Bugün ne giydin? Çek görelim..

yok canım benim önemli değil :) gömlek te mavi, ince çok açık kahve çizgileri var... hatta ayakkabılar koyu kahve, öyle taba filan bile değil yani, nerdeyse etekle aynı ton bile denilebilir.... ama selay da aynı şeyi söylediği için yazdım... :)

Maviduygular canim kiyafetin cok uyumlu ama ayakkabi hic olmamis altina ,benim tavsiyem kahve veya taba bir cizme

selaycım, her zaman taba çizmelerle giyiyorum aslında bu eteği, ama bu ayakkabılarımı çok seviyorum, bir de dün hava çok iyiydi ankara da, ona kanıp giydim ayakkabılarımı

çok teşekkür ederim kontesim... ya kociş ist. aile ziyaretine gitti, fotoğraf makinasını da götürmüş yanında, cep telefonum da yaşlılık nedeniyle renk körlüğü başladı sanırım :) yanlış aksettiriyor renkleri

maviduygular canım benim gördüğüm renkler eteğin ve kazağının rengi lacivert ayakkabıların kahverengi gibi gördüm :26: ama kahverengiyse eteğinle kazağın o zaman güzel olmuştur

ya ben birdaha baktığımda dedim kendi kendime ne laciverti kör müsün siyah
ama kahveymiş ama bu benim körlüğüm değl vallahi herkes yanlış görmüş okadarını
dediğin gibiyse güzel tabi.ben birde böyle osmanlı motiflerini falan severim.ayakkabıda onları hatırlattı bana.

doll cum tuniğin güzel olmuş fizik zaten süper ama bende kontesin dediği gibi kuzeninin nişanı için biraz daha gösterişli bişey giymeni önerirdim ama zaten bunu giymeyecekmişsin ahh şu kocalar benimkide başıma bela
mavi duygular ayakkabını sivri burunlu olduğu için beğenmedim ama deseni rengi falan güzel kazak ve gömleğinde çok boynunu kapatmış gömleğin yakaları tuhaf göründü bana ama eteğin hoş umarım kızmazsın bana canım bu kombinini beğenmedim:26:

evet yaa :)) resmi büyük koysaydım düzgün görünürmüydü acep
dimi, ayakkabıları bende çok beğenerek almıştım, epey de eski bunlar, 4 yıl oldu alalı, o zaman çok değişik gelmişti.... üzerinde çiçek motifleri var :)

elbetteki canım:87:

sağol canım yorumların için..
tatlım zaten iki nişan vardı bir yakın akraba falan değildi bari ona giyerim diyorum kendi çapımda ama yönetiimden ambargo geldi.bakalım değişik bir şeyler bulacağım aslında bir elbise daha var bende onda kimse görmedi de oda olabilir belki.oda budur: resimde biraz karışık görünüyor ama giyince hoş duruyor önünde hafif bir fırfır var belinde kuşağı var.en önemlisi bunu giymeye izin var
şaka bir yana nişana daha çok var araştırmalarım devam edecek.çok sağolun fikir ve yorumlarınız için.

yorumlarım birikti geçmişe şöööyle bir baktım

tivitim , ben kırmızı-beyaz kazağın , beyaz skinny ve taba çizmeli kombinini beğendim. yani kombin etme şeklini beğendim diyelim .. yanlız şu konularda iki çift lafım var
1-üzerindeki kazak (belki poz yüzünden) biraz basit duruyor. sanki kısalmış küçülmüş birşeymiş gibi , o yüzden beyaz pantolonunu kaldıramamış gibi görünüyor.. daha ağır bir kazak bulursan aynı renklerde hemen kap derim
2- kemerin gerçekten olmamış, kesinlikle taba takmalısın bu kombine , kombini birkaç level atlar :86:

barçman ablacığım, yine her zamanki asaletiyle huzurlarımızda

doll koskoca paşminayı neden boğazına fular gibi doladın kuzum onun haricinde hoşsun

egerian resim sadece kalçalarına kadar açıldı alt kısım yok açılmadı üstü beğendim

selayımm bugün üstümde bu kombinin aynısı vardı yine zarifsin kuğum

kontescim 1.kombindeki kotunu beğenmedim , o tarz takı zaten sevmiyorum , petrol yeşilini sevmediğim için badidende hoşlaşmadım ojelerini ve boleronun duruşunu çok beğendim
2.kombindeki elbiseye ettiğin zulüme acıdımmm biliyorsunki içindeki elbiseyi çok beğenmiştim , öyle görmek istiyorummm birde:81:

maviduygular senin bacaklarını çok beğeniyorum ay sapık gibi konuştum biraz ama ne giyersen giy çok dişi duruyorsun ya

airlikfeer kombinini beğenmedim canım, uyumsuz buldum ben de

hatırladıklarım bunlar , atladığım yoktur inşallah

neden kızayım canım benim :) ayakkabılar sanırım biraz da +30 modeli :) o nedenle de beğenmemiş olabilirsin belki...

barbiciimm :) çok teşekkür ederim canım yaa feci moral ve özgüven veriyosun :)

kız diyemediğimi dedi vallahi ay çok güldüm ya sapık gibi konuşuyorum deyince
bende fizik güzel maşallah derken bacakların çok hoşuma gitmişti ondan dedim aha şimdi bende sapık gibi oldum saol vallahi barbie sayende içimde tutmadımda söyledim
barbieveken tatlım o koca şalı aslında ben sarmıştımda kendime resimde boynum boş kalmasın hemde modeli belli olsun diye doladım.asıl istediğim renkleri öne getirdim yani

Son düzenleme:

canım bu elbise de güzel görünüyor üstünde görseydik
barbitom bu body yi bende seviyorum boyu ne uzun nede çok kısa ama licralı gibi fakar kısa değil duruşundan kısa gibi durmuş bebeğim:26:
maviduygular alınmadığına sevindim bu arada bacakların fiziğin çok güzel ekleyeyim

barbi güldürdün beni tam yerinde son bulmuş açılma işlemi teşekkür ederim

SELAYHUSUM,DOLL,MAVİ DUYGULAR,EGERİAN ve BARBİŞİM güzel görüşleriniz için çok teşekkürler
DOLL çok hoş bir fiziğin var Ne giysen yakışıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…