Bugün ne giydin? Çek görelim..

Twetty cim kombinasyonunu yakistirmissin, hos olmus :)
kirmizisevenhatun cok tatli olmussun yahu, bere falan cok yakismis

Eski resim, ama bugun ayni boyledim misafirlige giderken, ojelerim ve saclarim haric:122:

burcucum yine çok şık cnm hele ayakkabılarına bayıldım

twety bn seni grup hepsideki cemreye benzettim fizik olarak filan ne biliyim çizmlerin ve omuzu açık kazagın çok yakışmış canım

burcucum hırkan ayakkabıların çok güzel görmüştüm galiba daha önce bu kıyafetini
tivitim çok tatlı olmuşsun çizmelerle kazağın çok uyumlu görünüyor pantolon keşke daha dar olsaymış
kırmızılıhatun yine kırmızılı bir kombin kazak çok hoş bereyle birlikte çok tatlı durmuş
kontescim boyunluğuna bayılmıştım zaten genel olarak bakınca hoş bi kombin ama o kalın eldivenlerle boyunlukla ince bluz alakasız olmuş gibi geldi bana

twety bn seni grup hepsideki cemreye benzettim fizik olarak filan ne biliyim çizmlerin ve omuzu açık kazagın çok yakışmış canım
teşekkür ederim canım hiç alakam yok ya o hatunla bikere daha söylemiştin galiba sen bunu:26:

Günaydın

xzgi
airlikfeer
kontes
burcucum
tiviti
Harikasınız kızlar
ablam çok teşekkürler
aslında aldım bile bu aralar xzgicanım teşekkür ederim

teşekkür ederim
çok güzel giyinmişsin cnm çok severim omzu açık kazakları en çok kazağını beğendim
teşekkür ederim canım
teşekkür ederim canım ekle tabi bekleriz
Twetty cim kombinasyonunu yakistirmissin, hos olmus :)
kirmizisevenhatun cok tatli olmussun yahu, bere falan cok yakismis

Eski resim, ama bugun ayni boyledim misafirlige giderken, ojelerim ve saclarim haric:122:
canım gayet güzel olmuşsun
sağol canım..

sende çok şıksın
teşekkür ederim :)

hantürkscüm çok teşekkür ettim :)
kontesciğim boyunluğun ve üstündeki kurdele çok şirin çantanla çok uyumlu olmuş ama bu kombinde gözüme batan bişey var ya sanırım mavi kotun canım ..

Son düzenleme:
çok saolun kızlarr
hanturkscüm aslında bluz de triko ama ince tipli haklısın...

tibitim ne olabilirdi başka??
altımda da koyu kahve çizme var...

Son düzenleme:
kontes snoodun,çok güzel yakışmış bende bu günlerde bunlara takmış durumdayım her akşam örüyorum nerdeyse 1 tane herkese hediye ettim kayınpederim bile istedi banada ör dedi ama süssüz olanından bende fiyonk yapıyorum yada taş incik boncuk çiçek dikiyorum üzerine ellerine sağlık seninde

çok saol canımm
cidden hem modalar hem de kullanışlılar
ben de örücem sanırım bi tane daha

dopiezbeğendim canım uyumlu olmuşsun herşeyinle. tacına bayıldım sanırım leopar desenli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…