Bugün ne giydin? Çek görelim..

kuşum ekledim ya papimi de
ugg tarzı bi çizmem vardı
başka kombinimden kestim ekledim

Kkontess ya nasil saskinim baskasina yazacagim yorumu sana yazmisim ayni anda herkese cevap yazmak icin pencere aciyorum ya ondan herhalde :KK60:

Senin yorumunu da yapicaktim tabiki , yelegin cok hos tatlim pantolonla uyumu guzel bence sana da cok yakismis yalnizca ben ugg lari begenmiorum iste:KK61: su ana kdr kimsede begenmedim benim tarzima gore onlarsiz cok guzel.:KK69:

airlikfeer cok tatli olmussun, ozelikle bereni cok begendim
Hanturks uyumlu ve hos olmusun herzamanki gibi yine :)

Bende bugun boyleyim, turkuaz/yesil corabimla, biraz coks ade ustum, okula giderken hemen taki verdim :KK70: :KK53:
CIMG0448.jpg

Burcucum cok hos , guzel bir kizsin tabiki :KK34: uzerindekiler uzerine tam oturmus cok yakismis ama kombin diyebilir miyiz bilmiyorum ; ayakkabilar yok , canta , giydigin ceket mont ya da kaban...gerci topigimizin adi da bugun ne giydin :KK9: ama sadece bunlari giymis olamazsin :KK9: neyse bunlar da benim dusuncelerim :KK34:

Kkontess ya nasil saskinim baskasina yazacagim yorumu sana yazmisim ayni anda herkese cevap yazmak icin pencere aciyorum ya ondan herhalde :KK60:

Senin yorumunu da yapicaktim tabiki , yelegin cok hos tatlim pantolonla uyumu guzel bence sana da cok yakismis yalnizca ben ugg lari begenmiorum iste:KK61: su ana kdr kimsede begenmedim benim tarzima gore onlarsiz cok guzel.:KK69:

ugg'ların kaderi bu sanırım:90: çok teşekkürler :KK71:

335 ve KONTESİM çok hoş görünüyorsunuz:nazar:
İki ayrı gün iki ayrı ben iddiasız kıyafetlerimle huzunuzdayım

ofisim! :))bidhakine inş. cnm :KK16: teşekkr ederm :KK69:
efsun o senin tatlılıgn :KK9::KK9: saol cnm :KK16:
juliaaa :KK48: tşekkr ederm tatlım :KK69: bizm topige ugramıyosn ne zamndr :KK57:
BARCMAN tşekkr edermm cnm :KK71:

bu da dünkü ben arkadaşla dışaı çıkmıştık :78:
pantolonun rengi değişik duruyo sanki ama siyah

Eki Görüntüle 136076

canim kemer disinda begendim seni günlük hos bir kombin olmus.

Bende bugun boyleyim, turkuaz/yesil corabimla, biraz coks ade ustum, okula giderken hemen taki verdim :KK70: :KK53:
CIMG0448.jpg
cok sade ve hos, zaten fizik bomba ne giysen yakisiyor masallah canim

cnm skıldı bnde ekliyim dedm resmimi yandaki arkadaşı kestim kırptım bişeyler yptım komik oldu :KK9::KK9:
neyse buda ben
:KK69::KK69:
cok begendim, o üstündeki en cok hosuma giden parca oldu, cok seviyorum o tarz tüylü seyleri , cokta yakismis sana
Eki Görüntüle 136636

bugünkü kontes:KK61: papi olarak ugg giycem sanırım
bu kombinin cok renkli geldi canim gözüme
ilk kombin icinde yorumum :üzerindeki cok tatli canim , yalniz bu pantolon dar paca degil ugglarla nasil giydinki ?? yeni aldigin taytla giyin bu ugglari bebegim.

335 ve KONTESİM çok hoş görünüyorsunuz:nazar:
İki ayrı gün iki ayrı ben iddiasız kıyafetlerimle huzunuzdayım

barcman ablacigim ilk kombindeki bluzundaki detay cok hosuma gitti ,beyaz bluzdaki..
ikinci kombinde renkler biraz bogmus gibi geldi ablacigim.

kontes bu kombinini üstündeki rengi sevmesemde beğendim sana yakışmış olduğunu düşünüyorum saçlarında açık renkti sanırsam
ablam birinci kombinde bluzünün önündeki detayı ve papilerini çok beğendim ikinci kombindeki bluzunda çok hoş duruyor :KK69:

X