama üstündekini genel olarak siyahla uygun bulmadigim icin öyle bir kombin önermistim, ama o coraplardan kesin al baska bir sekilde kombinle derim cok tarzlar cünkü...

Son düzenleme:
fish'cim burdan da teşekkür ederim
sorunun cevabını sabah özeline yollamıştım :kk77:

olive'cim üstündekini çok beğendim ama siyah bana da hoş gelmedi.kahve ya da açık renk tayt olabilir.
diceksin ki nasıl yani açık renk,gözümün önünde ama ismini anımsayamıyorum şuan rengin:26:

darkoom taba farkli bir renk olmasina ragmen, bejli ,beyajli ,lacivertli kombinlerde süper uyum veriyor diye düsünüyorum , bende daha önce lacivert beyaz böyle kombinlemistim gecmis sayfalarda var görmemisindir benim hosuma gidiyor canim öyle , sende kesinlikle dene diyorum o yüzden.
hem body deki ablanin yüzünün rengi tabaya yakin :KK1:
pentinin o bahsettigin coraplarinida cok seviyorum ama üstündekini genel olarak siyahla uygun bulmadigim icin öyle bir kombin önermistim, ama o coraplardan kesin al baska bir sekilde kombinle derim cok tarzlar cünkü...

tamam canım öyle deniyim, taytları da zati yeni yeni giymeye başladım kilo verdikçe yelpaze açılıyor :KK66::KK66::KK66:

teşekkürlerr :KK16: :KK16: senin de kombinini çok beğendim canım sıcacık içim ısındı vallahi :2:

ezgicim ben de sırf eteği için aldım zaten :KK1::KK1: fırfır değil de etek kısmı dantel , boynuma da ona uygun bir dantel fular bağladım :KK17::KK17:

teşekkür ederim canım:KK69:

bende günlük koyuyorum koydugum zamanlarda , zaten adi üstünde bugun ne giydin :KK1: :KK1:

:KK1::KK1:aynı şeyleri konuşuyoruz

Cok tatli olmussun canim , kazagin bereyle uyumu cok guzel:81:

teşekkür ederim canım:KK16::KK16:

airlikfeer günlük hoş bi kombin olmuş bu botlarla pantolonlaın uyumunu seviyorum
darkolivecim bluzün çok şirinmiş dantellerini çok sevdim kızlara katılıyorum kot görünümlü taytlar ya da kahverengiyle daha hoş durur canım benim

bu da dünkü ben arkadaşla dışaı çıkmıştık :78:
pantolonun rengi değişik duruyo sanki ama siyah

$giysi 35 .jpg

Son düzenleme:
airlikfeer günlük hoş bi kombin olmuş bu botlarla pantolonlaın uyumunu seviyorum
darkolivecim bluzün çok şirinmiş dantellerini çok sevdim kızlara katılıyorum kot görünümlü taytlar ya da kahverengiyle daha hoş durur canım benim

teşekkürler canım:KK69:

bu da dünkü ben arkadaşla dışaı çıkmıştık :78:
pantolonun rengi değişik duruyo sanki ama siyah

[]

sen de hoş duruyorsun:KK69::KK69:

airlikfeer cok tatli olmussun, ozelikle bereni cok begendim
Hanturks uyumlu ve hos olmusun herzamanki gibi yine :)

Bende bugun boyleyim, turkuaz/yesil corabimla, biraz coks ade ustum, okula giderken hemen taki verdim :KK70: :KK53:
CIMG0448.jpg

Son düzenleme:
X