Bugün ne giydin? Çek görelim..

rica ederim canım teşekkür ederim fikirlerin için.
arada bir renk olsun diye taktım o küpeyi aslında. saçlarım uzun olduğu için siyah küpe yada minik küpeler pek görünmüyor gibi hissediyorum.birde bu küpelerimi geçenlerde almıştım takmamıştım henüz oyüzden taktım. :KK1: :82:

ben gri siyah manyağı olduğum için direk öyle düşündüm cnm:KK1: :KK1:

:KK1: benimde favori ikililerimden canım merak etme.yalnız değilsin.

kontescim biraz geride kalmış ama yorum yapmadan geçemeyeceğim çok hoş olmuşsun tatlım kırmızı zaten her daim favorimdir. :KK9: kırmızı çuval bile olsa giyebilirim herhalde :KK66: ayrıcaa çorabın ve de ellerine bir başka hayran kaldım yarabbiimm kırmızı ojeler oyyyh :KK66:

jig elbisene bayıldım tek kelimeyle çok zarif bir elbise :82: sana da çok yakışmış aman dilimi ısırıyorum nazar değmesin :nazar: :KK34:

doll senin de fiziğin çok hoş tatlım bu kk hatunları da hep böyle yahuu En Büyük KK siyah gri uyumu süper ama ben bir türlü kısa kollu kazak mı oluyor onların içine body uyduramıyorum takıntım var sanırım :KK53:

Son düzenleme:
Doll son sayfada seni gordum ve begendim .. Yine gri renk nede cok severim :) ... . Benimde dun uzerimde siyah ve gri hakimiyeti vardi eklemedim ama ..Kupene laf etmiyorum illede takacagim demistin :KK1:

doll senin de fiziğin çok hoş tatlım bu kk hatunları da hep böyle yahuu En Büyük KK siyah gri uyumu süper ama ben bir türlü kısa kollu kazak mı oluyor onların içine body uyduramıyorum takıntım var sanırım :KK53:

En Büyük KK haha teşekkür ederim canım.önceden bende giyemiyordum kısanın içine uzun kollu ama her şey yarım kollu bir kazak almamla başladı :KK1: ama sadece siyah giyiyorum içime.siyahla giyebileceğim şeyler alıyorum.onun dışında diğer renkleri bende kullanamıyorum kısa kollu kazakların içinde.

selayhus senide merakla bekliyorum canım.
küpelere gelince evet illa ki takacağım :KK52: seviyorum canım küpeleri ne yapayım.alışkanlık olmuş birde sanırım.kolye yüzük(alyans hariç) falan takamam ama küpeye dayanamıyorum :KK52:

En Büyük KK haha teşekkür ederim canım.önceden bende giyemiyordum kısanın içine uzun kollu ama her şey yarım kollu bir kazak almamla başladı :KK1: ama sadece siyah giyiyorum içime.siyahla giyebileceğim şeyler alıyorum.onun dışında diğer renkleri bende kullanamıyorum kısa kollu kazakların içinde.

rica ederim tatlım :KK34: ben herhalde kısa kollu bir kazak alsam dona dona giyer üstüne de 1 hafta hasta yatarım :2:

rica ederim tatlım :KK34: ben herhalde kısa kollu bir kazak alsam dona dona giyer üstüne de 1 hafta hasta yatarım :2:

:KK1: buda güzelmiş benimde bünye zayıf çabuk hasta olurum ondan koruyorum kendimi. işin ilginci 2 seneye kadar ne örgü bir şey nede boğazlı penye giyebilirdim.kış günü turist gibi gezerdim :KK33:
şimdi kazak delisi oldum :KK9:

kontescim biraz geride kalmış ama yorum yapmadan geçemeyeceğim çok hoş olmuşsun tatlım kırmızı zaten her daim favorimdir. :KK9: kırmızı çuval bile olsa giyebilirim herhalde :KK66: ayrıcaa çorabın ve de ellerine bir başka hayran kaldım yarabbiimm kırmızı ojeler oyyyh :KK66:

çok teşekkür ederim canımm:KK69: kırmızı hayranı olduğun nikinde de çok belli olmuş :90::nazar::KK42:

$Fotoğraf-0005.jpg $Fotoğraf-0010.jpg $Fotoğraf-0009.jpg $Fotoğraf-0008.jpg $Fotoğraf-0gjmda.jpg

kızlar bunlarda bende :)) :KK1::KK1:

Kokusum bir ayna bulupta cekeydin kiz :KK1:
Renkler uyumlu hos bir kombine benziyor .. Gozume takilan pantalon pacasi old u dar yapisan paca olmayinca cizme ve bot icinde tuhaf duruyor veya bana oyle geliyor:KK55:

Son düzenleme:
Kokusum bir ayna bulupta cekeydin kiz :KK1:
Renkler uyumlu hos bir kombine benziyor .. Gozume takilan pantalon pacasi old u dar yapisan paca olmayinca cizme ve bot icinde tuhaf duruyor :KK55:

ewet pacasını yaptırmayı düşünüyorum.. hiç zamanım olmuyor terziye gidecek.. aksam üstü ugrayıp 2 3 pant var pacası daraltılacak onun için gidicem ofisteyim tatlım şimdi.. aynam yoookk :KK70::KK70: odama düşünüyorum bi tane.. daha yeni satın aldık burayı.. dizaynı yeni yeni yaptırcam ilk iş ayna.. :KK1::KK1::KK64::KK64:

kokoscum içine siyah yerine krem ya da beyaz bir gömlek vb tercih etseydin daha iyi olabilirdi diye düşündüm
onun dışında beğendim canım:nazar:

:KK1: buda güzelmiş benimde bünye zayıf çabuk hasta olurum ondan koruyorum kendimi. işin ilginci 2 seneye kadar ne örgü bir şey nede boğazlı penye giyebilirdim.kış günü turist gibi gezerdim :KK33:
şimdi kazak delisi oldum :KK9:

benim de öyle tatlım kendim de zayıfım bünyem de zayıf şuraya yazan hatunlar toplanıp üfürseler hasta olurum yani o derece :2::KK9: ama gel gör ki boğazlı giyemem bebe yaka bisiklet yaka giyemem illa ki açık olacak o bağrım :KK1: yumuşacık olduğu sürece kazaklara lafım yok gerçi bu aralar elbise ve eteklere takmış durumdayım ama :82:

kontescim evet biraz belli olmuş kırmızı sevdam :78: :KK9: yeni cicilerini ve seni beklemedeyim tatlım :KK51:

kokosum cok begendim maslalah fizikte güzel :nazar:

buyrinn benden size süpersonik bir pazar kombini :81::KK1:

$meg.jpg

benim de öyle tatlım kendim de zayıfım bünyem de zayıf şuraya yazan hatunlar toplanıp üfürseler hasta olurum yani o derece :2::KK9: ama gel gör ki boğazlı giyemem bebe yaka bisiklet yaka giyemem illa ki açık olacak o bağrım :KK1: yumuşacık olduğu sürece kazaklara lafım yok gerçi bu aralar elbise ve eteklere takmış durumdayım ama :82:
:KK51:

evet şu bağır açma durumu bende de var.ama boğazlı kazak giymeye başladım şükür.fakat dediğin gibi bebek yaka bisiklet yaka giyemiyorum bende.
kokoşum evet içine krem tonlarında bir gömlekle daha güzel durabilirdi.ama yeleğini beğendim.
aşkito bakalım bizler hamile olunca ne gieyceğiz.benim en büyük korkum kıyafetlerimi bir daha giyememek :KK53: hamileykende sürekli bir şeyler alıp dursam onlarıda doğurunca giyemeyeceğim.kıyafet severler için zorlayıcı olacak sanırım bu hamilelik :KK1: üzerindekinin kahveside bende var.birde aynı şekilde kahve üzerine altın sarı çizgili ayakkabılarım var onlarla giyebiliyorum bir tek.ben zaten genelde ayakkabıya göre kıyafet alan arızalardanım :KK1:

unutmadan son sayfada siyah beyaz bir elbise eklenmişti bayıldım ona, askılarıda zaten ayarlatmışsın uygun bir çanta ve ceket harika olur :nazar:

aşkitooooo çok tatlısın yaaa hamilelik çok yakışıyo sana heleki eşofmanların harika olmş cnm:49:

X