Bugün ne giydin? Çek görelim..

Bacaklarının güzel olduğunu söyleyen olmuşmuydu :26:
Önceki fotonda söylicektim daha
Vee ayakkabılarına bayıldııım demiştim :)

ay çok teşekkür ederim yaaa... valla dün de bu iltifat olunca arkadaşlardan sabah neredeyse bi tuniği ten rengi çorapla giyip gidiyodum işe iyi mi :) ayakkabılarım kardeşim ve annemin hediyesi, Ankara'da Oz Ayakkabı var oradan (söylemiycektim sözde yaa - sanki bulunamazmış gibi-, bak tutamadım yine dilimi işte

mavi dugular yakmışsın yine ortalığı.ama etek ve üzerindekinin renklerini de söyleyebilirmisin ya..tam algılayamıyorum buradan yine saçma renkler çıkarmayım.ama gayet güzel görünüyor.

tamam altın kemer tokası altın takılar siyah giyilince benimde hoşuma gider aksesuarlarla belirginleştirmek.

Maviduygular altin rengini aksesuar olarak sevmedigim icin kemer hosuma gitmedi, ama siyah cok severim , her zaman asildir ...sende guzel tasimisin ..

Kadinimben ikinci kombini sevmedim , seni oldugundan kisa vr kilolu gostermis diye dusunuyorum ...
Ilk kombinin dugun icin hos ama ben sirt dekoltesi falan iddiali buldum tabi giyen giye :)

Son düzenleme:

ihihihihi
bu ayakkabılarını çok beğendim bana gönder demiştim dimi sana bak hala kendisi giyiyorr şaka bir yana bayıldım bu papilere.. kemer hariç bende sevdim kombini sade ve şık.. bacaklarda fora yine

kadınımben kıyafetininin önden olan resminde omuz detayı çok hoş görünüyorr ama arkasına baktığımda biraz hayal kırıklığı yaşadım , çünkü sütyeninin kopça kısmı çok kötü gözüküyor bence keşke yapışkan silikonlardan alsaydın cnm

maviduygular elbiseni çok beğendim çok yakışmış kemeri ben de beğenmedim basit durmuş elbiseye göre. ayakkabılar çok hoşmuş ne kadara aldın ben de bakıyım oz ayakkabıda güzel şeyler oluyo evet

kadınımben elbisenin modeli aksesuarları çok güzel ama vücut tipine uymamış gibi geldi bana canım ayakkabılarla uyumlu olmuş ama

doll dün yazamadım elbiseyi çok beğendim ben ya bence nişan için çok uygun kolları falan da tül galiba dimi bence zorla biraz giy onu mutlaka canım ya

teşekkür ederim canım, üzerimdeki kazak ve etek.... çaktırma ama basenleri kapatmak için takıyorum kemeri, ve en kalını da bu

kızkardeşim hediye almış ayakkabıları canım yaa, o nedenle tam emin değilim ama sanırım 70 TL civarı

süpersin doll baştan aşağı çok beğendim

teşekkür ederim canım

doll dün yazamadım elbiseyi çok beğendim ben ya bence nişan için çok uygun kolları falan da tül galiba dimi bence zorla biraz giy onu mutlaka canım ya [/B]
evet canım kolları tül.bende çok beğendim ama şimdilik izin yok gibi bakalım nişana kadar razı edebilirsem giyerim.belki başka bir şeyler bulurum araştırmalarım devam ediyor.teşekkür ederim yorumların için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…