Bugün ne giydin? Çek görelim..

HANTURKS =Sende çok uyumlu gözüküyorsun
teşekkürler ablacım
Handem hanim hanimciksik ....ayy cok sevindim takmana
evet accık fazla hanım hanımcık oldum canım sen alırsın da takmaz mıyım
hanturksüm eteğini çok beğendim çok cici çok severim böyle çiçekli böcekli desenleri kolyende çok güzel uyum sağlamış alanın gönlüne sağlık çok beğendim
canım çok teşekkür ederim evet senin seveceğini düşündüm ben de eteği
Hanturks cok tatli olmussun
tivitiyi göremedim , bi daa bakim :)
sağol aşkitocum sen de ekle ya özledik resimlerini
selayhus ve hanturks çok beğendim
çok teşekkür ederim

:) teşekkür ederim.... Akşam eve gider gitmez bugünü de ekleyeceğim... Sevdim ben bu topiği yaa :)))

bugün ben kızlar
arkadaşıma kahveye gidiyorum
çok iyi bişey değil ama selayımın aldığı kolyeyi taktım onun için eklemek istedim :78:

Eki Görüntüle 126114

canım bence çok güzel olmuş.sade ve şık olmuş.kolyende çok güzel
barçman teşekkür ederim.
tweety canım öyle diyorsan sen bilirsin ozaman.elbisen çok güzel zaten.neyle giysen yakışır yani.kafana göre takıl

buda bugünkü ben.sıradan bir kıyafet aslında.ama renkli giyeceğim demiştim o yüzden koyuyorum

hanturks canım daha iyisi şamda kayısı :))
çok beğendimm

doll kırmızı ve kot çok beğendim senide
çok yakışmış

selaycımmm vuuuuu
alımlı çalımlı endamlı
renk tercihinide değiştirmen çok iyi olmuş
pembeyle kahveyi çok yakıştırırım. çizmede çok yakışmış
sadece pantolonda kahve olsaymış keşke

Canim pantalonum kahverengi ... Boyle bir kombinin altina siyah kesinlikle tercih etmiyorum bende , diger detaylarda kahve olunca ... Bu yelegi siyah badi siyah pant. Ve siyah cizme iledeckombinlemeyi dusunuyorum .
Sagool

Doll spor kombininie bi tek kupelerini yakisztiramadim , onun haricinde cok rahat hos gozukuyorsun

Doll spor kombininie bi tek kupelerini yakisztiramadim , onun haricinde cok rahat hos gozukuyorsun
tamam tatlım haklısın aslında.kazağın örgüsü küpedeki iplerle uyumluydu ondan taktım
ama senin hatrın için bir dahakine şunu takayım olur mu ?

konteesss, çok beğendim canım... Allahım hemen zayıflamalıyım yahu... kendimi çok yaşlı ve çok şişman hissettirdiniizzz :))

hanturkscüm uyum çok hoş beğendimm
doll beğendim kuşum,renkler kararında olmuş
mavi duygu seni de beğendim canım,iş için çok uygun bir kombin olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…