Bugün ne giydin? Çek görelim..

bence güzel düşünmüşsün bu süslü gacıların bide ev halleri nasıl acabaaa

giydim tabiki de , topiklik değil
bence pek tutmaz öyle bi topik
:26:
bol bol eşofman olur ortalıkta

Üzerine bir şey giyinmedinmi
şaka şaka ,evdeyken nasıl giyiniyorsunuz merak ettim..

evde giydiğimiz kıyafetler diye bir topik açmayı düşünürmüsünüz

bence güzel bir topic olur

böyle bir topic açılmıştı kızlar ama tutmadı çünkü hatunlar davete gidermişcesine kıyafetlerini koyuyolardı evde böyleyim diye mutlaka evde de çok bakımlı olan hatunlar vardır benimde güzel güzel geceliklerimle dolaştığım olur ama bihter değiliz ki canım her allahın günü gecelikle dolaşalım insan rahat eşofmanlarınıda özlüyor

iyi bi topik olur bence ama malumunuz kış ben ne bulursam giyiyorum üstüme üşümeyim diye

cok guldum ilk sozune kontess

eheheheh :86:

eed ben de bu sebepten 'tutmaz' demiştim.
yazın bikinili fotolar gördük, ya ev hali diyerekten başka şeyler de görürsek aman mazallah
sende yine gecelik varmış,bende çiçekli don var ahahahah:86::86:
niyse ceza yimeden tıppp

öyle bi topic açılsa facia olur bence
şahsen ben koyarım ayıcıklı pijamalı halimi de hatunlar bihter tarzı çıkarlar

kontescim boyunluğuna bayıldım canım genişliğini kaç santim ördün tatlım ölçüleri verebilirmisin? sen barbi ve xzgim favorilerimsiniz

Son düzenleme:

:90:çiçekli don mu herşey görebilirsiniz yani devam edecekseniz aratın aynı konudan devam edin :76:

Kontescigim uzerindeki cok hos canim pembe dolaptada cok begenmistim :). Ama boyle donmadinmi yaa hernekadar kaban kalin olsada ..

KONTESSim hamaratım çok beğendim boyunluğunu

Bu arada Ben bir aralar Uyurken giydiklerimizi paylaşalımmı diye bir topik açmıştım
sanırım kadın modası bölümünde hala durmakta
Sonra o topikte tatsız bir olay yaşandı ve topikten vazgeçtim
Bilginize

Son düzenleme:
dün bir arkadaşımla pazar kahvaltısından...
(siyah tayt biraz kapalı kaçtı ama başka renk giymiyorum yaa, çok mu vahim

Uploaded with ImageShack.us

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…